61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

21.09.2017
Jesień to dobry czas na planowanie ważnych życiowych zmian. W EXPO Kraków jesienią pamiętamy o młodych parach planujących ślub i zakup nowego mieszkania. Jak wiadomo, oba przedsięwzięcia są złożone i wymagają dopilnowania wielu szczegółów. Dlaczego by nie podjąć się obu tematów jednocześnie?
19.09.2017
Podczas Konferencji Certyfikowany Event Manager odbędzie się wiele prelekcji, paneli oraz warsztatów praktycznych. Warsztaty z social mediów poprowadzi Marcin Żukowski, który zapozna uczestników z umiejętnościami praktycznymi w tym sektorze. Wszystko to podczas konferencji, która odbędzie się już 27 listopada w Warszawie. 
13.09.2017
Samorządy posiadają dział promocji, którego zadaniem jest skuteczne dbanie o dobry wizerunek miasta w oczach mieszkańców, turystów i inwestorów. Dzięki działalności promocyjnej miasto może zyskać fundusze niezbędne do kolejnych innowacyjnych rozwiązań wdrażanych w regionie. W Hilton Garden Inn w Rzeszowie rozpocznie się Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. To dwudniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 30.11 i 1.12. bieżącego roku. 
7.09.2017
27 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa CERTYFIKOWANY EVENT MANAGER. Warto kupić już dziś bilety, ponieważ do 15 września dostaniemy je w promocyjnej cenie.
5.09.2017
Hilton Garden Inn, jedna z marek sieci Hilton ogłosiła otwarcie najnowszego hotelu. Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford oferuje swoim gościom 150 pokoi w wyjątkowej lokalizacji – w sąsiedztwie najbardziej popularnego boiska do krykieta. Będzie to pierwszy obiekt tej marki w Manchesterze.
1.09.2017
Z wielką przyjemnością informujemy, iż dostępna jest już 6. edycja raportu "Rynek Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2017". 
1.09.2017
7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się IV Edycja Event Biznes organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, osoby, które interesują się organizacją wydarzeń, będą miały okazję się spotkać i wspólnie omówić najnowsze trendy na rynku eventowym.

31.08.2017
Ostatnia edycja Forum Humanum Mazurkas, która odbyła się 20 sierpnia br. była wielkim świętem dla miłośników muzyki żeglarskiej i morskich opowieści. Na scenie w MCC Mazurkas wystąpiły dwa kultowe zespoły: Grupa Folkowa Formacja oraz Męski Chór Szantowy „Zawisza Czarny”.
W koncercie udział wzięło ponad 500 gości ze świata kultury, sztuki i biznesu.
30.08.2017
13 września w EXPO XXI Warszawa odbędą się największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku – FestiwalMarketingu.pl. W ramach wydarzenia będzie miała miejsce konferencja EVENT MIX na temat event marketingu i jego skuteczności.

25.08.2017
Ostatni weekend przedsprzedaży konferencji Certyfikowany Event Manager! To ostatnia okazja, by kupić najtańszą wejściówkę na Ogólnopolską Konferencję Szkoleniową Event Menedżerów. Nie czekajcie i kupcie bilet w promocyjnej cenie!
24.08.2017
Szymon Ciężkowski, dotychczasowy kierownik recepcji hotelu Campanile Warszawa, 16 sierpnia br. objął stanowisko dyrektora hotelu Campanile Lublin.
11.08.2017
27 listopada bieżącego roku odbędzie się organizowana przez Event Management Polska Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Event Menedżerów. Wydarzenie będzie miało miejsce w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.


Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij