61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

24.03.2020
Paweł Lewtak otrzymał nominację do „European Hotel Manager of the Year 2020”, czyli prestiżowej nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie European Hotels Managers Association (EHMA) za osiągnięcia na stanowiskach managerskich w hotelach.
19.03.2020
W drugim tygodniu marca z powodzeniem odbyła się 27 edycja MTB - międzynarodowych targów zrzeszających fascynatów i praktyków sektora MICE z całego świata. Cykl fantastycznych spotkań umożliwił nawiązanie wielu ciekawych kontaktów w branży. Wydarzenie poruszyło również kwestie trudności wynikających z sytuacji epidemiologicznej.
9.03.2020
Dzisiaj rozmawiamy z Dyrektorem Hotelu Safir o możliwościach eventowych obiektu, o pakietach biznesowych. dodatkowych usługach, kuchni i bardzo dogodnej lokalizacji z perspektywy organizatorów i uczestników spotkań biznesowych. 
3.03.2020
Meetings Week Poland to wydarzenie integrujące persony, firmy i instytucje ze świata eventowego. To cykl fantastycznych konferencji, w trakcie których zgłębimy obecny i potencjalny stan sektora spotkań wraz z mechaniką jego działania.
28.02.2020
Galaktyka Eventu, czyli jedna z najważniejszych konferencji z branży MICE tuż-tuż! To idealna okazja na uzupełnienie wiedzy oraz nawiązanie nowych, długotrwałych relacji biznesowych. Nie może Was zabraknąć!
27.02.2020
W przyszłym tygodniu swoje święto obchodzą niesamowite osoby - nasze kobiety, które każdego dnia dokładają największych starań, by świat był jeszcze piękniejszy. Ich trud postanowił docenić jeden z najpiękniejszych obiektów na Mazurach, czyli Hotel Star-Dadaj Resort & SPA. Przygotował on świetną ofertę wypoczynku, z której wszystkie panie będą ogromnie zadowolone!
27.02.2020
Zapraszamy na 27. edycję niesamowitego eventu, na którym możliwe jest m.in. nawiązanie bezpośrednich relacji z najlepszymi firmami MICE&luxury. 40 wystawców z różnych stron świata i 25 destynacji - to tylko namiastka tego, co czeka na kontrahentów 10 marca w Hotelu Novotel Warszawa Airport.
6.02.2020
Już za nieco ponad 2 miesiące w Warszawie zaistnieje okazja do poszerzenia swoich horyzontów sprzedażowych w trakcie Kongresu NSC Hotels.
3.02.2020
Tegoroczne Targi EuroGastro i WorldHotel zbliżają się wielkimi krokami. W programie przewidziano wiele wartościowych eventów, w których będziemy mieli okazję uczestniczyć już w marcu.
29.01.2020
Podczas wręczenia prestiżowych nagród dla przedsiębiorców, jedna ze statuetek powędrowała do rąk Antoniego Kubickiego jako symbol wzorowej postawy biznesowej.
29.01.2020
Małgorzata Jędrzejczyk zaliczyła awans w Hotelu Robert's Port Lake Resort & SPA. Objęła stanowisko dyrektor hotelu. Wcześniej w tym samym obiekcie pełniła funkcje specjalisty ds. sprzedaży i managera sprzedaży.
24.01.2020
Jesteś miłośnikiem sportu, a może muzyki? Chciałbyś przeżyć ekscytujące chwile w specjalnej loży VIP na PGE Narodowym? Zapraszamy do naszego artykułu po więcej informacji.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij