794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne | Poznań | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wiankowa 3
61-131 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę usług świadczonych przez Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

Nasze dogodne usytuowanie w centralnym punkcie miasta w połączeniu z niemal 200 ha pasmem wody i zieleni stwarza idealne warunki zarówno do pracy jak i do odpoczynku.

Obiekt jest znakomitym miejscem do organizacji wszelkiego typu szkoleń, narad, konferencji, wesel, bankietów oraz imprez integracyjnych, wzbogacanych na życzenie klienta o mniej lub bardziej typowe atrakcje, dostępne zazwyczaj tylko w ośrodkach pozamiejskich.

Oferujemy Państwu sale konferencyjne o różnorodnej wielkości, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-wizualny.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także taras widokowy i polanę biesiadną zlokalizowaną na terenie zamkniętym z bezpośrednim dostępem do jeziora, idealnie nadającą się do organizacji imprez o charakterze integracyjnym.

Dysponujemy również własną bazą hotelową (dla 152 osób), z możliwością zakwaterowania w zespole 1,2,3,5 osobowych domków na terenie Campingu Malta zlokalizowanym po drugiej stronie jeziora.

Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz gościnność to walory, które gwarantują Państwu udany pobyt na naszym obiekcie.

Sale konferencyjne - Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne dysponuje kilkoma multifunkcyjnymi salami, które udostępniane są na cele szkoleniowe, konferencyjne, rekrutacyjne oraz imprezy okolicznościowe.

Wystrój sal i ich ustawienie dostosowujemy do bieżących potrzeb naszych klientów. Oferujemy kompleksową usługę, w której skład wchodzi także catering przygotowywany przez znajdującą się na terenie naszego centrum Restaurację „3 Kolory”.

Malta to jedna z głównych atrakcji turystycznych Poznania, miejsce prestiżowe oraz mająca nieodparty urok, który będzie wspaniałym dodatkiem do organizowanych przez Państwa spotkań.

W ofercie znajduje się:

- Sala A (18 m2) do 10 osób - idealna przestrzeń na rozmowę kwalifikacyjną, spotkanie biznesowe lub szkolenie dla niedużej liczby pracowników.

- Sala B (113 m2) do 45 osób - doskonałe rozwiązanie na imprezy urodzinowe i prywatki. Dzięki swojemu układowi pozwala oddzielić część taneczną od zasiadanej. To najpopularniejsza sala na osiemnastki. Dzięki oświetleniu listwami LED oraz nagłośnieniu – które można dodatkowo wynająć – przestrzeń ta błyskawicznie przeradza się w doskonałe miejsce do zabawy.

- Sala C (115 m2) - Wielofunkcyjna sala konferencyjna połączona z przestronnym tarasem widokowym stanowi idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz bankietów i uroczystości okolicznościowych.

- Sala D (130 m2) - Nowoczesna sala konferencyjna w układzie amfiteatralnym. Wyposażona jest w ergonomiczne fotele wraz z pulpitami, które gwarantują bardzo dobre warunki pracy, nawet podczas wielogodzinnych konferencji, szkoleń, a także pokazów multimedialnych.

- Sala E1 (200 m2) - Sala wielofunkcyjna bezpośrednio przylegająca do Polany Biesiadnej. Stanowi znakomite uzupełnienie zamkniętych imprez plenerowych, uniezależniając organizatorów od niesprzyjających warunków atmosferycznych. Sala daje możliwości dowolnej aranżacji wnętrza.

- Sala E2 (200 m2) - Sala wielofunkcyjna bezpośrednio przylegająca do Polany Biesiadnej. Stanowi znakomite uzupełnienie zamkniętych imprez plenerowych, uniezależniając organizatorów od niesprzyjających warunków atmosferycznych. Sala daje możliwości dowolnej aranżacji wnętrza.

- Sala F (240 m2) - Uniwersalna sala przystosowana zarówno do organizacji wesel, bankietów, imprez o charakterze artystyczno-estradowym jak i różnorodnych konferencji, prezentacji oraz promocji. Dzięki specjalnej ściance można ją podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia - F1 (90 m2) i F2 (150 m2).

- Sala F1 (90 m2) - Wielofunkcyjna sala konferencyjna połączona z przestronnym tarasem widokowym stanowi idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz bankietów i uroczystości okolicznościowych. Powstaje z wydzielenia sali F specjalną ścianką.

- Sala F2 (150 m2) - Wielofunkcyjna sala konferencyjna połączona z przestronnym tarasem widokowym stanowi idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz bankietów i uroczystości okolicznościowych. Powstaje z wydzielenia sali F specjalną ścianką.

- Sala G (26 m2) - Sala znajduje się w budynku tuż przy mecie Toru Regatowego, obok trybun. Stanowi idealne miejsce do organizacji punktów informacyjnych, biur prasowych i miejsc spotkań zawodników podczas imprez sportowych rozgrywanych na Malcie.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala A Sala A
8 10 8
Sala C Sala C
40 30 16
Sala D Sala D
118 --- 118
Sala E1 Sala E1
150 100 100
Sala E2 Sala E2
150 100 100
Sala F Sala F
250 140 100
Sala F1 Sala F1
40 30 16
Sala F2 Sala F2
150 60 40
Sala G Sala G
20 20 20

Sale bankietowe - Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

Zorganizuj niezapomnianą imprezę w najpiękniejszym miejscu Poznania - nad Jeziorem Maltańskim. Sala bankietowa z bezpośrednim widokiem na tor regatowy, znajduje się przy tablicy wyników. Organizujemy wesela, bankiety i imprezy integracyjne. Oprócz wynajmu sali możemy zapewnić dodatkowo catering, oświetlenie imprezowe, didżeja i inne niezbędne elementy każdego bankietu. Zapraszamy.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala F
250 140 150
Sala E1
150 100 100
Sala E2
150 100 100
Sala B
45 25 45
Sala F1
40 30 16
Sala F2
150 60 40

Pokoje - Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

Camping – Hotel Malta

Część campingową stanowi zespół 43 domków 1, 2, 3, 4 i 5-osobowych , zaprojektowanych tak, aby uczynić Państwa pobyt jak najbardziej wygodnym. Na terenie campingu znajduje się trzygwiazdkowy Hotel Malta, który zajmuje 22 pokoje dwuosobowe oraz jeden apartament.

W sumie na campingu do Państwa dyspozycji oddajemy 152 miejsca noclegowe.

Domki 1-osobowe posiadają pokój dzienny wraz z sypialnią. Mieszkania 2-osobowe stanowią zwartą całość wraz z aneksem kuchennym. Apartamenty 3-osobowe o powierzchni 52 m² posiadają jedną sypialnię i salon, a 5 osobowe o pow. 65 m² salon i dwie sypialnie. Istnieje również 5 domków przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania są ogrzewane, niektóre z nich posiadają aneksy kuchenne, łazienki, instalacje sieci RTV- Sat, telefony, zadaszone tarasy.

Część campingowa to 40 zagospodarowanych miejsc dla pojazdów caravaningowych, pole namiotowe na około 60 namiotów oraz funkcjonalne zaplecze (sanitariaty z prysznicami, kuchnia, pralnia, świetlica).
Usługi dodatkowe
W uroczej scenerii Jeziora Maltańskiego i przylegającej do niego zieleni z pewnością uda się zorganizować niezapomniany event sportowy, kulturalny czy biznesowy.

Doskonała lokalizacja naszego obiektu, w połączeniu z malowniczością terenu i bogatą infrastrukturą pozwala zorganizować wydarzenia małe i duże, które na długo zapadną w pamięci uczestników.

Wszystkim firmom i instytucjom oferujemy organizację imprez integracyjnych. W zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań organizujemy różnego rodzaju aktywności. Specjalizujemy się w atrakcjach wodnych, takich jak regaty smoczych łodzi, regaty kajakowe, wycieczki motorówkami typu RIB i inne aktywności, gwarantujące niezapomniane przeżycia. Organizujemy również imprezy integracyjne na Bula Parku - jedynym miejscu w Poznaniu, na którym oprócz przestrzeni eventowej znajdziemy tory do bowlingu i gry w boulle na świeżym powietrzu. Pełna oferta dotycząca imprez integracyjnych nad Maltą znajduje się tutaj - http://malta.poznan.pl/dla-biznesu/imprezy-integracyjne/
Komentarze
Kilkakrotnie korzystałam z usług Maltańskiego Centrum Szkoleniowego w Poznaniu i zawsze byłam zadowolona. Tym razem również. Spotkanie biznesowe przebiegło idealnie. Sala A doskonała pod każdym względem do tego typu spotkań. Elegancko, komfortowo, piękny widok z tarasu, a przede wszystkim dyskretnie. Obsługa na wysokim poziomie, nie rzucająca się w oczy, a zarazem dobrze zorganizowana i przygotowana. Z pewnością kolejny raz tu wrócę, ponieważ miejsce spełnia moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.

07/2019

Obiekt szkoleniowy znajduje się w bardzo malowniczym i urokliwym miejscu. Organizowałam w nim zajęcia z zakresu medycyny sportowej. Bardzo wygodne leżanki oraz siedzenia sprawiły, że kilkugodzinne spotkanie nie było dla moich gości zbyt męczące. Całość przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Polubiłam to miejsce, a szczególnie otoczenie Jeziora Maltańskiego.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne | Poznań
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wiankowa 3
61-131 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
150

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
1042

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 13 km  Odległosc od PKP: 7 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Komentarze
Kilkakrotnie korzystałam z usług Maltańskiego Centrum Szkoleniowego w Poznaniu i zawsze byłam zadowolona. Tym razem również. Spotkanie biznesowe przebiegło idealnie. Sala A doskonała pod każdym względem do tego typu spotkań. Elegancko, komfortowo, piękny widok z tarasu, a przede wszystkim dyskretnie. Obsługa na wysokim poziomie, nie rzucająca się w oczy, a zarazem dobrze zorganizowana i przygotowana. Z pewnością kolejny raz tu wrócę, ponieważ miejsce spełnia moje oczekiwania pod wieloma względami. Polecam.

07/2019

Obiekt szkoleniowy znajduje się w bardzo malowniczym i urokliwym miejscu. Organizowałam w nim zajęcia z zakresu medycyny sportowej. Bardzo wygodne leżanki oraz siedzenia sprawiły, że kilkugodzinne spotkanie nie było dla moich gości zbyt męczące. Całość przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Polubiłam to miejsce, a szczególnie otoczenie Jeziora Maltańskiego.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij