794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Sandomierz

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (dlatego miasto nazywane jest czasami „małym Rzymem”). Sandomierz jest pięknie usytuowany w Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Większość zabudowy wraz z historycznym centrum, uznanym w 2017 za pomnik historii, znajduje się na lewym brzegu Wisły. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie wydarzenia biznesowego takiego jak konferencja, szkolenie czy firmowy wyjazd integracyjny.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie
Aktualności

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Sandomierz

Hotel Red *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 70
Elegancki hotel, który sprawdza się doskonale jako cel podróży wypoczynkowej oraz miejsce do organizacji spotkań biznesowych.
Hotel Europa **** Starachowice zobacz prezentację
Liczba uczestników: 350
Liczba miejsc noclegowych: 380
Sale konferencyjne i sale szkoleniowe z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym zapraszają w swe progi wszystkich firmowych klientów.
B&B Hotel Rzeszów Centrum zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 124
B&B Hotel Rzeszów to miejsce dla fanów wysokiego komfortu, designu i nowoczesnych rozwiązań - odpowiednie dla klientów ...
Profilingua Rzeszów zobacz prezentację
Liczba uczestników: 12
Liczba miejsc noclegowych: ---
Szkoła Językowa Profilingua Rzeszów to doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności językowe ...
Grand Hotel Boutique**** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 80
Grand Hotel Boutique położony w centrum Rzeszowa to piękny nowoczesny obiekt oferujący najwyższy standard usług ...
Sala Szkoleniowa Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes zobacz prezentację
Liczba uczestników: 30
Liczba miejsc noclegowych: ---
Sala Szkoleniowa ProRes to kameralna przestrzeń idealna na małe spotkanie biznesowe, warsztaty i szkolenia do 30 osób.
Hotel Paradiso zobacz prezentację
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 250
To doskonałe miejsce na wypoczynek jak i również organizację różnorodnych spotkań, tych rodzinnych i biznesowych na salach szkoleniowych.
Profilingua Kielce zobacz prezentację
Liczba uczestników: 13
Liczba miejsc noclegowych: ---
Szkoła Języków Profilingua Kielce oferuje cztery nowoczesne, kameralne sale szkoleniowe do 13 osób w samym centrum miasta.
Hotel Dal zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 100
Czy w celach wypoczynkowych, czy w celach biznesowych miejsce to przyciąga i zapewnia komfortowy pobyt.
Binkowski Resort**** Centrum Konferencyjno-Hotelowe zobacz prezentację
Miasto: Kielce
Liczba uczestników: 800
Liczba miejsc noclegowych: 300
Elastyczność w aranżowaniu i łączeniu pomieszczeń umożliwia tu organizację kameralnych spotkań i konferencji dla przeszło 1000 osób.

Pozostałe sale konferencyjne:

Zespół Dworski Hotel Sarmata*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Wiele możliwości aranżacji sal konferencyjnych pozwala zorganizować w Hotelu Sarmata spotkania biznesowe różnego rodzaju.

Jeśli chodzi o sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Sandomierzu to można wybierać spośród wielu obiektów konferencyjnych, które mają zróżnicowany wygląd, warunki wewnętrzne, wielkość, a także wyposażenie techniczne i wielkość zespołu pracowników, którzy obsługują wydarzenia biznesowe w danym obiekcie konferencyjnym. Warto zwrócić przy tym uwagę na to, jaki mamy do dyspozycji sprzęt konferencyjny w danym obiekcie szkoleniowym. Możemy tutaj wybierać w wielu różnych obiektach konferencyjnym, które mają zróżnicowany sprzęt multimedialny, przykładowo może być to nowoczesny projektor multimedialny, może być to rzutnik wideo, duży monitor czy też telewizor. Ważne, aby był to sprzęt konferencyjny wystarczający do wyświetlenia prezentacji multimedialnej, pokazu slajdów, materiałów wideo czy innych treści konferencyjnych, które będą pokazywane podczas danego wydarzenia szkoleniowego czy konferencji. Ważne, aby wszyscy uczestnicy szkolenia czy konferencji w Sandomierzu mogli w pełni skorzystać z uczestnictwa w tym wydarzeniu szkoleniowym czy konferencyjnym i nie mieli żadnych trudności przykładowo z zapoznaniem się z danym materiałem konferencyjnym czy szkoleniowym. Kolejną ważną sprawą jest z pewnością zapewnienie właściwego nagłośnienia na naszym szkoleniu, konferencji czy innym wydarzeniu biznesowym. Należy bowiem zadbać, żeby wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia, konferencji czy sympozjum mieli możliwość komfortowego wysłuchania prezentacji szkoleniowej czy konferencyjnej. Inną ważną kwestią wymagającą naszego zainteresowania jest właściwa wentylacja i klimatyzacja w sali szkoleniowej czy konferencyjnej. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku organizowania naszej konferencji czy szkolenia w gorące, a nawet upalne miesiące, takie jak czerwiec, lipiec i sierpień. Nie chcemy przecież, żeby nasi goście uczestniczący w konferencji czy szkoleniu nie mogli cieszyć się najbardziej optymalną temperaturą w sali szkoleniowej, konferencyjnej czy bankietowej. Z pewnością wpłynie to na właściwy odbiór danego wydarzenia biznesowego i zadowolenie naszych gości.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij