61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu | Kraków

Typ obiektu: inny

Adres:
Benedyktyńska 37
30-398 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Dom Gości Opactwa Benedyktynów to oryginalny obiekt konferencyjny, znajdujący się na obrzeżach Krakowa. To obiekt idealny do wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń czy uroczystości biznesowych, w których ważny jest również element duchowości. To także miejsce doskonałe dla tych wszystkich klientów biznesowych, którzy szukają niebanalnego, innego niż wszystkie otoczenia konferencyjnego. Spokój emanujący z tego kompleksu zabudowań jest wszechogarniający. To nie tylko miejsce z tysiącletnią historią oraz piękne wnętrza i uroczy, klasztorny ogród. To również doskonała lokalizacja – blisko autostrady A4, 13 km od centrum Krakowa, a także niewielka odległość od krakowskiego lotniska w Balicach. Poza tym ten obiekt konferencyjny znajduje się na terenie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, a sam klasztor jest malowniczo położony na wapiennym wzgórzu nad Wisłą. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się restauracja „Mnisze co nieco”, kawiarnia, księgarnia i sklep z benedyktyńskimi produktami. W restauracji można z powodzeniem zorganizować bankiet, imprezę firmową czy rodzinne spotkanie.

Sale konferencyjne - Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe z pewnością zakończą się pełnym sukcesem w tym obiekcie konferencyjnym. Dom Gości Opactwa Benedyktynów oferuje nie tylko nowoczesne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem (flipchart, ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie), ale także komfortowe pokoje, w którym można spędzić noc. A wszystko to w nowo odbudowanym południowym skrzydle opactwa, które oferuje także ciszę, wyśmienite posiłki, pyszną kawę, a także wyjątkowe benedyktyńskie specjały. Malownicza sceneria doliny Wisły z pewnością doda uroku każdej konferencji, szkoleniu czy seminarium.

Sale konferencyjne w Domu Gości Opactwa Benedyktynów to pięć profesjonalnych sal szkoleniowych, z których najbardziej kameralna, sala Konwersatorium ugości do 10 uczestników, a sala konferencyjna Petrus, w układzie teatralnym pomieści do 200 uczestników. Pozostałe sale konferencyjne to Barnabas, Paulus i Opatówka, które w układzie teatralnym, pomieszczą odpowiednio 55, 65 lub 80 gości wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Petrus Petrus 200 96 96
Paulus Paulus 65 34 34
Barnabas Barnabas 55 40 40
brak zdjęcia Opatówka 80 45 45
brak zdjęcia Konwersatorium 10 8 8

Sale bankietowe - Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Dom Gości to także idealne miejsce na spotkania okolicznościowe. Znajduje się tutaj elegancka sala bankietowa, która będzie idealnym tłem dla Państwa przyjęcia. Oferujemy kompleksowe usługi organizacyjne od stworzenia odpowiedniej oprawy gastronomicznej po stylowe dekoracje wnętrz.

Pokoje - Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

Nasz obiekt konferencyjny dysponuje dwoma rodzajami pokoi: standard oraz komfort. Te pierwsze posiadają wspólną łazienkę na korytarzu, natomiast drugi typ dysponuje oddzielną łazienką dla każdego pokoju. Dysponujemy pomieszczeniami jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi.

Komentarze

Podsumowanie roku finansowego to dość ważne wydarzenie w naszej firmie. Potrzebowaliśmy małej, lecz dostosowanej do naszych wymogów sali konferencyjnej. Sala Barnabas sprawdziła się wystarczająco dobrze. Całe wydarzenie przebiegło sprawnie, mimo iż kilku pracowników miało problemy z połączeniem z internetem.

22/11/2017 o 22:29:53

Dodaj komentarz

Ocena*:

Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu | Kraków

Typ obiektu: inny

Adres:
Benedyktyńska 37
30-398 Kraków
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij