61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne | Poznań | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Głogowska 425
60-004 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Live streaming, Eventy online, Konferencje hybrydowe

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to nowoczesne miejsce na organizację streamingów a także wszelkich eventów w formie online. W obiekcie znajdują się odpowiednie do tego przestrzenie, a mianowicie studio streamingowe oraz studio nagrań. Pomieszczenia te są świetnym tłem dla briefingów prasowych, konferencji i szkoleń online, transmisji live z kongresów i prezentacji, a nawet miejscem nagrań reklam czy videocastów. Sale te zostały wyposażone w wysokiej jakości sprzęty multimedialne, takie jak m.in. kamery pełnoklatkowe, green screeny, szybka sieć Internetu czy klimatyzacja. Ponadto, nad każdym organizowanym przedsięwzięciem w Poznańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym czuwa profesjonalna obsługa, która odpowiada za reprodukcję, produkcję oraz postprodukcję wydarzeń. Tak nowoczesne i kompleksowe podejście do organizacji eventów zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

Powierzchnia Scenografia Green box Live streaming
Studio streamingowe Studio streamingowe -
Studio nagrań Studio nagrań -

Opis

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to nowoczesny obiekt, który pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych czy reklamowych Proponuje on aż 8 zróżnicowanych pod względem wielkości sal konferencyjnych, a także studio streamingowe oraz studio nagrań. Obiekt ten w doskonały sposób odpowiada na aktualne potrzeby branży MICE, umożliwiając organizację konferencji, szkoleń i innych wydarzeń w formie online.

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne zdecydowanie wyróżnia się innowacyjnością, profesjonalną obsługą oraz serdeczną, a przy tym biznesową atmosferą. W obiekcie tym z powodzeniem zorganizować można wydarzenia takie jak konferencje, szkolenia, warsztaty, wykłady, briefingi prasowe, prezentacje produktów, wykłady, pokazy samochodów oraz wiele, wiele innych. Wszystkie te wydarzenia można rozszerzyć o streaming na Facebooku, YouTube oraz na dowolnych platformach do transmisji. Ponadto, za budynkiem Centrum znajduje się także obiekt plenerowy, który również może stać się tłem różnego rodzaju spotkań.

Jeśli więc szukają Państwo odpowiedniego miejsca na organizację eventów (w tym również eventów online) na wysokim poziomie, to Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne zdecydowanie doskonale sprawdzi się w tej roli.

Sale konferencyjne - Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to wielofunkcyjny obiekt, który umożliwia realizację zróżnicowanych wydarzeń i spotkań. Ma on w swojej ofercie aż 8 nowoczesnych sal konferencyjnych. Wszystkie te pomieszczenia są przestronne, jasne oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Sale te są odpowiednim miejscem na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych kongresów, wykładów czy konferencji.

Na parterze obiektu mieszczą się następujące pomieszczenia konferencyjne: sala 01, której powierzchnia wynosi 160 m2, sala 02 o tej samej wielkości, sala 02a o powierzchni 77 m2 a także sala 1/2b o powierzchni aż 302 m2. Wszystkie te sale pozwalają na wjazd i ustawienie samochodów, a w niektórych z nich można liczyć na ładowarki AC do aut elektrycznych.

Na piętrze z kolei można liczyć na salę 03 o powierzchni 160 m2, salę 04 o tej samej wielkości oraz salę 05 o powierzchni 52 m2.

Każda z powyższych sal wyposażona została w projektory, flipcharty, profesjonalne systemy nagłośnieniowe oraz oświetleniowe, niezależne ekrany wielkoformatowe, szybkie i bezprzewodowe sieci Internetu, ozonatory powietrza oraz oczywiście systemy klimatyzujące, które pozwalają na komfortową pracę o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia 01 90 80 42
brak zdjęcia 02 90 80 42
brak zdjęcia 02A 30 20 30
brak zdjęcia 1/2B 180 120 80
brak zdjęcia 03 80 70 30
brak zdjęcia 04 80 70 30
brak zdjęcia 05 40 30 18
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne | Poznań
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
ul. Głogowska 425
60-004 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
180

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
180

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
  • Eventy online
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 9 km  Odległosc od PKP: 7,2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij