61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Atut****  Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
 

Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex | Poznań

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Krańcowa 4, Luboń
62-030 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Poznański to kameralnie położony obiekt, oferujący bogate zaplecze konferencyjno-biznesowe. Atrakcyjne położenie daje gwarancję wygody oraz wypoczynku. Hotel mieści się na pograniczu Lubonia oraz Poznania przy zjeździe z węzła Dębińskiego w bezpośredniej bliskości autostrady A2, gwarantującej dogodną komunikację na trasie Berlin - Warszawa. Do centrum miasta z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi jest zaledwie 5 km, do lotniska Poznań - Ławica 10 km.

Cicha, spokojna okolica, a także sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego stwarza optymalne warunki wypoczynku. Hotel Poznański odda do dyspozycji Gości 100 komfortowych pokoi jedno i dwuosobowych oraz 7 luksusowo urządzonych apartamentów.

Ponadto Hotel dysponować będzie kompleksem 5 sal konferencyjnych, z którego największa mieścić będzie do 200 osób. Wszystkie sale będą klimatyzowane, doskonale oświetlone oraz wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. Dzięki wysokiemu standardowi obsługi, nowoczesnym wnętrzom oraz idealnej lokalizacji, z pewnością każde spotkanie pozostanie na długo w Państwa pamięci. 

Sale konferencyjne - Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex

Wszystkie sale są klimatyzowane, naturalnie oświetlone z możliwością zaciemnienia. W podstawowy zakres wyposażenia sal wchodzą:
- dostęp do Internetu,
- flipchart,
- ekran projekcyjny,
- dostęp do linii telefonicznej/faksu,
- stół dla prowadzącego,
- stół recepcyjny,
- nagłośnienie.

Dodatkowe wyposażenie:
- rzutnik multimedialny,
- odtwarzacz CD/DVD,
- laptop,
- mównica,
- podest.

Sala Grunwald: Największa z sal wyposażona w zaplecze sanitarne niezbędne przy prezentacji zabiegów medycznych i kosmetycznych.

Sale VIP (Bonin i Sołacz): mniejsze, eleganckie salki przystosowane do kameralnych spotkań biznesowych do 10 osób, wyposażone w urządzenie wielofunkcyjne. W salach tych znajduje się stół konferencyjny na 10 osób.

Sale Wilda i Dębiec posiadają możliwość połączenia przy pomocy ściany przesuwnej.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Restauracja Restauracja 120 90 200
Grunwald Grunwald 250 140 100
Wilda Wilda 30 18 18
Dębiec Dębiec 30 18 18
Wilda + Dębiec Wilda + Dębiec 60 40 56
Bonin Bonin --- --- 10
Sołacz Sołacz --- --- 10

Pokoje - Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex

Hotel Poznański oddaje do Państwa dyspozycji 100 komfortowych pokoi jedno i dwuosobowych oraz 7 luksusowo urządzonych apartamentów.

Wszystkie pokoje posiadają komfortową łazienkę z prysznicem, WC oraz suszarką do włosów, telefon, telewizję satelitarną oraz szybki dostęp do Internetu.

Usługi dodatkowe

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług pralniczych.

Hotel dysponuje także klubem hotelowym. Bar Hotelu Poznańskiego charakteryzuje nowoczesny wystrój oraz swobodna atmosfera. Jest to doskonałe miejsce, w którym można przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Znajdą tu Państwo specjalnie wyselekcjonowane trunki z całego świata oraz autorskie kompozycje drinków i koktajli.

Komentarze

W Poznaniu można znaleźć wiele miejsc wynajmujących sale, ale te urzekły mnie szczególnie swoim wyglądem i nazewnictwem wywodzącym się od regionów miasta. Byłam tu już kilkakrotnie i zawsze z chęcią tutaj wracam, zwłaszcza, że dojazd nie stanowi problemu.

2/11/2017 o 15:18:40

Przeprowadzaliśmy w tym obiekcie konferencyjnym szkolenie związane z medycyną estetyczną. Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu hotelu do takich spotkań, wszystko udało się znakomicie. Nie brakowało niczego, a nasze potrzeby na bieżąco były spełniane przez personel. Każde kolejne szkolenie tego typu chętnie zorganizujemy w tym miejscu.

30/11/2017 o 13:20:53

Bardzo fajne miejsce. W Hotel Poznański uczestniczyłam w szkoleniu. Z plusów tego miejsca wymienić można przede wszystkim dobre położenie, nie było problemów z dojazdem, wszędzie blisko. Ponadto sala w której odbywało się szkolenie na wysokim poziomie. Dużo przestrzeni, komfortowo i wygodnie, sprzęt profesjonalny. Miejsce nowoczesne i z potencjałem. Jedzenie rewelacja. Obiad w trakcie przerwy, który mieliśmy bardzo mi smakował, kawa również pyszna:). Polecam wszystkim.

22/07/2019 o 23:39:04

Dodaj komentarz

Ocena*:

Hotel Poznański Centrum Konferencyjne Miralex | Poznań

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Krańcowa 4, Luboń
62-030 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
190

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 10 km  Odległosc od PKP: 5 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij