61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

TAURON Arena Kraków | Kraków | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Lema 7
31-571 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Wiele osób kojarzy Tauron Arenę w Krakowie jako miejsce największych imprez muzycznych w Polsce. W tym najnowocześniejszym i największym eventowym obiekcie w kraju organizowane są jednak także bardziej biznesowe wydarzenia, takie jak m.in. międzynarodowe i krajowe konferencje, szkolenia, wykłady, sympozja, warsztaty, negocjacje, itp. Hala Widowiskowo-Sportowa to aż 4 500 m2. Organizowane są tu wydarzenia dla ponad 20 tysięcy osób. Halę można wykorzystać również na mniejsze eventy. Wszystko zależy od aranżacji oraz ustawienia stołów i krzeseł.

Na terenie Tauron Arena Kraków znajdują się również mniejsze sale konferencyjne, które lepiej sprawdzą się na bardziej kameralne eventy.

Obiekt spełnia najwyższe standardy organizowanych imprez - również tych międzynarodowych. Atutami krakowskiej Tauron Areny jest przestronny parking oferujący aż 1 300 miejsc oraz rozbudowane zaplecze techniczne. 

Sale konferencyjne - TAURON Arena Kraków

Biznesowe spotkania można zorganizować w zależności od potrzeby i planowanej liczby osób w kilku pomieszczeniach:

Dużej Hali o pow. 4 500 m2. W układzie teatralnym zmieści się tu nawet 13 500 osób. To miejsce przeznaczone na bardzo duże eventy. Najczęściej odbywają się tutaj wydarzenia muzyczne i sportowe. Ale z powodzeniem można zorganizować również ważne konferencje czy sympozja. 

Małej Hali o pow. 1 750 m2. W tym pomieszczeniu swobodnie można pomieścić do 1400 osób w układzie teatralnym. Często odbywają się tu różnego rodzaju targi - dzięki swojej przestronności i funkcjonalności. Atutem pomieszczenia jest również 11 metrów wysokości, co umożliwia wprowadzenie do środka dużych przedmiotów. 

2 salach konferencyjnych - każda o powierzchni ok. 260 m2. Obie sale znajdują się na poziomie B, w strefie VIP. W układzie teatralnym swobodnie pomieści się tu nawet 200 osób. Każdą z sal konferencyjnych można podzielić na dwa mniejsze moduły. Sale są klimatyzowane. 

Tauron Arena Kraków wynajmuje również loże o powierzchni od 23 do 45 m2. Pomieszczenia tego typu wykorzystywane są najczęściej do pracy warsztatowej w grupach. 

Nowoczesne i rozbudowane zaplecze konferencyjne krakowskiej Areny może pochwalić się również najwyższej klasy sprzętem. Do dyspozycji osób wynajmujących jest m.in. projektor, ekran, nagłośnienie i flipchart. Krakowski obiekt może również poszczycić się największym w Europie ekranem LED (5 100 m2).
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Mała Hala Mała Hala 1400 --- 865
Sala Zachodnia Sala Zachodnia 200 50 90
Sala Wschodnia Sala Wschodnia 200 50 90
Duża Hala Duża Hala 13500 --- 1500

Sale bankietowe - TAURON Arena Kraków

Przyjęcia okolicznościowe i firmowe bale czy bankiety dzięki swojej funkcjonalności i przestronności również można zorganizować w Dużej i Małej Hali. Odbywają się tu również różnego rodzaju pokazy czy eventy reklamowe.

W razie potrzeby można również wykorzystać obszerne foyer.

Na terenie krakowskiej Areny znajdują się również dwie restauracje, które rozmieszczone są na poziomie VIP. Oferują one najwyższą jakoś obsługi cateringowej oraz unikalna atmosferę. 
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Mała Hala 1200 --- 900
Duża Hala 3100 --- 2700
Dwie restauracje --- --- ---
Usługi dodatkowe
Dużym atutem krakowskiej Areny jest możliwość wynajęcia specjalnych loży VIP, które nie tylko posiadają wygodne fotele, ale również umożliwiają obserwowanie organizowanych na Hali eventów z lepszej perspektywy. Loże VIP zapewniają również prywatność i dyskrecję. Można je dowolnie aranżować, by jak najlepiej odpowiadały potrzebom osób wynajmujących i gości. Przeprowadzane są w nich również kameralne spotkania w mniejszym gronie. 

Otoczenie obiektu sprzyja spacerom i odpoczynkowi na świeżym powietrzu, bowiem wokół krakowskiego obiektu znajduje się dużo zielonych terenów oraz szerokie promenady. 

Arena dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Osoby planujące duże widowiska na skalę światową ucieszy fakt, że Tauron Arena Kraków posiada największy ekran LED w Europie o powierzchni aż 5100 m2. A także zestaw telebimów pod sufitem (CUBE) i 100 mniejszych ekranów LED rozmieszczonych na 3 poziomach foyer.
Komentarze
Na miejsce jednego z ważniejszych wydarzeń w historii naszej firmy postanowiliśmy wybrać Tauron Arenę w Krakowie. Było to podyktowane m.in. względami logistycznymi oraz dość sporą liczbą gości. Mała Hala świetnie sprawdziła się jako obiekt konferencyjny, oferując najnowocześniejszy sprzęt oraz wyjątkowo jak na Kraków duży parking.

11/2017

Tauron Arena w Krakowie oferuje biznesowe spotkania można zorganizować w zależności od potrzeby i planowanej liczby osób w kilku pomieszczeniach. Posiada 2 sale konferencyjne - każda o powierzchni ok. 260 m2. Każdą z sal konferencyjnych można podzielić na dwa mniejsze moduły. Sale są klimatyzowane. Nowoczesne i rozbudowane zaplecze konferencyjne krakowskiej Areny może pochwalić się również najwyższej klasy sprzętem. Do dyspozycji osób wynajmujących jest m.in. projektor, ekran, nagłośnienie i flipchart.

01/2019

Tauron arena to miejsce którego nie należy przedstawiać. Lider w całej Polsce w organizacji największych imprez masowych - imprez kulturalnych czy koncertów gwiazd. Spełnia wszystkie wymagania stawiane najnowocześniejszym miejscom, nie tylko w Polsce. Dogodna lokalizacja, świetny dojazd i ogromny parking samochodowy to niektóre z dodatkowych atrakcji tego miejsca. Nagłośnienie i sprzęt multimedialny na najwyższym poziomie.

01/2020

Dodaj komentarz
Ocena*:
TAURON Arena Kraków | Kraków
Typ obiektu: inny

Adres:
Lema 7
31-571 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
13500

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
3100

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
13500

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 17,9 km  Odległosc od PKP: 3,5 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij