61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności
20.06.2017
W ramach  XXVII edycji Forum Humanum Mazurkas odbył się wyjątkowy koncert „Ta Nasza Młodość” w którym udział wzięło ponad 30 artystów kultowej Piwnicy Pod Baranami . 11 czerwca do centrum konferencyjnego MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim przybyło 800 osób ze świata biznesu, kultury i sztuki.
19.06.2017
W gronie laureatów XXVIII edycji Medalu Europejskiego, organizowanego przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny w Brukseli po raz kolejny znalazł się MCC Mazurkas.
12.06.2017
Miesiąc po otrzymaniu nagrody  „Hotel z Pomysłem 10-lecia” andel’s by Vienna House Lodz został laureatem w kategorii TOPHOTEL Conferences w VIII edycji plebiscytu TOPHOTEL 2017. Nagroda powędrowała na ręce dyrektor generalnej hotelu, Anny Olszyńskiej.
9.06.2017
Na terenie dawnej hali fabryki FSO przy ul. Modlińskiej 4 i 6B w Warszawie rozpoczęła się budowa nowoczesnego kompleksu wystawienniczo-eventowego. Na działce powstanie doskonale skomunikowany, wielofunkcyjny obiekt o powierzchni użytkowej 60 tys. mkw. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku w 2018 roku.
8.06.2017
Hilton to jedna z najbardziej znanych na świecie sieci hotelowych. To marka wiodąca prym w branży hotelarskiej posiadająca prawie 5000 hoteli na całym świecie. Marka jest obecna na polskim rynku już od dziesięciu lat, z tej okazji wieloletni pracownicy sieci wraz z dyrekcją hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre świętowali dziesięciolecie otwarcia pierwszego obiektu sieci w Polsce.
2.06.2017
Vienna House Capital przejęła całkowity udział w kapitale spółki Vienna International Hotelmanagement AG (Vienna House). Kontrakt podpisano w połowie lutego, ostatnie miesiące poświęcono na przygotowanie umowy, którą poddano przeglądowi antytrustowemu. 31 maja umowa została zatwierdzona. Vienna House Capital jest austriacką spółką zależną tajskiej firmy U City PCL.
31.05.2017
Hotele Grupy Arche - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim oraz Hotel Tobaco w Łodzi w tym roku  ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24. edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu World Travel Awards.


26.05.2017
15 maja na torze kolarskim BGŻ BNP PARIBAS ARENA w Pruszkowie odbyła się Gala prezentująca trasę 74. Tour de Pologne. Za obsługę cateringową tego wydarzenia odpowiedzialny był Mazurkas Catering 360°.
25.05.2017
Wydawać by się mogło, że organizacja konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego to prosta sprawa: wynajmujesz salę, zamawiasz catering, dbasz o oprawę akustyczną oraz materiały szkoleniowe. I gotowe… Nic bardziej mylnego!
25.05.2017
 Już 2 czerwca 2017 r. MPI Poland Chapter zaprasza na kolejne spotkanie edukacyjne. Tym razem spotkamy się w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kultury i porozmawiamy o negocjacjach i ofertowaniu.
24.05.2017
Wiosenny sezon imprezowy ruszył pełną parą! Kilka pierwszych miesięcy w roku obfitowało w duże wydarzenia. EXPO Kraków było miejscem kilku ważnych imprez, to jednak dopiero początek! Wiosenne słońce daje mnóstwo energii do działania, organizatorzy szykują zatem kolejne, ekscytujące wydarzenia, które przyciągną rzesze zwiedzających!

24.05.2017
Media Społecznościowe zdominowały Internet. Za ich pomocą możemy dzielić się muzyką i zdjęciami z przyjaciółmi, tworzyć czaty ze znajomymi i współpracownikami, wypowiadać się na forach, a nawet robić zakupy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij