Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Poznań: SALE konferencyjne I nowoczesne obiekty na mapie miasta

Obiekty konferencyjne w stolicy Wielkopolski cieszą się niemałym powodzeniem. I trudno się dziwić, gdyż poznańskie ośrodki charakteryzują się bogatym zapleczem szkoleniowym, profesjonalną obsługą oraz szeroką gamą usług dodatkowych. Na gości biznesowych czekają nowoczesne centra konferencyjne, stylowe i eleganckie hotele z salami szkoleniowymi oraz oryginalne obiekty, idealne na nietypowe, firmowe spotkania.

Poznań: sale biznesowe w zasięgu ręki

Poznańskie sale konferencyjne cechują się nietuzinkową aranżacją, zróżnicowaną wielkością oraz wnętrzami sprzyjającymi wytężonej pracy umysłowej, kreatywności i koncentracji. Ponadto, każda z sal w Poznaniu wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, artykuły biurowe oraz dostęp do Internetu. Słowem, we wszystko to, co niezbędne podczas konferencji czy szkolenia. Obiekty szkoleniowe w stolicy Wielkopolski zapewniają także dodatkowe usługi w postaci oprawy gastronomicznej spotkań oraz miejsc noclegowych dla uczestników wydarzenia. Wiele z tutejszych ośrodków oferuje też realizację zajęć integracyjnych dla pracowników oraz przyjęć czy bankietów okolicznościowych.

Znalezione obiekty: 110
Obiekty na mapie
Andersia Hotel & SPA, a member of Radisson Individuals zobacz prezentację
Restauracja Flavoria
Restauracja Flavoria
Lobby Bar
Taras
Siłownia
Basen
Basen
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Liczba uczestników: 650
Liczba miejsc noclegowych: 344
4-gwiazdkowy, prestiżowy Andersia Hotel & SPA w centrum Poznania, oferuje wiele nowoczesnych przestrzeni do organizacji ...
Don Prestige Residence zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 140
Wygodne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszej klasy sprzęt nadają się na każde spotkanie biznesowe w Poznaniu.
Hotel-Camping Malta zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 156
Dwie sale na 30 osób, sala szkoleniowa na 50 osób oraz sala audiowizualna na przeszło 120 miejsc to oferta tutejszego zaplecza konferencyjnego.
Eventy online
Ilonn Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 149
Nowoczesny hotel w Poznaniu posiada bogatą bazę konferencyjną i noclegową, a także strefę saun, siłownię oraz elegancką restaurację.
Hotel & Centrum Kongresowe IOR zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 125
Dewizą Hotelu IOR jest zapewnienie klientom odpowiednich warunków do pracy oraz komfortowego wypoczynku, dlatego też ...
Concordia Design Poznań zobacz prezentację
Liczba uczestników: 350
Liczba miejsc noclegowych: ---
Concordia Design w Poznaniu oferuje przestrzeń na organizację oryginalnych i nietypowych eventów. Kreatywni ludzie i nowoczesna przestrzeń!
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 150
Centrum Szkoleniowo dysponuje kilkoma wielofunkcyjnymi salami, które udostępniane są w celach biznesowych np. na konferencje czy rekrutacje.
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy zobacz prezentację
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy składa się z budynków biurowych, które zlokalizowane są zarówno w ścisłym ...
Poznański Park Technologiczno Przemysłowy - Za Bramką zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: ---
Obiekt Za Bramką, który jest częścią Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego to wysokiej klasy obiekt ...
Sala Konferencyjna Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 196
Liczba miejsc noclegowych: ---
Sala Konferencyjna oferuje nowoczesne wnętrza i sprawne wyposażenie, które świetnie sprawdzi się zarówno przy małych, ...
Hotel Platinum Palace Residence**** Poznań zobacz prezentację
Liczba uczestników: 70
Liczba miejsc noclegowych: 87
Dobrze zlokalizowany z centrum miasta 4-gwiazdkowy hotel doskonale sprawdzi się na firmowe spotkania i imprezy okolicznościowe.
Hampton by Hilton Poznań Swarzędz | HUBO Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 206
Hampton by Hilton Poznan Swarzedz znajduje się na ulicy Antoniego Tabaki 1 w miejscowości Swarzędz pod Poznaniem. Jest ...
Termy Maltańskie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poza aquaparkiem Termy Maltańskie oferują również przestronne zaplecze konferencyjne z dużym parkingiem.
B&B Hotel Poznań Old Town zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 16
Liczba miejsc noclegowych: 312
B&B Hotel Poznań Old Town położony jest w dogodnej lokalizacji w centrum miejscowości Poznań i oferuje klimatyzowane ...
Bazar Poznański zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: ---
Bazar Poznański to historyczny budynek w centrum miasta, pełniący obecnie funkcję centrum handlowo-usługowego.
Łazienki Rzeczne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 40
Liczba miejsc noclegowych: ---
Łazienki Rzeczne to piękne, zabytkowe, zrewitalizowane miejsce, które powstało w ramach projektu Poznańskiego Parku ...
Hotel Campanile Poznań zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 80
Liczba miejsc noclegowych: 80
Prywatne spotkanie czy firmowa konferencja? Sale szkoleniowe są w stanie zapewnić przestrzeń na każde planowane wydarzenie.
Stadion POZNAŃ zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: ---
Stadion to nie tylko miejsce, w którym odbywają się mecze, to również centrum konferencyjne posiadające ponad 50 różnorodnych sal.

Poznań: obiekty konferencyjne na miarę potrzeb

Umiejętnie dopasowane obiekty konferencyjne, podobnie jak sale szkoleniowe są jednym z elementów wpływających na powodzenie przedsięwzięcia. Sale konferencyjne w Poznaniu to doskonała alternatywa dla osób poszukujących zaplecza umożliwiającego zorganizowanie wydarzeń o charakterze firmowym, konferencji czy spotkań biznesowych. Poznań ma bowiem do zaoferowania wiele interesujących i nowoczesnych obiektów i sal konferencyjnych, które mogą się poszczycić nie tylko znakomitym wyposażeniem w sprzęt multimedialny, ale również estetycznym urządzeniem wnętrz. Poznańskie obiekty konferencyjne to między innymi komfortowe hotele oraz wyspecjalizowane centra. Poza tym, wiele wygodnych sal konferencyjnych jest zlokalizowanych w miejscowościach pod Poznaniem.

Sale konferencyjne: Poznań, jako miasto turystyczne

Co sprawia, że konferencje w Poznaniu to przepis na udane wydarzenie? Bardzo duże znaczenie ma dostęp do środków komunikacji, nie tylko na terenie samego miasta, ale również w kontekście dojazdu na miejsce. W zależności od własnych preferencji, goście zaproszeni na wydarzenie mogą dojechać do Poznania pociągiem, autobusem lub samochodem. Opcjonalnie, istnieje również możliwość skorzystania z lotniska Poznań – Ławica. Poznań to też niezwykle ciekawe miasto, które warto poznać, dlatego możliwość zwiedzania okolicznych zabytków może być dla uczestników konferencji/eventów dużym smaczkiem. Centrum Poznania obfituje w interesujące atrakcje. Na uwagę zasługuje oczywiście Stare Miasto, które może się poszczycić prawdziwymi cudami architektonicznymi. Poznań pozwala swoim gościom także na zaplanowanie wieczoru pełnego rozrywki – lokalne teatry, poznańska filharmonia oraz muzea, między innymi Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy Rogalowe Muzeum Poznania to tylko niektóre z propozycji, na jakie warto zwrócić uwagę. Poznań jest atrakcyjnym miejscem również dla tych osób, które cenią sobie możliwość wieczornego relaksu: restauracje, kluby, bary, ciekawe wystawy, imprezy, koncerty – to wszystko sprawia, że w tym mieście nie można się nudzić i goście zaproszeni na konferencję będą mogli sobie zorganizować wolny czas wedle własnego uznania. Obiekty konferencyjne mieszczące się w Poznaniu prezentują bardzo wysoki poziom, co umożliwia zaplanowanie udanego eventu. Tak duży wybór nowoczesnych rozwiązań upraszcza organizację konferencji i szkoleń. Z kolei uczestniczy eventów mogą lepiej poznać Poznań, miasto o wielu twarzach.


FAQ

 

Gdzie w Poznaniu zorganizować konferencję w pobliżu dworca PKP?

Dworzec PKP w Poznaniu znajduje się w bliskiej odległości od Starego Miasta. Oznacza to, że wszystkie obiekty biznesowe, które tam się znajdują, są doskonale „połączone” z usługami kolejowymi. Najbliżej dworca PKP mieszczą się m.in.: Sheraton Poznan Hotel, IBB Andersia Hotel, Concordia Design, Don Prestige Residence oraz Młyńska12. Oczywiście to tylko namiastka obiektów – zdecydowanie więcej znajdą Państwo na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami.

Jak spędzić w Poznaniu czas po konferencji?

Stolica Wielkopolski jest bardzo atrakcyjnym terenem, na którym można miło spędzić czas. Zarówno fani aktywnego zwiedzania, jak i osoby ceniące wypoczynek, znajdą tu coś dla siebie. Co zatem warto zrobić w Poznaniu? M.in. udać się do Nowego ZOO, do Poznańskiej Palmiarni oraz na Termy Maltańskie. Obowiązkowy jest także spacer po uliczkach Starego Miasta oraz wokół Jeziora Malta. To zaledwie kilka propozycji na spędzenie czasu po konferencji lub szkoleniu – obsługa obiektów biznesowych zapewne podpowie, co jeszcze wchodzi na listę „must see”.

Jaka jest największa sala biznesowa w Poznaniu?

Poznańskie sale biznesowe umożliwiają organizację szeregu wydarzeń. Mogą to być zarówno niewielkie, kameralne przedsięwzięcia, jak i znacznie większe spotkania, nawet na setki gości. W jakich dokładnie obiektach jest to możliwe? M.in. w IBB Andersia Hotel, która umożliwia zaproszenie 612 gości, w Aula Artis z miejscem na 600 uczestników, a także w Concordia Design oraz w Termy Maltańskie, które dysponują miejscem dla maksymalnie 400 gości.

Najlepsze sale biznesowe w centrum Poznania to…?

W Poznaniu znajduje się wiele sal biznesowych. Są one zróżnicowane pod wieloma względami. Różni się ich standard, usługi, wyposażenie, przestronność itd. Wybór więc jednej, najlepszej sali, nie tylko byłby dużym nadużyciem subiektywności, ale i mógłby okazać się krzywdzący. Dla każdego z nas ta „idealna” sala biznesowe będzie oznaczała inną przestrzeń. Polecamy więc zapoznać się z prezentacjami wszystkich obiektów z tego regionu, porównać je, a następnie – w oparciu o swoje potrzeby – wybrać tę najbardziej odpowiednią. 

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w Poznaniu?

Gdy już zdecydujemy się na konkretną salę biznesową w Poznaniu, nie powinniśmy zwlekać. Warto od razy dokonać rezerwacji! Jak jednak to zrobić? Nie ma nic prostszego. Polecamy dwa sposoby – kontakt telefoniczny oraz mailowy. Na naszej stronie, w prezentacjach obiektów znajdują się dokładne dane kontaktowe do obsługi. Jest tam również możliwość sprawdzenia dostępności sali w terminie, który nas najbardziej interesuje. Wszystkie te narzędzia ułatwiają sprawną i bezproblemową finalizację poszukiwań odpowiedniej przestrzeni konferencyjnej.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]