61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Zbąszyń

Zbąszyń to miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, a przy tym siedziba gminy miejsko-wiejskiej Zbąszyń. Miasto położone jest urokliwie w zachodniej Polsce, nad Jeziorem Błędno i nad rzeką Obrą i dzięki temu jest to także ośrodek wypoczynkowy i sportów wodnych, a w mieście znajdują się także zakłady przemysłu odzieżowego i meblowego. Walory turystyczne miasta sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie wydarzenia biznesowego takiego jak szkolenie czy konferencja, a także firmowy wyjazd integracyjny czy uroczysty bankiet firmowy.
Znalezione obiekty: 12
Obiekty na mapie
Hotelik pod Akacjami zobacz prezentację
Hotelik pod Akacjami-hotel-SaleBiznesowe
Hotelik pod Akacjami- hotel- SaleBiznesowe
Hotelik pod Akacjami- hotel- SaleBiznesowe
Hotelik pod Akacjami-hotel- SaleBiznesowe
Hotelik pod Akacjami- hotel- SaleBiznesowe
Miasto: Zbąszyń
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 26
To kameralny i przytulny obiekt otoczony bujną zielenią oraz malowniczymi jeziorami. Posiada dwie sale bankietowe oraz komfortowe pokoje gościnne.
Navigator Hotel i Konferencje zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: 83
Cisza i spokój to istotny atut tego miejsca, zarówno dla wypoczywających gości, jak i klientów przybyłych na sale konferencyjne.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zbąszyń

OSTOJA Chobienice zobacz prezentację
Miasto: Siedlec
Liczba uczestników: 540
Liczba miejsc noclegowych: 120
Ostoja Chobienice to wyjątkowe miejsce w Wielkopolsce. Malowniczo położony obiekt będzie świetną lokalizacją zarówno na ...
Dwór Kolesin - centrum konferencyjno rekreacyjne zobacz prezentację
Miasto: Babimost
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 110
Malowniczo położony na pięknej Ziemi Lubuskiej Dwór Kolesin - centrum konferencyjno rekreacyjne to świetny obiekt ...
Pałac w Wąsowie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 700
Liczba miejsc noclegowych: 170
Ten wielkopolski pałac kusi czarem minionych epok. W XVIII-wiecznych wnętrzach kryje 7 stylowo urządzonych sal konferencyjnych.
Spichlerz Wąsowo zobacz prezentację
Miasto: Kuślin
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 80
Otoczony zielenią Spichlerz Wąsowo oferuje pokoje oraz salę w stylu rustykalnym. To idealne miejsce, aby połączyć pracę ...
Dwór Jansowo zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 80
Liczba miejsc noclegowych: 60
Znajdujący się wśród lasów i łąk Dwór Jansowo to wyjątkowe miejsce do pracy lub odpoczynku, które zachowuje ducha ...
Hotel Remes Sport & SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 252
W sercu wielkopolski znajduje się hotel z eleganckimi salami konferencyjnymi, w których zorganizowano już niejedno szkolenie.
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora zobacz prezentację
Liczba uczestników: 270
Liczba miejsc noclegowych: 400
Wyjątkowy kompleks nad jeziorem posiada dostęp do plaży, indywidualne domki dla gości oraz szeroki wybór atrakcji ...
Folwark Matecznik zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 45
Klimatyczny Dworek i historyczny Spichlerz umożliwiają organizację szkoleń i konferencji z noclegiem w nowoczesnych pokojach gościnnych.
Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort zobacz prezentację
Liczba uczestników: 290
Liczba miejsc noclegowych: 180
To największe w regionie centrum konferencyjne z nowoczesnymi salami szkoleniowymi oraz komfortowymi pokojami.
Hotel 500 Tarnowo Podgórne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 250
Trzygwiazdkowy Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym oferuje aż 12 nowoczesnych sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą ...

Podczas poszukiwania sal takich jak sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Zbąszyniu to widać, że mamy duży wybór. Jest to bardzo dobra wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy chcą w Zbąszyniu zorganizować takie wydarzenie biznesowe jak szkolenie, konferencja, seminarium, sympozjum czy inny event, a także takie wydarzenie jak uroczysty bankiet firmowy w Zbąszyniu czy firmowy wyjazd integracyjny. Na co więc patrzeć podczas poszukiwania obiektów konferencyjnych i hoteli szkoleniowych w tej właśnie miejscowości? Możemy kierować się różnymi kryteriami. Jednym z nich powinno być z pewnością wyposażenie techniczne w obiekcie konferencyjnym, z którego usług zamierzamy skorzystać. Warto, żeby sala szkoleniowa czy sala konferencyjna w Zbąszyniu była wyposażona w sprzęt multimedialny, który będzie umożliwiał na wyświetlanie doskonałych prezentacji w postaci slajdów na zorganizowanej przez nas konferencji, szkoleniu czy innym wydarzeniu biznesowym. Również często podczas firmowych wyjazdów integracyjnych mają miejsce wydarzenia o charakterze szkoleniowym, przykładowo wewnątrzfirmowe szkolenia. Inną ważną sprawą jest odpowiednie nagłośnienie na sali konferencyjnej czy szkoleniowe, tak aby wszyscy uczestnicy naszego szkolenia, konferencji czy innego wydarzenia takiego jak sympozjum czy seminarium mogli cieszyć się idealnym dźwiękiem i w pełni skorzystać z prezentacji czy pokazu slajdów, wyświetlanych podczas konferencji. Do tego dochodzi sprawa odpowiedniej wentylacji i klimatyzacji, a są to sprawy kluczowe zwłaszcza w gorące, upalne nawet miesiące, takie jak lipiec, sierpień czy czerwiec. Warto dodać, że często obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Zbąszyniu poza samym udostępnianiem przestrzeni konferencyjnej na potrzeby szkolenia czy konferencji udostępniają również swoje pokoje na nocleg, gdyż uczestnicy szkolenia czy konferencji chcą lub muszą jeszcze skorzystać z noclegu w danym obiekcie konferencyjnym. Dodajmy, że większość obiektów konferencyjnych w Zbąszyniu oferują w tym względzie możliwość komfortowego noclegu i zregenerowania sił przez uczestników wydarzenia.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij