794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Partnerzy
Portal rekomendowanefirmy.pl to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania.

Jesteśmy portalem biznesowym zrzeszającym podmioty gospodarcze, przedsiębiorstwa pod względem ich rzetelności, wiarygodności, solidności.

Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Naszym celem jest podzielenie się wiedzą, która pozwoli innym przedsiębiorcom zawierać umowy tylko z wiarygodnymi partnerami handlowymi i wyeliminować z obrotu gospodarczego tych, którzy nadużywają naszego zaufania. Wychodzimy z założenia, że Każdy przedsiębiorca działający na rynku powinien mieć dostęp do rzetelnej informacji o swoim kontrahencie.

Udowodnij innym, że jesteś Rzetelnym Przedsiębiorcą! Dołącz do grona godnych zaufania i polecenia Firm.
Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w Gdańsku i Regionie oraz promocja destynacji na zewnątrz, poprzez podejmowanie się wszelkich działań, które sprawią, że miasto zostanie zauważone przez potencjalnych organizatorów konferencji i będzie brane przez nich pod uwagę przy planowaniu takich wydarzeń.

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów reprezentujące usługodawców z gałęzi przemysłu turystycznego, takich jak: hotele, biura podróży, restauracje, firmy zajmujące się obsługą techniczną konferencji, firmy transportowe, tłumacze, itp. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 100 członków, a Miasto Gdańsk jest głównym członkiem.

Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) podpisanego w dniu 5.04.2009, Gdańsk Convention Bureau jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej w całym regionie Pomorskim.

Z dumą możemy poinformować, iż z dniem 13 sierpnia 2007 GCB stało się pełnoprawnym członkiem International Congress & Convention Association (ICCA).
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Targi WorldHotel są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.
EuroGastro to największe i najważniejsze w Polsce targi dla branży HoReCa. Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii.
Rocznik branży EVENT, na rynku od 2010 roku.
Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Rocznik na przestrzeni ostatnich lat zyskał miano najbardziej rozpoznawalnej publikacji na rynku branży event w Polsce. Jako Wydawca dajemy gwarancję dotarcia do osób organizujących wydarzenia, bezpośrednio lub pośrednio przy nich współpracujących.

Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP – imienna, dedykowana wysyłka „na biurko” do ściśle określonej grupy zleceniodawców i organizatorów eventów.
Wysyłka e-katalogu – mailingowa wysyłka do ponad 30 tys. biznesowych odbiorców.
Patronaty Medialne – dystrybucja podczas największych wydarzeń branżowych w Polsce.
Jako jedyne Wydawnictwo – jednym nakładem obsługujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia branży event w Polsce – dając zarówno uczestnikom jak i odbiorcom rocznika, swoistą CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.
Czasopismo Event Managment Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy.

Event Menagement Polska oferuje swoim czytelnikom  merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami oraz najciekawsze inspiracje eventowe z całego świata.

Event Managment Polska ukazuje tylko merytoryczne i narzędziowe treści, a  autorzy publikujący teksty w czasopiśmie  to starannie dobrani praktycy, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej. Magazyn dostarcza także organizatorom praktycznych i innowacyjnych rozwiązań, eventowych inspiracji oraz w przejrzystej formie prezentuje wszystkie branżowe trendy.Kongres Profesjonalistów IT - piąta edycja wydarzenia odbędzie się 19 października w Rzeszowie. Poruszony zostanie temat cyberbezpieczeństwa, które jest szczególnie ważne w dobie dynamicznie rozwijających się technologii i możliwości informatycznych. Specjaliści z branży wymienią się doświadczeniami oraz będą debatować nad bezpieczeństwem w sieci.

Hotel Investors Meeting Poznań 2018 to konferencja poświęcona rynkowi hotelarskiemu. Poruszonych zostanie wiele ważnych tematów. Podczas dwóch dni będzie można wymienić się kontaktami ze specjalistami z branży, m.in. inwestorami, deweloperami, architektami. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Projektowanie Biznesu Hotelarskiego".

Celem konferencji Event Biznes jest przedstawienie możliwości zastosowania narzędzi z zakresu event marketingu w codziennym funkcjonowaniu różnego rodzaju instytucji, organizacji, stowarzyszeń czy firm. Specjaliści z branży zaprezentują uczestnikom wydarzenia, jak ważnym narzędziem jest event w komunikacji z klientami i całym otoczeniem organizacji.To już 8. edycja Akcji Charytatywnej ELFY, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Członkowie SBE przybiorą stroje elfów, by wspierać cierpiące w chorobie dzieci z Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Zbierane są konkretne przedmioty, które mają spełnić świąteczne dziecięce życzenia.

 Już 19 listopada 2019r. w Krakowie odbędzie się pierwsza międzynarodowa konferencja - Direct Booking Kongres. Event zorganizowany przez Bookassist - lidera technologii rezerwacji bezpośrednich w Europie dla specjalistów branży HoReCa, dyrektorów hoteli, Revenue Managerów, działów marketingu i sprzedaży.
Firma zajmująca się całościową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, w tym pikników firmowych, konferencji online, imprez firmowych czy uroczystych bankietów. Posiada doświadczony zespół, dobrej jakości sprzęt i kontakty do zaufanych i sprawdzonych podwykonawców.

Serwis z ofertami pracy. Specjalna sekcja dedykowana dla organizatorów konferencji i szkoleń: https://pl.jooble.org/praca-organizator-imprez 

Specjalistyczny serwis kompleksowo zajmujący się regulaminami sklepów internetowych. Są wsparciem przy ich tworzeniu pod względem prawnym. 

Organizacja non-profit, która odpowiada za promocję Warszawy jako atrakcyjnej i profesjonalnej destynacji na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Jej działania obejmują m.in. pozyskiwanie zagranicznych wydarzeń i doradzanie zagranicznym organizatorom. Zapewnia też pakiety materiałów promocyjnych miasta podczas wydarzeń międzynarodowych. Działa w ramach struktur Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce inicjuje wiele branżowych wydarzeń i akcji, których celem jest integracja środowiska profesjonalistów branży spotkań w Polsce i rozwój zawodowy członków stowarzyszenia. SKKP reprezentuje też polską branżę na rynkach międzynarodowych.

Kolejkowo to pełna życia makieta ukazująca rzeczywistość w 25-krotnym pomniejszeniu. Zabiera odwiedzających w podróż po znanych miejscach Dolnego Śląska. Tętniące życiem ulice, poruszające się samochody, tramwaje, pływające statki, autentyczna burza z deszczem oraz cykl dnia i nocy - wszystko towarzyszy dźwiękowi pociągów, które kursują między kolejnymi stacjami. Kolejkowo znajduje się we wrocławskim Sky Tower i przyjmuje zwiedzających przez 365 dni w roku! 

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij