794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

25.01.2023
Pałac Mała Wieś to czterogwiazdkowy, elegancko urządzony obiekt, który zachwyci nowoczesnymi i wspaniale zaaranżowanymi wnętrzami stylizowanymi na wzór klasycznych królewskich komnat. 
23.01.2023
Uczenie się i rozwój (Learning & Development) – to niezbędne umiejętności w czasach VUCA i VUCA PRIME. Dlatego też w 2023 Violetta Hamerska  chce zarazić pasją nauki i nieustannego rozwoju hotelarzy, którzy chcą nadążać za zmianami w czasach nieustannych turbulencji.
16.01.2023
Hotel Aqarius to położony zaledwie parę minut od plaży, pięciogwiazdkowy obiekt oferujący pełen wypoczynek i nowoczesne miejsce pracy. Na Gości czeka strefa SPA, centrum konferencyjne i wyśmienite posiłki. 
14.01.2023
Magdalena Jóźwiak i Daria Tyszczuk nowymi dyrektorkami hoteli Polskiego Holdingu Hotelowego! Kobiety staną na czele Moxy Poznań Airport i Golden Tulip Międzyzdroje. 
10.01.2023
Od stycznia wystartowała nowa oferta konferencyjna markowego obiektu The Bridge Wroclaw MGallery. Dzięki programowi ALL Meeting Planner organizatorzy mogą korzystać z dodatkowym benefitów. 
5.01.2023
Warszawski hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport osiągnął sukces i został wybrany przez Gości jako najlepiej oceniany hotel sieci w kraju. 
5.01.2023
Organizatorzy wydarzeń biznesowych - czy to konferencji, czy warsztatów lub szkoleń - coraz częściej decydują się na miejsca oddalone od miejskiego zgiełku, które pozwolą na równoczesny odpoczynek i pełne skupienie na pracy. Popularność obiektów zlokalizo...
4.01.2023
Varsovia Apartamenty to miejsce położone w dwóch lokalizacjach bliskich centrum Warszawy, stworzone z myślą o niezależności i wygodzie. Tutaj na Gości czekają komfortowe i eleganckie miejsca noclegowe oraz świetnie wyposażona sala konferencyjna.
23.12.2022
w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre odbył się zjazd managerów Louvre Hotels Group. Stu pięćdziesięciu gości z całej Europy spotkało się w stolicy Polski. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy hoteli, a także przedstawiciele biur regionalnych oraz francuskiej centrali Louvre Hotels Group.
22.12.2022
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam szczęścia, spokoju i pomyślności w Nowym Roku! 
20.12.2022
Kryzys klimatyczny to obecnie jeden z najbardziej istotnych problemów na świecie. Dlatego też ważne jest, by uczyć się, jak go zahamować. Opublikowany na Konferencji Narodów Zjednoczonych COP27 „Plan dla przemysłu eventowego, jak osiągnąć NET Zero Carbon Events” pozostawia cenne wskazówki dla sektora eventowego, które pomogą w osiągnięciu wspólnego celu. 
18.12.2022
Doradca Zarządu PCO Symposium Cracoviense - Annda Górska po raz kolejny została wybrana jako reprezentantka sektoru Zarządzania Spotkaniami  Zarządu ICCA  International Congress and Convention Association. Przez dwa lata kadencji współpracować będzie z Eyalem Halvey z Paragon Group.
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij