61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Basztowy | Sandomierz | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Pl. Ks. J. Poniatowskiego 2
27-600 Sandomierz
świętokrzyskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Basztowy jest obiektem hotelowo-konferencyjnym, położonym na skarpie lessowego wzgórza Starego Miasta Sandomierza, zachwycającego urodą renesansowej architektury. Nowoczesny hotel, z ładnym wystrojem wnętrz, zapewnia znakomite warunki pobytu i został skategoryzowany w standardzie hoteli trzygwiazdkowych. Goście mogą miło spędzać czas w stylowej, klimatyzowanej Restauracji Basztowa, barku kawowym oraz klubie hotelowym z kinem domowym.

Obiekt posiada windę i jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Hotel Basztowy odpowiada potrzebom związanym z organizacją spotkań, konferencji i szkoleń. Kompleks różnej wielkości klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz stały dostęp do Internetu, stwarza doskonałe warunki do pracy i twórczego myślenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę, możliwość skupienia, refleksji i dobrego wypoczynku

Sale konferencyjne - Hotel Basztowy

Sala Bordowa – klimatyzowana, wyposażenie techniczne w cenie wynajmu: projektor multimedialny, nagłośnienie, laptop, rzutnik foliogramów, ekran, flipchart, whiteboard, TV, magnetowid, dostęp do Internetu, mównica. Wejście do sali prowadzi z głównego holu recepcyjnego.

Sala Niebieska – klimatyzowana, wyposażenie techniczne w cenie wynajmu: projektor multimedialny, laptop, rzutnik foliogramów, ekran, flipchart, whiteboard, TV, magnetowid, dostęp do Internetu. Usytuowana na I piętrze w sąsiedztwie aneksu wypoczynkowego

Sala komputerowa – klimatyzowana, 15 stanowisk komputerowych
z oprogramowaniem operacyjnym Windows XP Professional, dostęp do Internetu. Usytuowana na I piętrze w sąsiedztwie aneksu wypoczynkowego.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Bordowa Sala Bordowa 100 40 50
Sala Niebieska Sala Niebieska 40 20 20
brak zdjęcia Sala Komputerowa --- --- 15

Pokoje - Hotel Basztowy

Gustownie i ze smakiem urządzone pokoje zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających Gości. Hotel oferuje: 8 pokoi jednoosobowych, 20 pokoi dwuosobowych typu TWIN, 1 pokój trzyosobowy oraz 2 apartamenty, łącznie 55 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje hotelowe są wyposażone w łazienki, sprzęt RTV, telefon, dostęp do Internetu oraz dodatkowo płatny mini-bar.
Usługi dodatkowe
Zachęcamy do odwiedzenia miasta i okolic szlakami najpiękniejszej architektury romańskiej, gotyckiej, renesansowej i barokowej. Aktywny wypoczynek zapewnią wędrówki piesze i rowerowe, pozwalające podziwiać walory krajobrazowo-przyrodnicze lessowych wąwozów i Gór Pieprzowych z unikatowym rezerwatem geologiczno-przyrodniczym.

Oferujemy wycieczki piesze i rowerowe z przewodnikiem, rejsy statkiem po Wiśle, połączone z podziwianiem pięknej panoramy miasta posadowionego na skarpie wzgórza nad brzegiem Wisły oraz wieczory przy grillu i ognisku. Polecamy uroczyste kolacje i kameralne spotkania w Restauracji Basztowa, przygotowane zgodnie z życzeniem Gości i oprawione odpowiednią muzyką.

Osobom wypoczywającym w hotelu oferujemy saunę, gabinet masażu, rower treningowy, bilard oraz możliwość korzystania z klubu hotelowego z urzekającym widokiem na zakole Wisły i panoramę lessowych wzgórz. Klub hotelowy jest klimatyzowany, wyposażony w wygodne fotele i kanapy, kino domowe i gry towarzyskie.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Basztowy | Sandomierz
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Pl. Ks. J. Poniatowskiego 2
27-600 Sandomierz
świętokrzyskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
100

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
100

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
55

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 200 km   Odległosc od PKP: 2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Obiekty w okolicy
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij