61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pałac Alexandrinum****

Aktualności

2.10.2019
Odkryj Mazury jesienią i skorzystaj z pakietu konferencyjnego w atrakcyjnej cenie. W Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA  zorganizujesz konferencję na najwyższym poziomie i odkryjesz nowe smaki. 
18.09.2019
W Airport Hotel Okęcie w Warszawie po raz czwarty odbędzie się największe wydarzenie w branży hotelarskiej w Polsce. Podczas Konferencji Hotel Meeting wystąpi blisko 40 ekspertów i praktyków, którzy poprowadzą 10 prezentacji, 3 panele dyskusyjne oraz aż 14 warsztatów! Już rozpoczęły się zapisy na wydarzenie!  
16.09.2019
W połowie października odbędzie się nowe wydarzenie dla branży hotelarskiej. Mowa o Kongresie Direct Booking, podczas którego odbędą się warsztaty i prelekcje najlepszych ekspertów z branży. 
12.09.2019
Co wpływa na budowanie dobrych i trwałych relacji między hotelarzami a agencjami eventowymi? Dlaczego warto powierzyć agencjom eventowym organizację naszego eventu? Na te i na wiele innych pytań odpowiada raport z badania "Skuteczne sposoby pozyskania zaufania agencji eventowej przez hotel i hotelu przez agencję eventową". Zapraszamy do lektury!
28.08.2019
Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie ma wiele do zaoferowania zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dla tych drugich przygotował bardzo atrakcyjne pakiety konferencyjne, którą mogą być dobrą zachętą do skorzystania z udogodnień, jakie oferuje ten nowoczesny apartamentowiec.
27.08.2019
Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza osoby zainteresowane tematem systemów ERP w firmie na konferencję „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś", która odbędzie się 28 listopada w Warszawie.
26.08.2019
Na początku października w Poznaniu odbędzie się największa konferencja branży hotelarskiej nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Będzie okazja do wymiany kontaktów, doświadczeń i wiedzy. Nie zabraknie ciekawych prelekcji i warsztatów.
23.08.2019
Zapraszamy do przewodnika po wyjątkowych zakopiańskich obiektach należących do spółki POLSKIE TATRY S.A. Zróżnicowana oferta noclegowa, gastronomiczna, konferencyjna i rekreacyjna. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie!
23.07.2019
Do kilku awansów wewnętrznych doszło na przełomie ostatnich tygodni w Hotelu Arłamów. Był to skutek programu szkoleń ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB i decyzji nowego Prezesa Zarządu Michała Kozaka. Cel - rozwój hotelu i skuteczny zespół zarządzający!
18.07.2019
Jak rozwijająca się technologia i zmiany klimatyczne wpłyną na przyszłość branży hotelarskiej? Czy rok 2119 okaże się czasem międzygalaktycznych podróży, wysoce spersonalizowanych pobytów w hotelach i...nowoczesnych posiłków przygotowanych za pomocą drukarek 3D? Sprawdź, co jeszcze może się zdarzyć w przyszłości według sieci hoteli Hilton, która opublikowała specjalny raport z okazji 100-lecia swojej działalności!
17.07.2019
Na przełomie czerwca i lipca odbyła się kolejna edycja Arłamów Mice Games. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele największych agencji eventowych w kraju. Dla uczestników zaplanowano mnóstwo sportowych emocji, ciekawe panele dyskusyjne oraz warsztaty.
16.07.2019
Owocem zmian przeprowadzonych w grupie Górskie Resorty jest otwarcie centrali w Warszawie, które nastąpiło na początku lipca. Nowym Dyrektorem Generalnym GR został Jakub Bączykowski. Ideą grupy było połączenie siedmiu obiektów i nadanie im wspólnego mianownika, przy jednoczesnym zachowaniu autonomiczności każdego z nich. 

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij