61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

11.05.2021
Louvre Hotels Group stawia na rozwój segmentu aparthoteli i planuje ekspansję nowej marki hotelowej Tulip Residences nie tylko na rynek europejski, ale również... chiński. Zobaczcie, co znajdzie się w środku takich apartamentowych hoteli.
10.05.2021
Miało się odbyć w kwietniu, później w maju, a teraz we wrześniu. Mamy nadzieję, że to ostatnia zmiana terminu kongresu NSC Hotels i że wszystko się uda, tak jak to planują organizatorzy, bo bardzo chcielibyśmy w nim uczestniczyć. Sprawdźcie, jak będzie wyglądać tegoroczne wydarzenie.
7.05.2021
Drugi kurs pojawił się na platformie AKADEMII SKKP ONLINE. Tym razem prowadzony przez Annę Jędrochę i dotyczy organizacji wydarzeń w realiach postcovidowych. Sprawdź, jak się zapisać i wziąć w nim udział.
6.05.2021
Siatkarz Krzysztof Ignaczak został ambasadorem Hotelu Arłamów. Nie od dziś podkarpacki obiekt stawia na pomoc sportowców w promocji. Od kilku lat ambasadorką jest także pływaczka Otylia Jędrzejczak. Razem z nowym ambasadorem Hotel Arłamów planuje nowe pr...
5.05.2021
Qair 2000 nowoczesnym urządzeniem, który ma oczyścić powietrze nie tylko z kurzu czy innych alergenów, ale również z wirusów i bakterii. Wcześniej testowany w placówkach medycznych, dziś dotarł już nawet do hoteli. Jako pierwszy testuje go Hotel Dębowy na Dolnym Śląsku.
30.04.2021
Na platformie edukacyjnej pojawił się kilka dni temu pierwszy kurs z cyklu „Zarządzanie w branży MICE". Nosi on nazwę „Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii" i prowadzi go Anna Górska.
28.04.2021
No wreszcie! Z dzisiejszej konferencji premiera i ministra zdrowia dowiedzieliśmy się, jakie luzowania będziemy obserwować w maju. Wprawdzie co kilka minut zmieniały się informacje, limity i daty, ale mamy nadzieję, że uda nam się poniżej wszystko dobrze podsu...
27.04.2021
Czy nowe bony pomogą polskim przedsiębiorcom z branży MICE odbić się od dna? Zobaczcie, na jakim etapie są prace projektowe nad nowymi programami i na czym one w ogóle polegają.
23.04.2021
Hotel The Bridge Wrocław został nominowany do prestiżowych nagród World Luxury Hotel Awards, przyznawanych obiektom, które wyróżnią się doskonałą obsługą gości i globalnej klasy udogodnieniami.
21.04.2021
Na czym polega ten nowy program zainicjowany przez Polską Organizacją Turystyczną? Sprawdź szczegóły! Dodamy od razu, że zgłoszenie do niego jest bezpłatne.
21.04.2021
Dzisiaj (21 kwietnia) odbyła się kolejna konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Data mogła zaskoczyć, bo dopiero co w poprzednim tygodniu na konferencji prasowej informowano obywateli o utrzymaniu obowiązujących restrykcji. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?
16.04.2021
Świetne wiadomości prosto z Krakowa - poznaliśmy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020. To same wyjątkowe osobistości, które pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów. Gratulujemy!
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij