61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

18.01.2018
11stycznia 2018 roku odbyło się kolejne Forum Branży Eventowej! Co się działo w Centrum Targowo-Kongresowym przy ulicy Marsa w Warszawie?
17.01.2018
Nowy Rok zawsze przynosi zmiany? Co nowego szykuje sieć Hilton?
11.01.2018
Dzisiaj odbywa się Forum Branży Eventowej. Jest to największe spotkanie grupy osób związanych z event marketingiem. Podczas FBE odbędzie się Giełda Pracy, rozstrzygnięcie konkursu oraz gra Stand by Stand. 
10.01.2018
W dniach 19-20 kwietnia po raz kolejny odbędzie się spotkanie profesjonalistów z branży public relations. Do Rzeszowa na to wydarzenie co roku przyjeżdża wielu specjalistów, aby podczas spotkań i prelekcji podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem związanym z budowaniem wizerunku. W tym roku  tematem głównym będzie naprawianie kryzysów wizerunkowych. 
2.01.2018
Jeden z członków Stowarzyszenia Branży Eventowej – agencja eventowa FSWO Sp. z o.o. - otrzymała rekomendację nadaną przez Poland Convention Bureau. Wyróżnienie to otrzymały agencje zajmujące się profesjonalną organizacją kongresów. 
20.12.2017
Z końcówką roku przyszedł czas na podsumowania. Zdecydowało się na nie również EXPO Kraków. Oto krótkie podsumowanie tegorocznych dokonań EXPO oraz rzut oka na planowane wydarzenia w przyszłym roku.
15.12.2017
W dniach 6-7 grudnia br. Agencja Riaval Group Events & Incentives wyprawiła niecodzienną imprezę mającą uświetnić jej 19 i pół roku bytności na rynku branżowym. Event ten odbył się w Stodole Wszystkich Świętych zwanej Oczyszczalnią w mieście Regów.

12.12.2017
Długo wyczekiwane wydarzenie VII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach dobiegło końca. Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem. Przybyło na nie przeszło 150 osób ze świata marketingu regionów. Podczas wydarzenia odbyły się wykłady mówiące o tym, jak wyróżnić się na tle konkurencji, o systemach koordynacji marek, czy skutecznym zarządzaniu szlakami turystycznymi, wręczono tutaj również po raz trzeci nagrodę Cyfrowego Samorządu. 
12.12.2017
Nie każdy może uczestniczyć w twoim evencie tak, jakbyś sobie tego życzył. Nie oznacza to jednak, że nie możesz zwiększyć zasięgu swojego wydarzenia o kilka tysięcy procent, jeśli tylko znajdziesz rozwiązanie dla siebie. 
12.12.2017
11 grudnia odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej, podczas którego przeprowadzono głosowanie, mające wyłonić nowych członków zarządu. Zostali nimi: Marta Dunin- Michałowska- Prezes Zarządu oraz Żaneta Berus, Renata Razmuk, Marcin Stefański, Piotr Wojdat. Podczas nowej, trwającej trzy lata, kadencji, członkowie postawili sobie za cel dalszy rozwój organizacji, wspieranie działań edukacyjnych, a także kolejne inicjatywy eventowe.
5.12.2017
Forum Branży Eventowej 2018 organizuje konkursy, w których wygrać można cenne nagrody. Niektóre z nich już ruszyły, inne - rozpoczną się w trakcie kongresu. Konkursy te są cennym dodatkiem, który urozmaici prelekcje, dyskusje, networking oraz rozmowy branżwoe podczas FBE odbywającego się 11 stycznia 2018.
5.12.2017
Województwo kujawsko-pomorskie to zielone tereny, jeziora, lasy, które są doskonałym pomysłem na wypad za miasto i chwilę relaksu. A jednocześnie to miejsce bardzo dobrze skomunikowane. To tutaj, w sercu Kujaw leży Ciechocinek – jeden z najpiękniejszych kurortów uzdrowiskowych w kraju, a w nim hotel Pałac Łazienki II.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij