61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

24.09.2020
Ile proc. PKB wygenerowała branża spotkań? Jaki jest jej wkład w gospodarkę kraju? Na te i wiele innych pytań odpowiada raport stworzony przy współpracy Celuch Consulting z wybitnymi specjalistami i autorkami. Sprawdź, co możesz w nim znaleźć.
23.09.2020
Z Austrii do Polski. Stefan Bauer od września objął funkcję dyrektora generalnego luksusowego hotelu na wrocławskim Ostrowie Tumskim.
22.09.2020
Niektóre hotelowe restauracje sieci Campanile były przez ostatnie kilka miesięcy zamknięte. Wynikało to z potrzeby przystosowaniu personelu i samego wnętrza do wytycznych sanitarnych. Od niedawna goście tych hoteli mogą znowu cieszyć się smakiem swoich ulubionych potraw. 
15.09.2020
Chcielibyście wziąć udział w dużej konferencji, ale macie obawy przed zarażeniem koronawirusem? Organizatorzy Meetings Week Poland 2020 wychodzą Wam naprzeciw, umożliwiając udział zarówno live, jak i online. Możecie być częścią tego wyjątkowego wydarzenia? Jak? Za pomocą własnego avatara!
7.09.2020
Hotele sieci Radisson z 8 polskich miast połączyły siły i przekazały 50 voucherów na weekendowy pobyt dla medyków w podziękowaniu za ich poświęcenie w walce z Covid-19.
2.09.2020
Tydzień 14-18 września będzie czasem okazywania wdzięczności za ciężką pracę pracownikom Służby Pięter. Docenianie jest ważne cały rok, ale wrzesień jest miesiącem, w którym to docenienie możemy jeszcze bardziej zaakcentować.
31.08.2020
Już jutro Pan Artur Derela obejmie stanowisko dyrektora warszawskiego hotelu. Nie będzie to jego pierwszy raz, bowiem Pan Artur już wcześniej zarządzał kilkoma innym obiektami.
26.08.2020
Nasi klienci zostali wyróżnieni w katalogu wydanym przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Sprawdź dlaczego warto odwiedzić region Mazowsza - i nie chodzi nam tu tylko o mnogość wyjątkowych obiektów biznesowych!
25.08.2020
Dania, których smak budowany jest za pomocą liści, kory, pyłków, szyszek, igieł sosnowych? Tak, to możliwe! Szefowa Kuchni Manor House odczarowała te z pozoru dziwne i mało smaczne składniki. Sprawdź, czego możesz skosztować w menu degustacyjnym.
20.08.2020
Gdyby wszystko odbyło się zgodnie z planem, bylibyśmy już kilka miesięcy po 8. edycji Meetings Week Poland, ale w ostatnich miesiącach nic nie szło zgodnie z planem. I o tym przekonali się doskonale organizatorzy MWP. Na szczęście wydarzenie udało się przełożyć. Sprawdźcie, co czeka na uczestników.
19.08.2020
Połącz spotkanie biznesowe z atrakcjami i wypoczynkiem pośród pienińskiej natury. Hotel Nawigator przygotował specjalny pakiet konferencyjny dla organizatorów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko sali z internetem.
17.08.2020
To już kolejna tarcza, a raczej "minitarcza". 14 sierpnia Sejm przyjął nową ustawę, w tym tygodniu trafi ona do Senatu. Czego dotyczy i kogo obejmuje? Czytaj dalej.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij