794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Aktualności

7.06.2023
Należąca do Louvre Hotels Group marka Campanile znana z zielonego podejścia do gościnności rozpoczęła kampanię pod hasłem: „W czerwcu radujmy się wspólnie zrównoważoną gastronomią!”.
7.06.2023
Nino D. Rosenlund został nowym General Managerem NYX Hotel Warsaw, jednego z najbardziej lifestylowych hoteli w Warszawie.
5.06.2023
Po przerwie spowodowanej pandemią, Polska i inne kraje powracają do światowego rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Kongresów i Konferencji (ICCA). Europa pozostaje liderem, Polska niestety nie utrzymała swojej pozycji w raporcie ICCA.
5.06.2023
Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel  otrzymał Diamond Circle Award 2022 i tym samym znalazł się w gronie 20-stu najlepszych spośród wszystkich hoteli marki Courtyard na świecie. 
1.06.2023
Ten nowoczesny obiekt, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, oferuje najwyższej jakości usługi konferencyjne. Jego doświadczona i profesjonalna obsługa zapewni Ci pomoc w organizacji każdego wydarzenia.
31.05.2023
W maju, w krakowskim Park Inn by Radisson, otwarta została nowa restauracja hotelowa o nazwie Vibes. Odświeżone zostało wnętrze oraz menu, w którym znajdziemy zarówno lokalne potrawy, jak i dnia kuchni międzynarodowej.
26.05.2023
Maciej Tyburczy w nowym artykule radzi jak udoskonalić proces sprzedaży w hotelu i jednocześnie zwiększyć zysk i lojalność Gości. 
26.05.2023
Meeting Planner Power Awards to prestiżowy konkurs w dziedzinie event marketingu, w którym wyróżniane są najwybitniejsze wydarzenia i projekty oraz wskazywane są miejsca o wysokim potencjale eventowym.  Od teraz wśród wyróżnionych miejsc znajduje się też Arche Dwór Uphagena Gdańsk! 
24.05.2023
W połowie marca stanowisko General Managera hotelu Leonardo Royal Warsaw objęła Edyta Kulka. Tym samym Leonardo Hotels wzmacnia swoje struktury w Polsce i podtrzymuje plany dalszego rozwoju na naszym rynku.
24.05.2023
Już po raz 11 w ramach MEETINGS WEEK Poland w dniach 12-13 czerwca 2023 r. odbędzie się konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM.
22.05.2023
W piątek, w warszawskim Hotelu Bellotto, odbyła się kolejna odsłona cyklu Spotkań ze sztuką. Tym razem, w murach XVI-wiecznego pałacu, można było podziwiać autorską kolekcję biżuterii Sary Niedźwieckiej.
18.05.2023
Federic J. Gonzáleza - wiceprezes wykonawczy Radisson Hotel Group może pochwalić się bogatym doświadczeniem i wielką pasją do hotelarstwa, która pomoże mu w ulepszaniu grupy LHG. 
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij