61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

15.06.2021
Nowa strona Polskiego Holdingu Hotelowego już działa. wPolsceNajlepiej to platforma, na której zarezerwujesz nocleg, przejrzysz oferty specjalne, przeczytasz o ciekawych wydarzeniach i poszukasz inspiracji podróżniczych.
11.06.2021
Dzisiaj rozpoczynają się piłkarskie rozgrywki w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jakie mecze EURO 2020 okażą się najciekawsze i budzące najwięcej sportowych emocji? Gdzie obejrzeć transmisję EURO w Warszawie i innych polskich miastach? Sprawdź!
10.06.2021
Wczoraj chwilę przed 16 odbyła się konferencja premiera i ministra zdrowia, która zapowiadana była już w ubiegłym tygodniu. Początkowo miała odbyć się w poniedziałek 7 czerwca. Odbyła się jednak dopiero wczoraj. Jakie nowe zmiany nas czekają? 
9.06.2021
W warszawskim hotelu możesz przeżyć niezapomniane emocje podczas rozgrywek w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Nobu przygotował 3 specjalne oferty na ten czas. Sprawdź szczegóły!
8.06.2021
To bardzo dobra wiadomość i spore osiągnięcie na arenie międzynarodowej. Paweł Lewtak z prestiżową nagrodą przyznawaną co roku przez europejskie Stowarzyszenie EHMA.
7.06.2021
Już jutro nastąpi oficjalne otwarcie starego/nowego hotelu. Cieszący się dużą popularnością wśród turystów Hotel Sand od jutra przyjmie swoich gości pod nowym szyldem - i to nie byle jakim, bo pod szyldem nowej w Polsce marki Royal Tulip.
2.06.2021
Tak jak zapowiadał wczoraj minister zdrowia, tak i zrobił. Dzisiaj rano odbyła się konferencja prasowa, na której Adam Niedzielski przekazał nowe ustalenia w sprawie luzowania obostrzeń. Nowe zasady mają wejść w życie 6 czerwca i obowiązywać do początku wa...
1.06.2021
Dzisiaj o 12.30 rozpoczęła się konferencja z udziałem ministra edukacji Przemysława Czarnka , ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i szefa KPRM Michała Dworczyka, który jest odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień. Co nowego się dowiedzieliśmy?...
31.05.2021
1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, a 2 czerwca... Global Exhibitions Day, czyli Światowe Święto Branży Targowej! Tego dnia odbędzie się debata branżowa Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Komitetu Obrony Branży Targowej o nazwie "#BACK TO BUSINESS – ZI...
27.05.2021
Jutro obchodzimy ważny dzień i to aż z dwóch powodów! Upragnione otwarcie restauracji i międzynarodowe święto burgera. To naprawdę doskonała mieszanka, z której nie można nie skorzystać :)
26.05.2021
Ostatnio mogliśmy zaobserwować coraz większe niezadowolenie wyrażane na profilach społecznościowych muzyków. Wiązało się to z tym, że aktualne rozporządzenie uniemożliwiało organizację koncertów, przez co polscy artyści i osoby związane z tą branżą znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Wczorajsze rozporządzenie jest światełkiem w tunelu i nadzieję na lepsze.
25.05.2021
28 maja, z okazji otwarcia, hotel Moxy Poznań Airport organizuje w swoich designerskich wnętrzach bezpłatny koncert wokalisty Jacka Stachursky'ego. Koncert odbędzie się w formule online i będzie transmitowany dla wszystkich w najpopularniejszych serwisach streamin...
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij