61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Biskupice Wielkopolskie

Oferta konferencyjna Biskupicach obejmuje profesjonalne sale szkoleniowe oraz pokoje biznesowe. Szeroki wybór sal konferencyjnych, pozwala wybrać wnętrze najbardziej dopasowane do potrzeb spotkania. Wiele elementów nie tylko wyposażenie ale też estetyka miejsca, wpływa na autoprezentację. Stylowo urządzone obiekty konferencyjne podkreślą rangę wydarzenia i podniosą status organizatora w oczach gości. Natomiast małe, kameralne sale szkoleniowe, pozwolą bardziej skupić się uczestnikom na zadaniach. Innym atutem obiektów konferencyjnych w Biskupicach Wielkopolskich jest ich położenie, blisko autostrady A4, co daje szybki i łatwy dojazd uczestnikom, nawet z daleko oddalonych miejscowości.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Biskupice Wielkopolskie

EuroHotel Swarzędz zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 86
EuroHotel Swarzędz pod Poznaniem oferuje 7 sal konferencyjnych, wyśmienite jedzenie w hotelowej restauracji i duży ogród.
Hampton by Hilton Poznań Swarzędz | HUBO Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 220
Liczba miejsc noclegowych: 206
Hampton by Hilton Poznan Swarzedz znajduje się na ulicy Antoniego Tabaki 1 w miejscowości Swarzędz pod Poznaniem. Jest ...
Hotel-Camping Malta zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 156
Dwie sale na 30 osób, sala szkoleniowa na 50 osób oraz sala audiowizualna na przeszło 120 miejsc to oferta tutejszego zaplecza konferencyjnego.
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 150
Centrum Szkoleniowo dysponuje kilkoma wielofunkcyjnymi salami, które udostępniane są w celach biznesowych np. na konferencje czy rekrutacje.
Termy Maltańskie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poza aquaparkiem Termy Maltańskie oferują również przestronne zaplecze konferencyjne z dużym parkingiem.
Weranda Home zobacz prezentację
Miasto: Sławica
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 66
Weranda Home to niezwykle klimatyczne miejsce niedaleko Poznania, które wabi gości przepięknym wnętrzem oraz bliskością przyrody.
Aula Artis zobacz prezentację
Liczba uczestników: 600
Liczba miejsc noclegowych: ---
Aula Artis to jedna z największych sal konferencyjnych w Poznaniu. Pomieści nawet 600 osób podczas eventów biznesowych, ...
Don Prestige Residence zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 140
Wygodne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszej klasy sprzęt nadają się na każde spotkanie biznesowe w Poznaniu.
Hotel** Traffic zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 30
Liczba miejsc noclegowych: 138
Małe, czy średnie szkolenia w centrum miasta? Zapoznaj się z zapleczem konferencyjnym prezentowanym przez Hotel Traffic.
Kochtex zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: ---
Różnorodne sale szkoleniowo-konferencyjne znajdują się w biurowcu klasy A w samym sercu Poznania, zapewniając ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Siedem Drzew zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Kompleks posiada sześć sal konferencyjno-bankietowych, pokoje gościnne oraz restaurację serwującą dania regionalne. ...

FAQ

 

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Biskupicach Wielkopolskich?

Obiekty konferencyjne w Biskupicach Wielkopolskich oferują w pełni wyposażone sale biznesowe. Znajdują się w nich funkcjonalne meble oraz wysokiej jakości sprzęty multimedialne. Goście mogą w nich korzystać m.in. z projektorów, ekranów, flipchartów, rzutników pisma, szybkich sieci Internetu, nagłośnienia z mikrofonami bezprzewodowymi oraz z systemów oświetleniowych. Niektóre obiekty oferują też mównice, drukarki oraz ksero.

Gdzie zorganizować konferencję i szkolenie na 200 osób w Biskupicach Wielkopolskich?

W Biskupicach Wielkopolskich znajdują się różnorodne sale konferencyjne, w których można zorganizować zarówno kameralne spotkania, jak i te znacznie większe - nawet na 200 osób. Tak duże eventy mogą się z powodzeniem odbyć np. w obiekcie Siedem Drzew, który mieści się przy ulicy Krótkiej 24. Obiekt ten ma w swojej ofercie aż 6 sal konferencyjno bankietowych, a największa z nich, czyli Sala Wiatraczna, pozwala na zaproszenie właśnie 200 osób w ustawieniu teatralnym i 65 w podkowie.

Jakie atrakcje oferują obiekty biznesowe w Biskupicach Wielkopolskich?

Obiekty biznesowe w Biskupicach Wielkopolskich oferują oczywiście profesjonalna sale konferencyjne. Ale poza tym, można też w nich liczyć na różnorodne atrakcje, które sprzyjają wypoczynkowi i integracji gości. Atrakcje te różnią się w zależności od obiektu, jednak najczęściej są to: boiska sportowe, wypożyczalnie rowerów, altany grillowe, miejsca na ognisko na świeżym powietrzu, rozległe tereny zielone wokół oraz zaplecze Wellness & SPA.

Które obiekty konferencyjne w Biskupicach Wielkopolskich oferują parkingi?

Podczas szukania odpowiedniego miejsca na organizację konferencji w Biskupicach Śląskich warto jest zwrócić uwagę na dostępność miejsc parkingowych - zwłaszcza, gdy goście są osobami przyjezdnymi. Na szczęście większość obiektów, które się tam znajdują, wychodzi naprzeciw zmotoryzowanych gości. Przykładem jest obiekt Siedem Drzew, na terenie którego znajdują się przestronne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Biskupic Wielkopolskich?

Jeśli szukasz miejsc na organizację konferencji w pobliżu Biskupic Wielkopolskich, to musisz wiedzieć, że będziesz miał w czym wybierać! Znajdują się tam m.in. hotele, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, restauracje oraz dworki. Konferencję w okolicy Biskupic Wielkopolskich zrealizujesz m.in. w Sławicy (np. w Weranda Home) czy w Poznaniu (np. w Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne czy Don Prestige Residence). Więcej propozycji czeka w naszym serwisie!

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij