61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Best Western Hotel Galicya | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Rzemieślnicza 4
30-403 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel Best Western Galicya usytuowany jest ok. 4 km od zabytkowego centrum Krakowa, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Komfortowe położenie z dala od wielkomiejskiego zgiełku pozwala jednocześnie na dobrą komunikację w obrębie Krakowa, jak i na dogodne połączenie z głównymi trasami krajowymi w kierunkach: Katowice, Tarnów, Zakopane, Warszawa. Dogodna lokalizacja hotelu pozwala na spokojny wypoczynek i zarazem uniknięcie zgiełku ruchliwego centrum.


Hotel należy do elitarnej grupy Best Western, w której wysoka jakość oferowanych usług jest zapewniona dzięki niezależnemu zarządzaniu hotelami. Możecie być Państwo pewni dbałości o każdy detal, który pozwoli na doskonały wypoczynek i organizację pracy w obiekcie.

Sale konferencyjne - Best Western Hotel Galicya

Kompleks Hotel Best Western Galicya zapewnia możliwość wynajmu wysokiej klasy sali konferencyjnej, która pozwoli na organizację spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne oraz bogate zaplecze techniczne będzie doskonałym obiektem zarówno dla organizatorów jak i dla Gości.


Pomieszczenie o powierzchni 90 m2 będzie konkretnym rozwiązaniem dla organizacji nawet dużej konferencji, bowiem sala jest w stanie przyjąć nawet do 90 osób.


Pomocnym będzie również fakt posiadania bazy hotelowej, która zapewni komfort wypoczynku nawet przy kilkudniowej uroczystości czy spotkaniu.

Obecnie w trakcie ograniczeń spowodowanych COVID-19 zapewniamy gościom obsługę wg wszystkich zaleceń GIS.

Maksymalna ilość osób w sali wynosi: 50 osób w układzie teatralnym, 20 osób w układzie klasowym lub podkowa.  


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Słoneczna Sala Słoneczna 90 50 45

Sale bankietowe - Best Western Hotel Galicya

Restauracja Galicya jest obiektem kulinarnym o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie, znajdującym się na terenie Hotelu Galicya. Dzięki dużej powierzchni, jest w stanie przyjąć nawet 80 osób.

Specjalizuje się w klasycznych daniach kuchni polskiej i europejskiej, które będą gwarancją udanego spotkania, uroczystości czy zwykłego lunchu. Możliwości przystosowania menu do potrzeb klientów może być duża pomocą przy uroczystościach, w których wymagany jest wysokiej jakości catering.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Galicya 90 --- 80

Pokoje - Best Western Hotel Galicya

Hotel dostosowuje się do standardów i potrzeb Gości, wychodzi więc naprzeciw z doskonale urządzona bazą hotelową, w skład której wchodzą 63 pokoje. Są to pokoje klasy STANDARD, PREMIUM oraz SUPERIOR. BW Galicya gwarantuje wysoką jakość odpoczynku i komfortu pracy!


Każdy pokój posiada w swoim wyposażeniu m.in. telewizor, telefon czy połączenie z internetem bezprzewodowym, klimatyzację. 
Usługi dodatkowe
Best Western Hotel Galicya jest doskonałym przykładem obiektu wychodzącemu naprzeciw wszystkim wymaganiom swoich klientów. W dodatkowych atrakcjach, które może zaoferować swoim Gościom znajdują się m.in. duży parking, dostawa codziennej prasy, łączność z bezprzewodowym internetem.

Obsługa mówiąca w języku angielskim zajmie się profesjonalnie Gośćmi z zagranicy.
Komentarze
Sala konferencyjna Słoneczna posiada wszystko do przeprowadzenia kilkudniowego spotkania. Zastosowane w niej rozwiązania techniczno-multimedialne przerosły nasze oczekiwania. Ponadto obiekt posiada bardzo dobrą bazę noclegową. Jego dodatkowym atutem jest położenie w pobliżu trasy prowadzącej do Katowic, w których znajduje się siedziba naszej firmy. Polecamy wszystkim :)

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Best Western Hotel Galicya | Kraków
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Rzemieślnicza 4
30-403 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
90

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
90

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
90

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
162

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 15 km  Odległosc od PKP: 4,5 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij