61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Spichlerz Wąsowo | Kuślin | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Lwówecka
64-316 Kuślin
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Spichlerz Wąsowo to klimatyczne gospodarstwo agroturystyczne, które oferuje odpoczynek na łonie natury. W tym miejscu czas płynie znacznie wolniej, dzięki czemu goście mogą zapomnieć o stresie i codziennym pędzie życia. Bliskość przyrody gwarantuje przyjazną atmosferę, ciszę i spokój, jakich nie zazna się w mieście. Kompleks otacza duży i zadbany teren zielony, gdzie można zorganizować wspólnego grilla lub ognisko.

Goście mogą relaksować się na leżakach bądź cieszyć się słońcem w ogrodzie. Oprócz tego, Spichlerz Wąsowo oferuje wszystko, co jest potrzebne podczas pobytu: wygodne pokoje, smaczną kuchnię oraz dużą i jasną salę, gdzie można zorganizować spotkania, konferencje, bankiety oraz imprezy. 

Sale konferencyjne - Spichlerz Wąsowo

Organizatorzy wyjazdów firmowych, imprez integracyjnych, konferencji, uroczystych gali, bankietów, wigilii dla pracowników oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych mają do dyspozycji pięknie urządzoną salę. Zdobienia z naturalnego drewna, wysoki, spiczasty sufit oraz duża, otwarta przestrzeń tworzą idealne warunki zarówno do pracy, jak i dobrej zabawy. Przestrzeń można zaaranżować w dowolny sposób, decydując się na układ teatralny, szkolny lub podkowę.

Goście mogą również zająć miejsca przy okrągłych stołach podczas bankietu, mając widok na zespół muzyczny i ciesząc się smakiem wyjątkowej kuchni. Cała przestrzeń została dostosowana do tego, aby w pełni profesjonalnie i komfortowo zaplanować dowolny typ przedsięwzięcia. Spichlerz Wąsowo pozwala połączyć nowoczesność z kameralnym klimatem i swojską atmosferą. 

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Spichlerz Spichlerz --- 250 250

Sale bankietowe - Spichlerz Wąsowo

Podczas pobytu w Spichlerzu Wąsowo goście mogą spróbować wyśmienitej kuchni polskiej opartej na tradycyjnych recepturach. Doskonale znane z rodzinnych domów dania występują tutaj w nieco odświeżonej wersji. Wiele potraw inspirowanych jest naturą, ale nie brakuje także propozycji międzynarodowych.

Podczas szkoleń lub konferencji na sali można ustawić stół z przekąskami, napojami, owocami oraz domowymi ciastami, aby goście mogli bez problemu zrobić sobie przerwę od pracy. Jednocześnie, obsługa może przygotować specjalne menu na przyjęcia okolicznościowe, bale oraz bankiety. Można także zorganizować imprezę na świeżym powietrzu, wykorzystując leżaki, miejsce na grilla oraz zielony trawnik. 

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Spichlerz --- 250 250

Pokoje - Spichlerz Wąsowo

Do dyspozycji gości są pokoje znajdujące się w Zagrodzie oddalonej od sali zaledwie o jeden kilometr. Kompleks składa się z Domku Rybaka, Domku Garncarza oraz Domku Bartnika. W 30 dostępnych pokojach można wstawić dodatkowe łóżka, czyli tzw. dostawki, uzyskując w ten sposób więcej miejsca dla uczestników spotkań.

Ofertę noclegową tworzy maksymalnie 80 miejsc noclegowych. Wnętrza zachowano w stylizacji rustykalnej, której uroku dodają jasne kolory oraz drewniane meble. 

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Spichlerz Wąsowo | Kuślin
Typ obiektu: inny

Adres:
Lwówecka
64-316 Kuślin
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
250

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
80

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Zwierzęta mile widziane
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij