61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Sale i obiekty konferencyjne w województwie Świętokrzyskim

Turystyka biznesowa w województwie świętokrzyskim kwitnie. Przedsiębiorcy i firmy coraz częściej wybierają ten malowniczy region Polski na gospodarza konferencji i szkoleń. I słusznie, bo znajdują się tutaj naprawdę atrakcyjne obiekty konferencyjne. Klienci mogą wybierać spośród hoteli o różnorodnym standardzie, nowoczesnych centr kongresowych oraz ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych. Każde z tych miejsc oferuje szeroki wachlarz usług, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz sale szkoleniowe o zróżnicowanym metrażu. Organizując spotkanie biznesowe w województwie świętokrzyskim można być pewnym doskonałej obsługi, wspaniałej atmosfery oraz doświadczonego personelu, który zrealizuje przedsięwzięcie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Tutejsze ośrodki zapewniają swoim gościom także wygodne miejsca noclegowe, oprawę gastronomiczną spotkań, a duża część z nich organizuje także firmowe bankiety czy imprezy integracyjne dla uczestników. Spotkania biznesowe w województwie świętokrzyskim to gwarancja zawsze stuprocentowej satysfakcji z organizacji każdego wydarzenia.
Znalezione obiekty: 43
Obiekty na mapie
Binkowski Resort**** Centrum Konferencyjno-Hotelowe zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 800
Liczba miejsc noclegowych: 300
Elastyczność w aranżowaniu i łączeniu pomieszczeń umożliwia tu organizację kameralnych spotkań i konferencji dla przeszło 1000 osób.
Hotel Dal zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 100
Czy w celach wypoczynkowych, czy w celach biznesowych miejsce to przyciąga i zapewnia komfortowy pobyt.
Hotel Europa **** Starachowice zobacz prezentację
Liczba uczestników: 350
Liczba miejsc noclegowych: 350
Sale konferencyjne i sale szkoleniowe z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym zapraszają w swe progi wszystkich firmowych klientów.
Hotel Senator *** Centrum Konferencyjne&SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 180
Hotel Senator*** to doskonałe miejsce zarówno na chwilę wypoczynku, jak i na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe!
Hotel Paradiso zobacz prezentację
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 250
To doskonałe miejsce na wypoczynek jak i również organizację różnorodnych spotkań, tych rodzinnych i biznesowych na salach szkoleniowych.
Hotel Pod Złotą Różą zobacz prezentację
Hotel Pod Złotą Różą - recepcja - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - taras - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - nocleg - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - pokój - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - pokój - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - pokój dwuosobowy - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - pokój dwuosobowy - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - nocleg - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - nocleg - SaleBiznesowepl
Hotel Pod Złotą Różą - nocleg - SaleBiznesowepl
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: ---
Kameralny hotel 3-gwiazdkowy posiada elegancką restaurację i urokliwy taras. To świetnie miejsce na szkolenie lub warsztaty dla pracowników.
Hotel & Restauracja OKRĄGLAK zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
Otoczony lasem kompleks składa się z hotelu, restauracji oraz ośrodka jeździeckiego. Posiada salę konferencyjną, salę ...
Centrum Kongresowe Targi Kielce zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Innowacyjność i profesjonalizm tego miejsca przejawia się również na tutejszych salach konferencyjnych i szkoleniowych.
Pałac w Konarach zobacz prezentację
Miasto: Konary
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Pałac w Konarach w świętokrzyskim może się pochwalić przestronną salą konferencyjną, która jest jedną z większych w okolicy.
La Mar Hotel zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dogodna lokalizacja i trzygwiazdkowa ocena miejsca na konferencje, szkolenia, a także rodzinne uroczystości zaledwie 3 km od centrum miasta.

FAQ

 

Czy w województwie świętokrzyskim można tanio zorganizować konferencję?

Organizacja przedsięwzięcia biznesowego może być nieco przerażająca, a sen z powiek spędza zwłaszcza budżet, który zazwyczaj jest ograniczony. Pojawia się więc pytanie, czy jesteśmy w stanie tanio zorganizować konferencję? Zależy to oczywiście od wielu czynników, jak chociażby standard obiektu, ewentualne miejsca noclegowe i ich liczba, oraz wyżywienie. Pragniemy jednak zapewnić, że przy odpowiednim researchu koszt organizacji spotkania biznesowego wcale nie musi zrujnować naszego budżetu. W województwie świętokrzyskim można zorganizować event na każdą kieszeń.

Czy organizacja kameralnych eventów biznesowych jest możliwa w województwie świętokrzyskim?

Nie da się ukryć, że funkcjonuje pewien stereotyp, wg którego konferencje i inne spotkania biznesowe odbywają się głownie w przeszklonych biurowcach w centrach największych miast. Jednak w rzeczywistości coraz częściej wybieramy też obiekty zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy. Znajdziemy takie również w województwie świętokrzyskim. Odpowiednie będą do tego m.in. Suchedniów, obrzeża Kielc oraz Sandomierza, Rytwiany, Łączna, Rudki oraz Borków.

Czym wyróżniają się obiekty konferencyjne z województwa świętokrzyskiego?

Województwo świętokrzyskie jest niezwykle atrakcyjne nie tylko w kwestii turystyczno-rekreacyjnej. To także odpowiedni obszar na organizację różnego typu wydarzeń biznesowych. Obiekty konferencyjne i szkoleniowe, które się tam znajdują, to prawdziwa gratka dla fanów profesjonalizmu i innowacji. Wyróżniają się one szczególną atmosferą, charakterem oraz nowoczesnym wyposażeniem. Obiekty te oferują również niebanalne atrakcje dodatkowe.

Gdzie w województwie świętokrzyskim warto zorganizować konferencję?

W województwie świętokrzyskim nie brakuje wyjątkowych i nade wszystko klimatycznych obiektów konferencyjnych oraz szkoleniowych. W każdym więc zakamarku tego regionu można znaleźć doskonałą przestrzeń, która wpisze się w nasze wymagania. By ułatwić proces poszukiwań, polecamy stworzyć listę potrzeb. Warto na niej umieścić przewidywaną liczbę uczestników i noclegów, catering, niezbędne sprzęty, liczbę miejsc parkingowych itd. Znacznie ułatwi dalsze kroki, czyli wybór miejsca.

Czy obiekty konferencyjne w województwie świętokrzyskim dysponują miejscami noclegowymi?

Obiekty konferencyjne, które znajdują się w województwie świętokrzyskim, zostały stworzone z myślą nawet o najbardziej wymagających klientach – także tych, którzy na konkretne wydarzenie przyjeżdżają z daleka. By sprostać zatem ich wymaganiom, w zdecydowanej większości miejsc znajdują się miejsca noclegowe. W zależności od standardu obiektów, są to apartamenty lub pokoje. Dokładna ich liczba oraz konfiguracje i wyposażenie, opisane zostały w prezentacjach.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij