61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

26.09.2022
Hotel META w kotlinie rzeki Żylicy tworzący warunki do pracy i wypoczynku staje się świetną propozycją na wyjazd.  Obiekt w standardzie 4 gwiazdek dysponuje Nowym Centrum Konferencyjnym o powierzchni ponad 800 m2 oraz nowoczesną strefą Wellness & SPA. 
23.09.2022
Za nami finałowa prezentacja prac powstałych podczas rezydencji artystycznych w ramach konkursu NYX Hotels – Art Lives Here. Jury jednogłośnie zadecydowało, że praca należąca do francuskiej artystki Laure Catugier będzie tą zwycięską i tym samym zostanie w NYX Hotel Warsaw na stałe.
23.09.2022
W imieniu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Polskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy na konferencję Spotlight on Poland. Konferencja odbędzie się 23 września 2022 w Łódzkim ZOO, składać się będzie z dwóch części: paneli dyskusyjnych z prezentacją dobrych praktyk oraz dyskusji w formule world cafe.
22.09.2022
Kolejny artykuł z serii Association News tłumaczy wyniki raportu uzyskanego przez platformę Conferli.com na temat procesu przetargowego, który dotyczy wyboru miejsca na konferencje organizowane przez stowarzyszenia. 
21.09.2022
Krzysztof Więsław został kierownikiem działu finansowego trzech hotel IHG Hotels & Resorts. Nowego Dyrektora otrzymały InterContinental Warszawa, Holiday Inn Warsaw City Centre i Holiday Inn Gdańsk City Centre. 
20.09.2022
W ramach współpracy z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii przygotowany został wyjątkowy musical dla dzieci i młodzieży pt. „Pan Niezwykły”, dedykowany przedstawicielom branży eventowej i przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat.
19.09.2022
Burger autorstwa Magdaleny Kiliańskiej, szefowej kuchni hotelu Campanile Wrocław Centrum, zwyciężył w polskich eliminacjach pierwszej edycji Burger Cup organizowanego przez uniwersytet kulinarny „Chaud Devant!” i wyruszył do Francji na europejski finał konkursu. Spisał się wyśmienicie!
19.09.2022
9 września Stowarzyszenie Branży Eventowej zostało członkiem UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego z siedzibą w Paryżu.
19.09.2022
Radisson Hotel Group ogłasza otwarcie ​Andersia Hotel & Spa Poznań, jako Radisson​ ​Individuals​, zaznaczając tym samym debiut tej marki w Polsce. Obecne portfolio w naszym kraju składa się z 17 aktywnych hoteli, a w najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia, dzięki którym liczba obiektów na rynku wzrośnie do 23, liczących łącznie ponad 5 200 pokoi.
16.09.2022
Blisko 250 pracowników Polskiego Holdingu Hotelowego bierze udział w innowacyjnym programie „Ambasador”, w ramach którego uczestnicy w zamian za określone postawy i aktywności zdobywają punkty i odbierają nagrody. 
14.09.2022
Z dniem 7 września 2022 roku, berlińska firma HRGroup przejmuje austriacką spółkę hotelową Vienna House oraz jej spółki operacyjne. Połączenie z cenioną wiedeńską spółką sprawi, że grupa zajmie pozycje wiodącego właściciela silnej platformy multi brandowej. 
9.09.2022
Klastra Hoteli IHG Hotels & Resorts wita nową Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Gessée Chartré sprawować będzie pieczę nad zespołem trzech obiektów - w Warszawie i Gdańsku. 
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij