794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Aula Artis | Poznań | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
gen. Tadeusza Kutrzeby 10
61-719 Poznań
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Aula Artis mieści się w budynku Collegium da Vinci przy ulicy gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu. Lokalizacja w centrum miasta ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

To wyjątkowe miejsce łączy sztukę z biznesem. Odbywają się w poznańskiej Auli zarówno duże konferencje, kongresy, jak i uroczyste gale, wystawy, przedstawienia teatralne i koncerty. Aula Artis może pochwalić się nowoczesnymi wnętrzami i nietuzinkowymi rozwiązaniami.

Przestronna Aula pomieści nawet 600 osób w zależności od aranżacji dostępnej przestrzeni. To jedno z największych tego typu miejsc w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Prestiżowy charakter tego miejsca powoduje, że wielu organizatorów eventów wybiera właśnie Aulę Artis na swoje wyjątkowe wydarzenie. 


Sale konferencyjne - Aula Artis

Jedna z największych sal koncertowo-konferencyjnych w Poznania i w województwie wielkopolskim. To przestronne i bardzo funkcjonalne pomieszczenie, które może pomieścić w swoich murach nawet 600 osób.

Mobilna widownia daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni, a dodatkowe miejsca siedzące ustawiane na proscenium powiększają liczbę uczestników, która może wziąć udział w wydarzeniu. 

Aula Artis znajduje się na terenie Collegium da Vinci. Może się pochwalić odpowiednim oświetleniem, wysokiej klasy nagłośnieniem, nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym i urządzeniami translacyjnymi. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Aula Artis Aula Artis 600 --- ---

Sale bankietowe - Aula Artis

W przestronnym i funkcjonalnym Foyer można organizować wystawy, prezentacje, pokazy, a nawet bankiety i przyjęcia okolicznościowe. Atutem jest na pewno szatnia, którą przystosowano do obsługi nawet 700 uczestników. Znajduje się ona w Foyer. 

Miłośników sztuki i nie tylko ucieszy zapewne fakt, że Foyer pełni również funkcję Galerii Sztuki. Można tu podziwiać prawdziwą twórczość zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych artystów.  

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Foyer --- --- ---
Usługi dodatkowe

Możliwość zamówienia cateringu podczas organizowanego w Auli Artis eventu. Usługa świadczona jest przez Restaurację Concordia Taste, tworzoną przez najlepszych w regionie kucharzy. Restauracja ta znajduje się na terenie Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej. Dużą wagę przykłada się do jakości i świeżości użytych składników.

Oferta dopasowywana jest do potrzeb organizatora spotkania. Obsługa jest elastyczna, chętnie wysłucha wszystkich propozycji. Ważna jest również estetyka i sposób podania. Jedzenie serwowane jest najczęściej w sąsiadującym z Aulą Artis Foyer. W razie potrzeby dania można serwować również na scenie. 

Aula Artis posiada także swój własny program artystyczny. Zachęcamy do zapoznania się z programem na najbliższe miesiące.

To właśnie w tym punkcie poznańskiej mapy eventowej odbywały się przedstawienia w ramach Malta Festival Poznań i spektakle Teatru Polonia Krystyny Jandy.

Komentarze
W Aula Artis byłem na konferencji, pierwszy raz na tak dużej. Wszystko przebiegło jednak sprawnie. Mimo tylu osób nie było problemów z parkingiem. Nie miałem też problemów z dojazdem obiekt dogodnie położony. Sala bardzo przestronna, dobrze nagłośniona i oświetlona. Nowoczesne miejsce z fajną przestrzenią. Trochę niewygodne krzesła, po kliku godzinach siedzenia daje się to odczuć. Fajne miejsce pod duże wydarzenia. Polecam.

07/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Aula Artis | Poznań
Typ obiektu: obiekt konferencyjny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
600

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
600

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij