Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Tadeusza Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Warszawski Dom Technika określany jest również jako Gmach Stowarzyszenia Techników Polskich. Zabytkowy obiekt powstał w latach 1903-1905 na ulicy Tadeusza Czackiego w samym sercu Warszawy. Lokalizacja stanowi jego niewątpliwy atut, umożliwiający swobodną podróż z różnych zakątków miasta. W odległości kilku minut drogi znajdziemy stację metra Nowy Świat-Uniwersytet.

Urokliwy w swojej architekturze obiekt reprezentuje neobarokowy oraz neorokokowy styl z włączeniem elementów secesyjnych. Aktualny obszar działalności Warszawskiego Domu Technika obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz wynajem przestrzeni pod różnego typu wydarzenia branżowe.

Eleganckie wnętrza WDT otwarte są dla eventów o charakterze biznesowym, naukowym i kulturalnym - kursów, sympozjów, wystaw czy bankietów. Można zorganizować tu również przyjęcia okolicznościowe, począwszy od drobnych imprez urodzinowych, skończywszy zaś na okazałych weselach. Niezależnie jednak od okazji, wystawna, zabytkowa stylistyka nada każdej z imprez wyjątkowego charakteru. 


Sale konferencyjne - Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Do dyspozycji wynajmujących oddane zostaje 6 sal szkoleniowych i konferencyjnych. Duża rozpiętość w kwestii metrażu pozwala na bezproblemową realizację zarówno kameralnych wydarzeń, jak i przedsięwzięć w gronie 450 osób.

Każda z sal przygotowywana jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami klientów - krzesła i stoły podlegają dowolnemu, najbardziej dogodnemu dla danej okazji rozstawieniu. Przestrzenie wyposażone są w sprzęt multimedialny: ekrany, rzutniki, projektory, zestawy video, fax, a także urządzenia do tłumaczenia symultanicznego.

Aranżacja budynku zapewnia duży dostęp do dziennego światła oraz korzystną akustykę. Obiekt dysponuje szybkim połączeniem Wi-Fi i klimatyzacją gwarantującą utrzymanie sal w najbardziej optymalnych temperaturach. Eventy na terenie Warszawskiego Domu Technika w razie potrzeby mogą być nagrywane. Największe z pomieszczeń - Sala A - posiada dodatkowo dostęp do balkonu, na którym swobodnie może przebywać 50 osób. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala A Sala A
400 --- 250
Sala B Sala B
200 --- 120
Sala C Sala C
80 --- 30
Sala E Sala E
60 --- 24
Sala F Sala F
40 --- 12
Sala a Sala a
15 --- ---

Sale bankietowe - Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Warszawski Dom Technika posiada wyłączność na organizację cateringu w trakcie eventów odbywających się na jego terenie. Kompleksowe zaplecze gastronomiczne zapewnione zostaje przez znajdującą się w budynku Restaurację AVANGARDA, która specjalizuje się w łączeniu tradycyjnej kuchni z odrobiną autorskiej innowacyjności. Karta dań bazuje w pełni na starannie dobranych produktach, które pod ręką utalentowanego szefa kuchni zamieniają się w aromatyczne kompozycje godne zapamiętania.

Lokal, podążając w zgodzie z duchem całego obiektu, charakteryzuje wyjątkowo elegancka aranżacja z subtelną grą świateł i wdzięcznymi dodatkami. Specjalnością AVANGARDY jest realizacja i obsługa fantastycznych przyjęć firmowych do 80 osób. Do dyspozycji oddanych jest 6 sal, z czego każdą cechuje indywidualna specyfika i odmienna gama barw, dlatego każdy organizator powinien bez problemu trafić na miejsce idealne dla siebie oraz swoich gości.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja AVANGARDA
--- --- 80
Brydżowa
--- --- 16
Kominkowa
--- --- 60
Art Deco
--- --- ---
Barowa
--- --- ---
Mała Ziemiańska
--- --- ---
Usługi dodatkowe

Obiekt umożliwia najem hali na II i III piętrze budynku pod nawet 30 stanowisk wystawowych, których klasyczny moduł obejmuje  m.in. projekt stoiska, punkt świetlny, gniazdo elektryczne, fryz z nazwą firmy. Budowa stanowisk możliwa jest również w salach konferencyjnych, zaś w ramach dodatkowej opłaty, standardowy moduł podlega ewentualnemu doposażeniu.

Komentarze
Piękne miejsce , lokalizacja idealna do zwiedzania Warszawy. Sale są super na zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy i jeszcze obsługa pomoże. Wspaniale Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Tadeusza Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
400

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
80

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
400

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Restauracja
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
  • Eventy online
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 10 km  Odległosc od PKP: 2,2 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Komentarze
Piękne miejsce , lokalizacja idealna do zwiedzania Warszawy. Sale są super na zorganizowanie jakiejkolwiek imprezy i jeszcze obsługa pomoże. Wspaniale Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]