61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

29.06.2020
Aż 3 nowe inwestycje w Polsce ogłosił dziś Hilton. Jedna w Krakowie, druga w Białymstoku, trzecia w... Zielonej Górze. Międzynarodowa sieć planuje dalszą ekspansję w naszym kraju. 
26.06.2020
Stowarzyszenie Branży Eventowej mimo lockdownu nie zwolniło tempa. Zmienił się profil  i miejsce pracy, ale zapał i kreatywne pomysły nie uległy zmianie. Z każdym tygodniem było coraz więcej pracy i coraz więcej inicjatyw. 
18.06.2020
Kolejna sieć hotelowa wdraża w swoich obiektach szczegółowo opracowane wytyczne sanitarne. Jest to odpowiedź na trwającą pandemię wirusa SARS-CoV-2.
4.06.2020
Przedstawiciele branży eventowej cały czas debatują z władzami i  Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców na temat dodatkowej pomocy dla branży. Wczoraj odbyła się wideokonferencja z inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej.
1.06.2020
Oficjalne pozwolenie na otwarcie hoteli pojawiło się już miesiąc temu. Do tej pory wiele obiektów pozostaje ciągle zamkniętych. Czerwiec ma być miesiącem, w którym branża ma się ruszyć i powoli wstawać z kolan. 1 czerwca swoje drzwi otworzy również łódzki hotel.
26.05.2020
Kolejny Mistrz Polski ma swoje zgrupowanie w Hotelu Arłamów. Wisła Kraków przygotowuje się do wznowienia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. 
13.05.2020
Do wspierania polskich obiektów turystycznych namawiają pomysłodawcy serwisu zostanw.pl, którzy chcą skłonić polskich turystów do rezerwowania swoich pobytów bezpośrednio u Hotelarzy, a nie na wielkich zagranicznych serwisach.
24.04.2020
Hotel Arłamów, który już od początku stosuje się do najnowszych zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), może być przykładem dostosowania do nowej rzeczywistości. W związku z rozwojem pandemii COVID-19 obiekt wprowadził specjalną politykę pod hasłem #BezpiecznyArłamów.  
23.04.2020
Inicjatywa, której pomysłodawcą jest Krzysztof Stęplowski z MarketingHotelu.pl, ma na celu zachęcenie Polaków do spędzenia urlopu w swoim kraju. Gdy już wybierzemy nasz wakacyjny kierunek, możemy się podzielić tą informacją z naszymi znajomymi poprzez social media.
20.04.2020
Według badania pilotażowego przeprowadzonego przez Celuch Consulting wraz z firmą Z–Factor ocenia się, iż branża organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce wygenerowała szacunkowo 1,5% PKB, zaś wkład gospodarczy rynku w 2019 roku wyniósł 35 mld PLN.  
17.04.2020
Trzeba iść z duchem technologii - zwłaszcza teraz, kiedy epidemia nie pozwala żyć normalnie i postawiła przed nami wiele barier i wyzwań. Przetrwają tylko ci, którzy dostosują się do panujących obecnie warunków. Z tego powodu Scandic Gdańsk wystawił na sprzedaż kilka ciekawych voucherów, które pomogą przenieść się z reala do wirtuala.
24.03.2020
Paweł Lewtak otrzymał nominację do „European Hotel Manager of the Year 2020”, czyli prestiżowej nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie European Hotels Managers Association (EHMA) za osiągnięcia na stanowiskach managerskich w hotelach.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij