794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Kalisz

Kalisz uznawany jest za jedno z najstarszych miast w całej Polsce. Ten stale rozwijający się ośrodek handlowo-przemysłowy-kulturalny, to druga co do wielkości metropolią w całej Wielkopolsce. W związku z tym Kalisz jest prawdziwą gratką dla klientów biznesowych chcących zorganizować spotkanie na najwyższym poziomie! Nowoczesne obiekty konferencyjne w Kaliszu są doskonałą alternatywą dla tych zlokalizowanych w Poznaniu, a ich wysoki standard z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających organizatorów! Niezawodny sprzęt to absolutna podstawa udanego spotkania biznesowego! Sale szkoleniowe w Kaliszu wyposażone są w sprzęt multimedialny i nagłośnienie najwyższej klasy, do dyspozycji gości jest także szybki Internet, a klasycznie urządzone wnętrza sprzyjają kreatywnej atmosferze! Dodatkowym atutem sal konferencyjnych w Kaliszu...są konkurencyjne ceny! Miasto oddalone jest o 140 km od Poznania, co gwarantuje szybki i sprawny dojazd. Obiekty szkoleniowe w Kaliszu proponują swoim gościom komfortową bazę noclegową, szalenie bogatą ofertę gastronomiczną oraz szereg udogodnień. Doświadczona i profesjonalna obsługa czuwać będzie nad tym, aby każdy szczegół spotkania został dopięty na ostatni guzik!
Znalezione obiekty: 19
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Kalisz

Hotel *** Dworek za Lasem zobacz prezentację
Miasto: Warta
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: ---
Od 2012 roku obiekt ten umożliwia organizację różnorodnych spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Na gości ...
W Szczerym Polu zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 45
Sielski klimat, bezpośredni kontakt z przyrodą, harmonia, cisza i spokój — w tych słowach zdecydowanie zawarta została ...
Chata Walichnowska zobacz prezentację
Miasto: Sokolniki
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 27
Chata Walichnowska jest obiektem położonym w samym Centrum Polski przy głównej trasie E-8 Wrocław - Warszawa. Od zawsze ...
Hotel Mazurek zobacz prezentację
Miasto: Koło
Liczba uczestników: 80
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel udostępnia klasyczne pokoje gościnne oraz klimatyzowaną salę konferencyjną z możliwością wyjścia na zielony taras.
Ośrodek Stary Młyn zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 120
Położony w malowniczym otoczeniu Ośrodek Stary Młyn w Bolesławcu to kameralny i uroczy obiekt konferencyjny, idealny nie ...
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wityng zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 174
Każdy, kto szuka doskonałego miejsca na szkolenie zainteresuje się tutejszym zapleczem konferencyjnym z 6 przestronnymi salami.
Hotel Węgierki zobacz prezentację
Miasto: Węgierki
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 40
Hotel połączony z restauracją i nowocześnie urządzonym ośrodkiem konferencyjnym, idealny na spotkania biznesowe w Wielkopolsce.
Dom Wypoczynkowy „Pod Strzechą” w Giewartowie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 40
Klimatyczne miejsce w Wielkopolsce, w którym odpoczniesz na łonie natury lub zorganizujesz spotkanie biznesowe.
Kompleks Ignasiak zobacz prezentację
Liczba uczestników: 220
Liczba miejsc noclegowych: 60
Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na wyjazdy zorganizowane. Posiada rozbudowane zaplecze sportowe: boiska do piłki ...
Centrum konferencyjno-wypoczynkowe "Dzikie wino" zobacz prezentację
Liczba uczestników: 170
Liczba miejsc noclegowych: 70
Oferujący spokój i azyl obiekt konferencyjny "Dzikie wino" to miejsce, w którym można nie tylko udanie wypocząć, ale ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Arena Kalisz zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Pałac Tłokinia zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Orbis Prosna *** zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Calisia *** zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
START hotel Europa *** zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hampton by Hilton Kalisz zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Europa zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Kristoff zobacz prezentację
Miasto: Kalisz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

FAQ

 

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Kaliszu znajdują się parkingi?

Podczas organizacji konferencji może się okazać, że wiele gości dotrze na miejsce samochodem. W związku z tym należy zapewnić im miejsca parkingowe. Na takie udogodnienie można liczyć w zdecydowanej większości obiektów w Kaliszu. Oferują one nawet kilkadziesiąt miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów. Na naszej stronie dokładnie zostały opisane wszelkie usługi konkretnych obiektów - to właśnie tam znajduje się informacja o liczbie parkingów.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Kaliszu?

Sale konferencyjne w Kaliszu posiadają wiele zalet. Przede wszystkim, są nowoczesne, przestronne, wielofunkcyjne oraz w pełni wyposażone. Znajdują się w nich wysokiej klasy meble oraz profesjonalne sprzęty multimedialne. Czekają w nich na Państwa m.in. rzutniki, ekrany, flipchary, tablice multimedialne, wskaźniki laserowe, zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Ponadto, sale są klimatyzowane, co znacząco wpływa na komfort organizowanych eventów.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Kalisza?

W pobliżu Kalisza zlokalizowane są wysokiej klasy obiekty konferencyjne. Mogą się one pochwalić korzystną lokalizacją, a także dużym doświadczeniem w organizacji eventów. Doskonałym tego przykładem jest absolutnie wyjątkowa Chata Walichnowska w miejscowości Sokolniki, 3-gwiazdkowy, elegancki Hotel Mazurek w miejscowości Koło oraz równie atrakcyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wityng w Mikorzynie. Zdecydowanie więcej obiektów znajduje się na naszej stronie.

Czy obiekty konferencyjne w Kaliszu świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Zdecydowana większość obiektów konferencyjnych w Kaliszu świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Oznacza to, że poza oferowaniem sal biznesowych, proponują też szereg innych udogodnień. Są to m.in. miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, a także znakomite usługi gastronomiczne w restauracjach oraz klimatycznych kawiarniach. Dodatkowo, wiele obiektów oferuje też atrakcje dodatkowe, które sprzyjają zarówno wypoczynkowi, jak i integracji gości.

Gdzie przeczytać opinie o obiektach konferencyjnych w Kaliszu?

Przed dokonaniem rezerwacji konkretnej sali konferencyjnej warto przeczytać opinie na jej temat. W końcu każde wydarzenie powinno odbywać się w najlepszym do tego, sprawdzonym miejscu. Wychodzimy naprzeciw tej potrzebie, dlatego w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie umieściliśmy sekcję “opinie”. Usytuowana jest ona na samym dole strony, pod szczegółowymi opisami usług. Zachęcamy też Państwa do podzielenia się własnym komentarzem po zorganizowanym evencie.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij