Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Folwark Zalesie | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Grajów 150
32-020 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Całkiem inny świat, a tylko 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, w kierunku Dobczyc. Dojazd piękną trasą widokową przez Pogórze Wielickie.


Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy , Babią Górę, Zalew Dobczycki i Tatry. Budynki folwarczne otoczone są przez lasy, pola i łąki - 30 hektarów naszego terenu, który oddajemy do Państwa dyspozycji. Na wjeździe poniżej Folwarku znajduje się duży utwardzony parking, na którym może swobodnie zaparkować kilkadziesiąt autokarów. Jest odpowiednio przygotowany plac manewrowy.

Nas obiekt ma 200-letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury wiejskiej . W chwili obecnej budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazę noclegową i folwarczną restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez typu indoor oraz outdoor od 20 do nawet 2000 osób.

Sale konferencyjne - Folwark Zalesie

Sale: Myśliwska, Czeladna, Spichlerz, Wozownia i Maneż z Antresolą znajdują się w parterze i mają bezpośrednie wyjście na taras i na łąkę . Układ sal jest w amfiladzie, mogą być łączone lub dzielone, w zależności od potrzeb. Przy połączeniu wszystkich sal, w układzie bankietowym, może zasiąść do 1 200 osób.

Przy mniejszych grupach dzielimy sale w następujący sposób: sala Czeladna jest połączona z salą Myśliwską, a Sala Spichlerz jest połączona pod kątem prostym z salą Wozownia, konferencja odbywa się w Sali Czeladnej lub Wozownia, a przerwy kawowe lub posiłki wydawane są w Sali Myśliwskiej lub Spichlerz, w przypadku bankietu sala Czeladna/Spichlerz jest salą restauracyjną, a sala Myśliwska/ Wozownia salą balową.

Sala Kominkowa jest niezależną salą szkoleniową, zlokalizowaną na piętrze

Sala Maneż wraz z Atresolą stanowią odrębne, niezależne Centrum Kongresowe.


Wyposażenie sal: profesjonalne nagłośnienie , mikrofon bezprzewodowy,
ekrany, rzutniki, flipcharty, Internet bezprzewodowy, na życzenie klienta zamawiamy specjalistyczny sprzęt.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Myśliwska Sala Myśliwska
120 60 70
Sala Wozownia Sala Wozownia
140 80 100
Sala Spichlerz Sala Spichlerz
200 120 150
Sala Czeladna Sala Czeladna
250 140 180
Sala Maneż Sala Maneż
900 300 400

Sale bankietowe - Folwark Zalesie

Jeżeli chcecie Państwo zorganizować niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne, bankiet firmowy, bal lub przyjęcie jubileuszowe, zapraszamy do FOLWARKU ZALESIE. To idealne miejsce do spędzenia czasu w niecodzinnej atmosferze- w jesienne i zimowe wieczory, przy trzaskającym żywym ogniu w kominku, a w ciepłe wiosenne oraz letnie dni w plenerze z widokiem na góry i lasy,

Oddajemy do Państwa dyspozycji 30ha. naszego terenu, stylowo przygotowaną salę restauracyjną i balową oraz miejsce noclegowe dla 50 osób. Charakter imprezy, menu i forma w jakiej będą serwowane posiłki ( przyjęcie zasiadane, bankiet stojący, szwedzkie bufety….) jest każdorazowo uzgadniana.

Dysponujemy sześcioma salami, które w zależności od potrzeb i liczby Gości łączymy lub dzielimy:
• Sale Myśliwska, Czeladna , Spichlerz i Wozownia są położone w amfiladzie i mogą pomieścić na przyjęciu zasiadanym ponad 500osób, wówczas sala Wozownia jest przeznaczona np. na salę balową.
• Na przyjęcia do 200osób proponujemy salę Czeladną jako salę restauracyjną w połączeniu z salą Myśliwską, która wówczas jest salą balową.
• Na przyjęcie do 160 osób łączymy salę Spichlerz ,która jest wówczas salą restauracyjną, z salą Wozownia, która staje się salą balową
• Salę Kominkową proponujemy na kameralne przyjęcie dla grupy do 50 osób

Sala Maneż to niezależna sala balowa na przyjęcie przy okrągłych stołach dla 500 os., z parkietem i sceną oraz oryginalną antresolą, z własnym zapleczem gastronomicznym .

Przy połączeniu wszystkich sal, w układzie bankietowym, może zasiąść do 1 600 osób.Ustawienie stołów uzależnione jest od liczby Gości i od życzenia Klienta.

Najpopularniejsze są:
1. Układ biesiadny, czyli stoły ustawione wzdłuż
2. Ułożenie w podkowę
3. Ustawienie w dziesięcioosobowe kwadraty
4. Na Sali Maneż są to 10 osobowe okrągłe stoły
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala Myśliwska
100 60 200
brak zdjęcia Sala Wozownia
200 80 150
brak zdjęcia Sala Spichlerz
200 70 160
brak zdjęcia Sala Czeladna
300 140 180
brak zdjęcia Sala Maneż
1100 500 500

Pokoje - Folwark Zalesie

Folwark Zalesie oddaje do Państwa dyspozycji 20 pokoi hotelowych, maksymalnie 50 miejsc noclegowych. Hotel zlokalizowany jest w oryginalnych folwarcznych zabudowaniach, w pięknym otoczeniu. Pokoje są urządzone w tradycyjnym polskim stylu, wyposażone w meble z naturalnego drewna. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, lustrem, umywalką i WC. Z okien rozpościerają się piękne widoki na okoliczne lasy i góry aż po Tatry. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 8 osób w wolno stojącym domku myśliwskim. W budynku hotelowym znajduje się sala telewizyjna, która przez cały czas pobytu Gości jest nieodpłatnie przeznaczona do ich dyspozycji. W cenie pokoju jest śniadanie przy suto zastawionym stole.
Usługi dodatkowe
Organizujemy różnego rodzaju imprezy – bankiety, niezapomniane przyjęcia weselne, wieczory kabaretowe, bale, kongresy, pikniki plenerowe wraz z pełną oprawą artystyczną oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu takie jak gra w golfa, strzelanie z łuku, jazda na quadach, przeprawa jeepami przez las, paitball, zabawy drużynowe itp.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją uroczystego wieczoru przy świecach, konferencji naukowej, szalonej zabawy lub niekonwencjonalnej imprezy plenerowej, która ma mieć na celu zintegrowanie oraz wzmocnienie zespołu pracowników, to mamy dla Państwa propozycje, które są przygotowywane każdorazowo zgodnie z Państwa indywidualnymi życzeniami.
Imprezy są organizowane przez cały rok, a każda z propozycji gwarantuje dobrą zabawę na powietrzu lub w stylowych wnętrzach Folwarku oraz szybką regenerację sił przy suto zastawionych stołach.
Komentarze
Piękne miejsce można odpocząć dobrze zjeść, pozwiedzać po szkoleniu. Serdecznie polecam.

04/2021

Folwark Zalesie to uroczy zakątek w niedalekiej odległości od Krakowa oraz w pobliżu Kopalni Soli w Wieliczce. To piękny obiet, jego dużą zaletą jest położenie - na wzgórzu skąd można obserować szeroką panoramę na całe Bieszczady i Babią Górę. Wynajmowaliśmy salę myśiwską w celu organizacji spotkania biznesowego. Jesteśmy zachwyceni wystrojem, przestronnością, obiekt zadbał o gościnność oraz zapewnił niezbędny sprzęt multimedialny.

01/2020

„Folwark Zalesie ” położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy i jest idealnym miejscem najpierw żeby troszkę popracować a potem odpocząć. Wyposażenie sal: profesjonalne nagłośnienie , mikrofon bezprzewodowy, ekrany, rzutniki, flipcharty, Internet bezprzewodowy, na życzenie klienta zamawiamy specjalistyczny sprzęt. Przerwa kawowa, obiadowa , czy lunch dla nich to nie problem.

01/2019

W Folwarku Zalesie organizowaliśmy wyjazd integracyjny połączony z warsztatami dla pracowników jednego z oddziału naszej firmy. Wyposażona w nowoczesny sprzęt sala konferencyjna Myśliwska sprawdziła się do tego doskonale. Dziękujemy obsłudze za zorganizowanie wszystkiego i zapewnienie różnych atrakcji, również na świeżym powietrzu.

04/2018

Wspólnie z mężem organizowaliśmy szkolenie dla dużej liczby osób. Poszukiwaliśmy urokliwego miejsca, a niekoniecznie kolejnej, standardowej sali. Folwark Zalesie od początku nas urzekał, m.in. swoim położeniem. Sam obiekt szkoleniowy zapewnił nam pełne, niezbędne wyposażanie. Jedynym minusem była niewystarczająca ilość miejsc parkingowych, jednak mimo to na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Folwark Zalesie | Kraków
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Grajów 150
32-020 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
900

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
1100

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
1100

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
50

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
500

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Bar
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: Kraków Balice - 40 km  Odległosc od PKP: Wieliczka - 11 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Komentarze
Piękne miejsce można odpocząć dobrze zjeść, pozwiedzać po szkoleniu. Serdecznie polecam.

04/2021

Folwark Zalesie to uroczy zakątek w niedalekiej odległości od Krakowa oraz w pobliżu Kopalni Soli w Wieliczce. To piękny obiet, jego dużą zaletą jest położenie - na wzgórzu skąd można obserować szeroką panoramę na całe Bieszczady i Babią Górę. Wynajmowaliśmy salę myśiwską w celu organizacji spotkania biznesowego. Jesteśmy zachwyceni wystrojem, przestronnością, obiekt zadbał o gościnność oraz zapewnił niezbędny sprzęt multimedialny.

01/2020

„Folwark Zalesie ” położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy i jest idealnym miejscem najpierw żeby troszkę popracować a potem odpocząć. Wyposażenie sal: profesjonalne nagłośnienie , mikrofon bezprzewodowy, ekrany, rzutniki, flipcharty, Internet bezprzewodowy, na życzenie klienta zamawiamy specjalistyczny sprzęt. Przerwa kawowa, obiadowa , czy lunch dla nich to nie problem.

01/2019

W Folwarku Zalesie organizowaliśmy wyjazd integracyjny połączony z warsztatami dla pracowników jednego z oddziału naszej firmy. Wyposażona w nowoczesny sprzęt sala konferencyjna Myśliwska sprawdziła się do tego doskonale. Dziękujemy obsłudze za zorganizowanie wszystkiego i zapewnienie różnych atrakcji, również na świeżym powietrzu.

04/2018

Wspólnie z mężem organizowaliśmy szkolenie dla dużej liczby osób. Poszukiwaliśmy urokliwego miejsca, a niekoniecznie kolejnej, standardowej sali. Folwark Zalesie od początku nas urzekał, m.in. swoim położeniem. Sam obiekt szkoleniowy zapewnił nam pełne, niezbędne wyposażanie. Jedynym minusem była niewystarczająca ilość miejsc parkingowych, jednak mimo to na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]