61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Eventy online

Poniżej prezentujemy obiekty i hotele konferencyjne w których możesz zorganizować swoje wydarzenie online. Transmisje live, webinary, konferencje czy szkolenia online. Profesjonalna obsługa wydarzeń spowoduje, iż Twój event przebiegnie bez zakłóceń, zrywanego się łącza internetowego, czy zawieszonego systemu. Jeśli szukasz solidnego partnera do wydarzeń online, to te obiekty zdecydowanie powinieneś poznać. Wsparcie techniczne, green screen, nagłośnienie, oświetlenie, live streaming - nie musisz się na tym znać, skorzystaj z pomocy ekspertów. Poniższe hotele konferencyjne pomogą Ci zorganizować konferencje hybrydowe, gdzie część uczestników będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym, a pozostali będą mogli obejrzeć materiały video lub uczestniczyć na żywo oglądając streaming online.
Znalezione obiekty: 13
Obiekty na mapie
Eventy online
Centrum Konferencyjne WEST GATE zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: ---
Warszawie centrum konferencyjne oferuje 8 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt, zróżnicowanych pod względem powierzchni.
Nosalowy Dwór & Nosalowy Park zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1200
Liczba miejsc noclegowych: 1000
Nosalowy Dwór oraz Nosalowy Park to niezwykle eleganckie obiekty w Zakopanem, które oferują łącznie kilkanaście sal ...
Eventy online
Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 180
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poznańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to innowacyjny obiekt, który oferuje aż 8 sal konferencyjnych oraz ...
Eventy online
Bydgoskie Centrum Sportu - konferencje i szkolenia zobacz prezentację
Liczba uczestników: 5000
Liczba miejsc noclegowych: ---
Różnorodność, solidność, dostępność - te cechy naszym zdaniem powinno spełniać dobre miejsce konferencji lub szkolenia.  ...
Eventy online
Hotel Delicjusz *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 550
Liczba miejsc noclegowych: 170
Duży kompleks noclegowo-konferencyjny udostępnia przestrzeń eventową, dostarcza niezbędny sprzęt oraz oferuje specjalne usługi cateringowe.
Eventy online
Hotel Europeum zobacz prezentację
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: 71
Położony jedynie 200 metrów od Starego Rynku we Wrocławiu Hotel Europeum posiada cztery nowoczesne i profesjonalnie ...
Eventy online
Novotel Warszawa Airport zobacz prezentację
Liczba uczestników: 550
Liczba miejsc noclegowych: 562
Novotel Warszawa Airport to doskonały obiekt noclegowy i konferencyjny, położony w znakomitym miejscu, niedaleko ...
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy zobacz prezentację
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy składa się z budynków biurowych, które zlokalizowane są zarówno w ścisłym ...
Eventy online
Metropolo by Golden Tulip zobacz prezentację
Liczba uczestników: 2000
Liczba miejsc noclegowych: 440
Hotel Metropolo by Golden Tulip łączy najlepsze cechy gościnności dwóch kultur: chińskiej i europejskiej - znanych ze ...
Eventy online
Airport Hotel Okęcie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 800
Liczba miejsc noclegowych: 520
Airport Hotel Okęcie to nowoczesny i w pełni profesjonalny obiekt konferencyjny, znajdujący się w świetnej lokalizacji, ...
Eventy online
Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Budynek z wieloletnią historią posiada w swojej ofercie 6 sal konferencyjnych, zdolnych zapewnić swoim gościom atmosferę ...
Eventy online
HOTEL OSSA Conference & Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1600
Liczba miejsc noclegowych: 1050
Zlokalizowany w małej miejscowości 4-gwiazdkowy hotel ma do zaoferowania swoim gościom atrakcyjne ceny i bogatą ofertę rekreacyjną.
Eventy online
Ilonn Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesny hotel w Poznaniu posiada bogatą bazę konferencyjną i noclegową, a także strefę saun, siłownię oraz elegancką restaurację.

Eventy online, konferencje hybrydowe

 

Czy w hotelu można zorganizować profesjonalny streaming online?

Część hoteli w Polsce posiada specjalistyczny sprzęt oraz obsługę techniczną, która pozwala na zorganizowanie streamingu online konferencji, szkoleń, webinarów czy spotkań firmowych. Nie wszystkie hotele dysponują taką możliwością i trzeba dokładnie sprawdzić ofertę konkretnego obiektu. Hotelarze współpracują również z firmami, które świadczą takie usługi i w ramach potrzeby organizatora są w stanie ją zapewnić. 

Ile kosztuje organizacja profesjonalnego eventu online?

Jest to bardzo trudne pytanie i cena zależy od oczekiwań organizatora. Na cenę finalną składają się m.in.: oświetlenie, sprzęt, obsługa techniczna, nagłośnienie, ilość kamer, green screen, czas trwania wydarzenia, wsparcie techniczne, budowa scenografii. Na cenę ma również wpływ wybór miejsca, np. profesjonalne studio z gotową sceną, czy budowanie sceny od początku. Poprowadzenie małego szkolenia może kosztować kilkaset złotych. Natomiast organizacja eventu z ogromną sceną, wieloma kamerami i prelegentami, tysiącami uczestników online, może kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych. 

Co jest lepsze studio czy hotel z możliwością organizacji eventu online?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od wymagań organizatora. W ostatnim czasie hotele przygotowują gotowe studyjne rozwiązania, tak jak to miało miejsce w przypadku dotychczasowych studiów. Pisząc inaczej, możliwości profesjonalnego studia, zostały przeniesione i zaimplementowane w hotelu. Hotel w tym przypadku ma sporą przewagę ze względu na dodatkowe atuty: pokoje, restaurację. Jeśli organizator ma standardowe oczekiwania, to studio ma gotową ofertę, gdzie można w krótkim czasie zorganizować wydarzenie online. Gorzej będzie w przypadku konferencji hybrydowej i tutaj hotele zdecydowanie wygrywają swoimi możliwościami. 

Czy konferencja online jest tańsza w organizacji od tradycyjnej konferencji?

Koszt organizacji zarówno konferencji online jaki i stacjonarnej jest uzależniony od oczekiwań i wytycznych organizatora. Budowanie sceny, wyposażenie, oświetlenie, prelegenci, streaming, obsługa techniczna, dźwiękowcy, operatorzy mogą swoimi kosztami przewyższyć tradycyjną konferencję stacjonarną. Nie ulegajmy złudzeniu, że konferencja online "nic nie kosztuje". Jeśli stawiamy na jakość i profesjonalizm, to z pewnością trzeba liczyć się z odpowiednimi kosztami. Organizator konferencji online ma teoretycznie nieograniczoną możliwość sprzedaży uczestnictwa, w związku z tym przychód z takiej konferencji może być znacznie wyższy niż w przypadku tradycyjnej. 

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij