61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno

Obiekty konferencyjne w Sandomierz

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (dlatego miasto nazywane jest czasami „małym Rzymem”). Sandomierz jest pięknie usytuowany w Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Większość zabudowy wraz z historycznym centrum, uznanym w 2017 za pomnik historii, znajduje się na lewym brzegu Wisły. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie wydarzenia biznesowego takiego jak konferencja, szkolenie czy firmowy wyjazd integracyjny.
Znalezione obiekty: 12
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Sandomierz

Hotel Senator *** Centrum Konferencyjne&SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 420
Liczba miejsc noclegowych: 180
Hotel Senator*** to doskonałe miejsce zarówno na chwilę wypoczynku, jak i na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe!
Hotel Europa **** Starachowice zobacz prezentację
Liczba uczestników: 350
Liczba miejsc noclegowych: 350
Sale konferencyjne i sale szkoleniowe z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym zapraszają w swe progi wszystkich firmowych klientów.
Pałac w Konarach zobacz prezentację
Miasto: Konary
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 30
Pałac w Konarach w świętokrzyskim może się pochwalić przestronną salą konferencyjną, która jest jedną z większych w okolicy.
Hotel Grand Ferdynand zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 116
W samym centrum Rzeszowa znajduje się wyjątkowy Hotel Grand Ferdynand. W tym miejscu łączy się tradycja z nowoczesnością ...
Hotel Król Kazimierz **** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1100
Liczba miejsc noclegowych: 240
Król Kazimierz Hotel & SPA to szansa na wypoczynek w niesamowitych wnętrzach zabytkowego budynku. Można tu także ...
Grand Hotel Boutique**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 80
Grand Hotel Boutique położony w centrum Rzeszowa to piękny nowoczesny obiekt oferujący najwyższy standard usług ...
Hotel Metropolitan**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 148
Nowoczesny i elegancki czterogwiazdkowy Hotel Metropolitan położony w centrum Rzeszowa zapewnia doskonałą bazę noclegową ...
Hotel Trzy Róże zobacz prezentację
Miasto: Lublin
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: 40
Hotel Trzy Róże to wyjątkowy hotel konferencyjny, który mieści się w spokojnej okolicy, w odległości niecałych 10 km od ...
Hotel Paradiso zobacz prezentację
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 250
To doskonałe miejsce na wypoczynek jak i również organizację różnorodnych spotkań, tych rodzinnych i biznesowych na salach szkoleniowych.
Hotel Zimowit*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 150
Doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy kongresu. Przestronne i nowoczesne sale pozwalają ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Zespół Dworski Hotel Sarmata*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Wiele możliwości aranżacji sal konferencyjnych pozwala zorganizować w Hotelu Sarmata spotkania biznesowe różnego rodzaju.
Hotel Basztowy zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Jeśli chodzi o sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Sandomierzu to można wybierać spośród wielu obiektów konferencyjnych, które mają zróżnicowany wygląd, warunki wewnętrzne, wielkość, a także wyposażenie techniczne i wielkość zespołu pracowników, którzy obsługują wydarzenia biznesowe w danym obiekcie konferencyjnym. Warto zwrócić przy tym uwagę na to, jaki mamy do dyspozycji sprzęt konferencyjny w danym obiekcie szkoleniowym. Możemy tutaj wybierać w wielu różnych obiektach konferencyjnym, które mają zróżnicowany sprzęt multimedialny, przykładowo może być to nowoczesny projektor multimedialny, może być to rzutnik wideo, duży monitor czy też telewizor. Ważne, aby był to sprzęt konferencyjny wystarczający do wyświetlenia prezentacji multimedialnej, pokazu slajdów, materiałów wideo czy innych treści konferencyjnych, które będą pokazywane podczas danego wydarzenia szkoleniowego czy konferencji. Ważne, aby wszyscy uczestnicy szkolenia czy konferencji w Sandomierzu mogli w pełni skorzystać z uczestnictwa w tym wydarzeniu szkoleniowym czy konferencyjnym i nie mieli żadnych trudności przykładowo z zapoznaniem się z danym materiałem konferencyjnym czy szkoleniowym. Kolejną ważną sprawą jest z pewnością zapewnienie właściwego nagłośnienia na naszym szkoleniu, konferencji czy innym wydarzeniu biznesowym. Należy bowiem zadbać, żeby wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia, konferencji czy sympozjum mieli możliwość komfortowego wysłuchania prezentacji szkoleniowej czy konferencyjnej. Inną ważną kwestią wymagającą naszego zainteresowania jest właściwa wentylacja i klimatyzacja w sali szkoleniowej czy konferencyjnej. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku organizowania naszej konferencji czy szkolenia w gorące, a nawet upalne miesiące, takie jak czerwiec, lipiec i sierpień. Nie chcemy przecież, żeby nasi goście uczestniczący w konferencji czy szkoleniu nie mogli cieszyć się najbardziej optymalną temperaturą w sali szkoleniowej, konferencyjnej czy bankietowej. Z pewnością wpłynie to na właściwy odbiór danego wydarzenia biznesowego i zadowolenie naszych gości.

Wyszukaj na skróty

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij