61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno

Aktualności

17.04.2019
5 czerwca w Warszawie uczestnicy Expo Marketing dowiedzą się, jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów. Z udziału w wydarzeniu najbardziej skorzystają firmy, które chcą zwiększyć efektywność prowadzonych już działań wystawienniczych lub dopiero planują wystawiać się na targach i potrzebują niezbędnych do tego wiedzy i kontaktów.
15.04.2019
Hotel Arłamów**** inwestuje w kadrę menadżerów. Wraz z początkiem kwietnia ruszył program doradczo-rozwojowy Arłamów Excellence Club. Jego celem jest wzmocnienie kompetencji kierowników średniego i wyższego szczebla.

15.04.2019
Zespół Pensjonatów Antałówka to dwa trzygwiazdkowe obiekty, które są doskonałe na organizację spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Atutem obiektu jest jego położenie w malowniczej okolicy oraz bliskość Aqua Parku Zakopane, które oferuje szereg atrakcji związanych z wykorzystaniem leczniczych wód termalnych.
14.04.2019
Nowoczesne pokoje hotelu Holiday Inn Express w Jasionce będą stworzone z myślą o klientach biznesowych. W wyposażeniu znajdą się m. in. dźwiękoszczelne drzwi, okna typu porte-fenetre, liczne porty USB oraz bezprzewodowe ładowarki do telefonu.  
12.04.2019
Polskie góry są piękne o każdej porze roku. Południowe tereny naszego kraju to dobry wybór nie tylko na rekreację lub wypoczynek, ale także na organizację wydarzeń branżowych. Limanova Hotel to obiekt położony w mieście o tej samej nazwie, który oprócz pięknego krajobrazu, oferuje gościom przysmaki z kuchni regionalnej oraz atrakcyjne pakiety dla klientów biznesowych.


10.04.2019
Hotel Meeting to cykliczna konferencja, w której udział biorą osoby ściśle związane z hotelarstwem. W programie wiosennej edycji zawarto kilkanaście inspirujących prelekcji, panel dyskusyjny oraz warsztaty sprzedażowe dla specjalistów.
9.04.2019
Event managerowie coraz częściej decydują się na wynajem mebli na swoje wydarzenie. Ważne, żeby były one nie tylko funkcjonalne, ale również pasujące do okazji i podkreślające charakter eventu. Warto oddać się w ręce specjalistów, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem nietuzinkowych aranżacji.
9.04.2019
Za nami kolejna edycja Targów EuroGastro i WorldHotel, podczas której zaprezentowano nowatorskie rozwiązania w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa. W tym roku, w ciągu zaledwie dwóch dni, stoiska blisko 300 dostawców z 21 różnych krajów odwiedziło ponad 22 tys. osób.

3.04.2019
Dwadzieścia wyjątkowych kobiet, cztery uznane projektantki mody i jeden cel – pomoc Oliwierowi. 16 marca w krakowskim hotelu Radisson Blu odbył się niezwykły pokaz mody, który na długo zapadnie w pamięć każdemu z biorących w nim udział gości.
3.04.2019
Nastąpiła zmiana w kierownictwie DoubleTree by Hilton Łódź. Dominik Chrapek zastąpił Sławomira Nowaka na stanowisku Dyrektora Generalnego. Z hotelem związany jest już od 6 lat – wcześniej na stanowisku Dyrektora Gastronomii.
1.04.2019
Dobre miejsce na wiosenny wyjazd firmowy w góry? Hotel Tatry gwarantuje doskonałą zabawę i kompleksową organizację. W swojej ofercie posiada wiele atrakcji, dlatego każdy z gości wybierze tu coś dla siebie.

26.03.2019
Hotel Campanile Katowice skończył 20 lat! Z tej okazji 20 marca odbyło się oficjalne wydarzenie. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć na własne oczy całkowicie odnowione wnętrza hotelu oraz wziąć udział w warsztatach kulinarnych z Pan Rączka gotuje.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij