61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Sale i obiekty konferencyjne w województwie Lubuskim

Połowę województwa lubuskiego stanowią lasy, które sprawiają, że ziemia lubuska jest najbardziej zieloną częścią Polski. Malowniczy region zachwyca nie tylko turystów, ale także organizatorów spotkań, którzy coraz częściej decydują się na organizację spotkania biznesowego właśnie tutaj! Bogata baza sal konferencyjnych sprawia,że województwo lubuskie to idealne miejsce na szkolenie czy konferencję, a ich różnorodność jest gwarancją, że każdy organizator znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie! Ziemia lubuska kusi klientów atrakcyjną lokalizacja i przystępnymi cenami! Tutejsze sale szkoleniowe przystosowane są do różnego rodzaju eventów i oferują usługi na najwyższym poziomie. Jasne i przestronne pomieszczenia wyposażono w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który jest absolutną podstawą każdego służbowego spotkania. Wnętrza sal konferencyjnych urządzono w spokojnych kolorach i minimalistycznym stylu, tak aby nie rozpraszać uczestników spotkania. Obiekty konferencyjne w województwie lubuskim bardzo często gwarantują także komfortowe pokoje hotelowe, eleganckie restauracje serwujące znakomite potrawy oraz mnóstwo dodatkowych usług. Zielony region województwa lubuskiego obfitujący w lasy i malownicze jeziora sprawia, że służbowe spotkanie może być także okazją do wypoczynku!
Znalezione obiekty: 76
Obiekty na mapie
Leśniczówka Przyłęsko zobacz prezentację
Miasto: Przyłęsko
Liczba uczestników: 130
Liczba miejsc noclegowych: 100
Spokojna i cicha atmosfera byłej leśniczówce nie tyko skłania do refleksji, ale również zapewnia odpowiednie zaplecze szkoleniowe.
Dwór Kolesin - centrum konferencyjno rekreacyjne zobacz prezentację
Miasto: Babimost
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 110
Malowniczy, odrestaurowany dworek przerodził się w miejsce, gdzie można nie tylko odpocząć, ale również urządzić spotkanie biznesowe.
Piramida Horusa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 222
Niepowtarzalne miejsce, w którym zorganizujesz nie tylko konferencje, ale też inne spotkania firmowe np. imprezę integracyjną.
Willa Stanisław zobacz prezentację
Miasto: Dobiegniew
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Stylowe wnętrza i spokojna okolica sprawdzają się jako dodatkowe atrakcje przy tutejszej sali konferencyjnej ze klimatycznym kominkiem.
Pensjonat Dychów zobacz prezentację
Miasto: Dychów
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Ideal w Świebodzinie zobacz prezentację
Miasto: Świebodzin
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Instytut Ognia Spartherm zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Kęszyca Leśna zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Exploris zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
SALUS Lubniewice zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Wyszukaj na skróty

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij