794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Concordia Design | Poznań | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Concordia Design znajduje się w centrum miasta, w dynamicznie rozwijającej się poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Centrum eventowe mieści się w zabytkowym budynku Starej Drukarni. Ponad 1000 m2 funkcjonalnej przestrzeni pozwala na organizację różnego rodzaju eventów - zarówno biznesowych, jak i tych bardziej artystycznych, a także przyjęć okolicznościowych. Do obiektu należy również przestrzeń plenerowa, na której można zorganizować wydarzenie na świeżym powietrzu.

Poznańska Concordia Design w 2017 roku została wyróżnioną nagrodą MP Power Awards w kategorii Multi Venue.Sale konferencyjne - Concordia Design

Concordia Design w Poznaniu to centrum eventowe, w którym można zorganizować naprawdę nietuzinkowe i oryginalne wydarzenia. Funkcjonalne przestrzenie dopasowują się do potrzeb organizatora i liczby uczestników. Niewątpliwym atutem jest również bardzo kreatywna i otwarta na propozycje obsługa. Zespół poznańskiej Concordi Design przy ulicy Zwierzynieckiej składa się z ekspertów z różnych dziedzin, którzy w swoją pracę wkładają pasję, profesjonalizm i doświadczenie. Obiekt stworzył własną metodologię event design, która umożliwia skuteczną i kompleksową obsługę wydarzenia: od zbadania potrzeb, przez pomysły i produkcję, do realizacji imprezy.

Do dyspozycji poznańskie Centrum Eventowe oddaje sale i przestrzenie na kilku piętrach.

Na I piętrze znajdują się 2 przestronne sale konferencyjno-bankietowe i 1 sala warsztatowa. System dźwiękoszczelnych, mobilnych ścian umożliwia dzielenie przestrzeni i aranżowanie w taki sposób, by zarówno organizator eventu, jak i jego uczestnicy, byli w pełni zadowoleni. 

Sala LUNA posiada 300 m2 powierzchni i pomieści do 400 osób.

Sala EXPO posiada 182 m2 powierzchni i można ją powiększyć o Foyer, co daje przestrzeń na organizację eventu nawet dla 500 osób.

Sala MEMO to mniejsza sala o powierzchni 90 m2. Organizowane są spotkania lub warsztaty dla maksymalnie 80 osób.

Na 2. i 3. piętrze znajdują się mniejsze salki warsztatowe, które można ze sobą łączyć w razie potrzeby. Razem pomieszczą nawet do 200 uczestników.

Centrum eventowe Concordia Design jest więc doskonałym miejscem zarówno na duże konferencje czy kongresy, jak i na mniejsze szkolenia, wystawy i warsztaty. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala LUNA Sala LUNA 400 --- ---
Sala EXPO Sala EXPO 150 --- ---
Sala MEMO Sala MEMO 80 --- ---
Sala C1 Sala C1 --- --- ---
Sala C2 Sala C2 --- --- ---
Sala C3 Sala C3 --- --- ---
Sala C4 Sala C4 --- --- ---
Sala C5 Sala C5 --- --- ---
Sala C6 Sala C6 --- --- ---

Sale bankietowe - Concordia Design

W Concordia Design można zorganizować również spotkanie o nieco mniej formalnym charakterze, np. bale, bankiety czy przyjęcia rodzinne. Odbywają się tutaj m.in. wesela, chrzciny, komunie, jubileusze.

Imprezę można wyprawić na jednej z sal konferencyjno-bankietowych: LUNA, EXPO, MEMO lub w stylowej i eleganckiej Restauracji Concordia Taste. 

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala LUNA --- --- ---
Sala EXPO --- --- ---
Sala MEMO --- --- ---
Restauracja Concordia Taste --- --- ---
Usługi dodatkowe

Poznański obiekt przy ulicy Zwierzynieckiej może pochwalić się serwującą wyśmienite dania Restauracją Concordia Taste. Menu opracowywane jest przez zdolnych i doświadczonych kucharzy. Zmienia się wraz z porą roku, by czerpać co najlepsze z sezonowych produktów. Lokal oferuje także szeroki wybór najlepszych win z różnych regionów świata. 

Unikalny wystrój i polski design robią wrażenie na gościach od samego przejścia przez próg. Wzrok przyciągają ponad 100-letnie, postindustrialne wnętrza restauracji. 

Restauracja przygotowuje także catering dopasowany do charakteru wydarzenia. Organizator może mieć wpływ na to, czy np. chce mieć całe menu w kolorach swojej firmy, przekąski na laboratoryjnych szkiełkach lub w ekologicznych opakowaniach. Obsługa Concordia Design otwarta jest na propozycje. 

Komentarze
Concordia Design w Poznaniu to wprost idealne miejsce na konferencję. Ogromny plus przede wszystkim za profesjonalne podejście do organizacji. Bardzo ciekawa przestrzeń, na uczestnikach zrobiła duże wrażenie. Korzystaliśmy z Sali Luna. Wszystko działało bez zarzutu. Bardzo dobre nagłośnienie. Obsługa na wysokim poziomie doskonale radzi sobie z powierzonymi zadaniami, do tego miła i uśmiechnięta. Bardzo dobre położenie obiektu. Zdecydowanie mogę polecić, bo byłem zadowolony z wyboru.

07/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Concordia Design | Poznań
Typ obiektu: obiekt konferencyjny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
400

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
1000

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Bar
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij