61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Sale i obiekty konferencyjne w Poznaniu

Obiekty konferencyjne w stolicy Wielkopolski cieszą się niemałym powodzeniem. I trudno się dziwić, gdyż poznańskie ośrodki charakteryzują się bogatym zapleczem szkoleniowym, profesjonalną obsługą oraz szeroką gamą usług dodatkowych. Na gości biznesowych czekają nowoczesne centra konferencyjne, stylowe i eleganckie hotele z salami szkoleniowymi oraz oryginalne obiekty, idealne na nietypowe, firmowe spotkania. Poznańskie sale konferencyjne cechują się nietuzinkową aranżacją, zróżnicowaną wielkością oraz wnętrzami sprzyjającymi wytężonej pracy umysłowej, kreatywności i koncentracji. Ponadto, każda z sal w Poznaniu wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, artykuły biurowe oraz dostęp do Internetu. Słowem, we wszystko to, co niezbędne podczas konferencji czy szkolenia. Obiekty szkoleniowe w stolicy Wielkopolski zapewniają także dodatkowe usługi w postaci oprawy gastronomicznej spotkań oraz miejsc noclegowych dla uczestników wydarzenia. Wiele z tutejszych ośrodków oferuje też realizację zajęć integracyjnych dla pracowników oraz przyjęć czy bankietów okolicznościowych.
Znalezione obiekty: 92
Obiekty na mapie
Don Prestige Residence zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 140
Wygodne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszej klasy sprzęt nadają się na każde spotkanie biznesowe w Poznaniu.
Termy Maltańskie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poza aquaparkiem Termy Maltańskie oferują również przestronne zaplecze konferencyjne z dużym parkingiem.
Hotel-Camping Malta zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 156
Dwie sale na 30 osób, sala szkoleniowa na 50 osób oraz sala audiowizualna na przeszło 120 miejsc to oferta tutejszego zaplecza konferencyjnego.
HOTEL KSIĘCIA JÓZEFA zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 48
Duże, przestronne sale konferencyjne z opcją cateringową i noclegową, z możliwością wyjścia do pobliskiego ogrodu.
Hotel Royal zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: 65
Loft i Art Deco – to sale szkoleniowe, które obiekt przekazuje swoim klientom. Łącznie mogą one pomieścić do 80 osób.
Sheraton Poznan Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 360
Sheraton Poznan Hotel to dobrze znany punkt na mapie stolicy Wielkopolski. Oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne i wysoki standard obsługi.
IBB Andersia Hotel zobacz prezentację
Restauracja Flavoria
Restauracja Flavoria
Lobby Bar
Taras
Siłownia
Basen
Basen
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Liczba uczestników: 612
Liczba miejsc noclegowych: 342
4-gwiazdkowy hotel w centrum Poznania oferuje wiele nowoczesnych przestrzeni do organizacji eventów tych bardziej i mniej formalnych.
SALEOMEGA.pl zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: ---
Miejsce to oferuje sale szkoleniowe w sercu Poznania, pyszny catering oraz przepiękne widoki z 11 piętra budynku.
Stadion POZNAŃ zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: ---
Stadion to nie tylko miejsce, w którym odbywają się mecze, to również centrum konferencyjne posiadające ponad 50 różnorodnych sal.
Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 190
Sale konferencyjne odpowiadające wyposażeniem oraz organizacją każdemu spotkaniu biznesowemu.
Ogrodowa 12 - Conference Center zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: ---
Conference Center zostało przystosowane nie tylko do organizacji szkoleń i konferencji, ale również bankietów i innych imprez firmowych.
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 150
Centrum Szkoleniowo dysponuje kilkoma wielofunkcyjnymi salami, które udostępniane są w celach biznesowych np. na konferencje czy rekrutacje.
Hotel & Centrum Kongresowe IOR zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 125
Dewizą Hotelu IOR jest zapewnienie klientom odpowiednich warunków do pracy oraz komfortowego wypoczynku, dlatego też ...
Grand Royal Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 145
Dla klientów biznesowych przygotowano trzy sale konferencyjne oraz kameralną salę VIP, czyli miejsce na małe i większe spotkania firmowe.

Sale konferencyjne w Poznaniu to doskonała alternatywa dla osób poszukujących zaplecza umożliwiającego zorganizowanie wydarzeń o charakterze firmowym, konferencji czy spotkań biznesowych. Poznań ma bowiem do zaoferowania wiele interesujących i nowoczesnych obiektów, które mogą się poszczycić nie tylko znakomitym wyposażeniem w sprzęt multimedialny, ale również estetycznym urządzeniem wnętrz. Poznańskie obiekty konferencyjne to między innymi komfortowe hotele oraz wyspecjalizowane centra. Poza tym, wiele wygodnych sal konferencyjnych jest zlokalizowanych w miejscowościach pod Poznaniem. Co sprawia, że konferencje w Poznaniu to przepis na udane wydarzenie? Bardzo duże znaczenie ma dostęp do środków komunikacji, nie tylko na terenie samego miasta, ale również w kontekście dojazdu na miejsce. W zależności od własnych preferencji, goście zaproszeni na wydarzenie mogą dojechać do Poznania pociągiem, autobusem lub samochodem. Opcjonalnie, istnieje również możliwość skorzystania z lotniska Poznań – Ławica. Poznań to też niezwykle ciekawe miasto, które warto poznać, dlatego możliwość zwiedzania okolicznych zabytków może być dla uczestników konferencji/eventów dużym smaczkiem. Na uwagę zasługuje oczywiście Stare Miasto, które może się poszczycić prawdziwymi cudami architektonicznymi. Poznań pozwala swoim gościom także na zaplanowanie wieczoru obfitującego w rozrywki – lokalne teatry, poznańska filharmonia oraz muzea, między innymi Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy Rogalowe Muzeum Poznania to tylko niektóre z propozycji, na jakie warto zwrócić uwagę. Poznań jest atrakcyjnym miejscem również dla tych osób, które cenią sobie możliwość wieczornego relaksu: restauracje, kluby, bary, ciekawe wystawy, imprezy, koncerty – to wszystko sprawia, że w tym mieście nie można się nudzić i goście zaproszeni na konferencję będą mogli sobie zorganizować wolny czas wedle własnego uznania. Obiekty konferencyjne mieszczące się w Poznaniu prezentują bardzo wysoki poziom, co umożliwia zaplanowanie udanego eventu.

Wyszukaj na skróty

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij