61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pałac Krobielowice | Wrocław | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Krobielowice 21, Kąty
55-080 Wrocław
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel w Pałacu Krobielowice to obiekt historyczny i kameralny zarazem. Jego architektura, atmosfera, zabytkowe elementy umożliwiają dotknięcie minionych czasów i wypoczynek wśród natury. Pałac położony jest tuż pod Wrocławiem na pięknych terenach Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Miłośnicy architektury mogą dodatkowo podziwiać zabytkową bramę przed wjazdem na pałacowy trakt, zdobione arkady Pałacu, a także odrestaurowany budynek Oficyny.

Pierwotnie zabudowania były ufortyfikowanym dworem, który powstał w XIV wieku, stanowiąc własność rodu von Sitten. Następnie wieś przeszła w ręce klasztoru minorytów, a od 1529 roku majątki zostały przejęte przez klasztor premonstratensów. Za ich panowania dwór zyskał 3 skrzydła w stylu renesansowym i został przekształcony w pałac. Z czasem dobudowano fasadę i 3 wieże, zachowując je w stylu barokowym.

Pałac jest obecnie prowadzony przez potomków słynnego Gebhard Leberecht von Bluechera, historycznego właściciela Pałacu, który był feldmarszałkiem pruskim. Miłośnicy historii z pewnością kojarzą to nazwisko. W słynnej bitwie pod Waterloo, Napoleon Bonaparte został pokonany właśnie przez Gebharda Leberechta von Blüchera. Za swoje zasługi król Prus Fryderyk Wilhelm III obdarował go majątkiem i Pałacem w Krobielowicach.

W Pałacu znajdują się :

  • ·       Pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o różnym standardzie
  • ·       Dwa apartamenty
  • ·       Restauracja z wyśmienita propozycją dań
  • ·       Sale bankietowe do organizacji imprez i konferencji
  • ·       oraz atrakcje : driving range,  sauna

Sale konferencyjne - Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice na Dolnym Śląsku to z pewnością komfortowa i klimatyczna lokalizacja do organizacji szkoleń, konferencji oraz eventów integracyjnych. Do dyspozycji gości biznesowych zostały oddane 4 eleganckie sale konferencyjne w zabytkowych wnętrzach, umożliwiające komfortowe prowadzenie spotkania z udziałem 200 uczestników.


Rozległy teren wokół pałacu sprzyja prowadzeniu aktywności plenerowych, które często mają miejsce podczas wyjazdów integracyjnych, takich jak: team building, gra w golfa, konkurencje sportowe czy gry zespołowe.

Natomiast doskonałym uwieńczeniem aktywnego dnia będzie wyjątkowy bankiet w sali balowej lub spotkanie przy grillu, w luźniejszej atmosferze.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala Fryderyka Wilhelma III 90 80 80
brak zdjęcia Sala Balowa z kominkiem 120 90 100
brak zdjęcia Sala Karoliny Ameli 30 15 25
brak zdjęcia Sala Rycerza Tyczki 25 18 18

Pokoje - Pałac Krobielowice

W hotelu może przenocować 55 osób w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych o zróżnicowanym standardzie, a także apartamentach. W stylowo urządzonych wnętrzach można komfortowo wypocząć po całodniowej konferencji lub szkoleniu. 

W środku znajdziemy m.in. drewniane elementy, murowany kominek, zabytkowe meble, a nawet obrazy z podobizną feldmarszałka i autentyczne stroje z epoki napoleońskiej.

Do dyspozycji gości hotelowych jest sauna oraz parking. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00. Recepcja jest czynna całą dobę.

Usługi dodatkowe

Goście hotelowi w cenie noclegu mogą korzystać z sauny fińskiej.

W pałacu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.

W odległości 200 m od pałacu znajduje się pole golfowe Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice. Driving Range, możliwość wyrobienia Zielonej Karty i opieka instruktora w przystępnej cenie!

Oferujemy atrakcję typu Escape Room - 'Skarb Pogromcy Napoleona', utrzymany w klimacie historii obiektu, będącej idealnym rozwiązaniem na organizację ciekawego team buildingu!

Komentarze
Podobała mi się tutaj przestronność pomieszczeń i fajny dziedziniec w środku zamku. Dodatkowa atrakcja w postaci escape room to świetny pomysł na integrację z pracownikami.

10/2017

Co roku korzystamy z gościny Pałacu Krobielowice. To doskonałe miejsce na wyjazdową integrację firmową. Dodatkowym atutem jest łatwy dojazd do Wrocławia. Zaufaliśmy temu obiektowi konferencyjnemu, ponieważ nigdy nas nie zawiódł. Sale są zawsze czyste, przygotowane na czas, catering na bieżąco uzupełniany, a pole golfowe gwarantuje dobrą zabawę po szkoleniach. Możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce.

11/2017

Dodaj komentarz
Ocena*:
Pałac Krobielowice | Wrocław
Typ obiektu: pałac

Adres:
Krobielowice 21, Kąty
55-080 Wrocław
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
120

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
120

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
55

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 20 km  Odległosc od PKP: 25 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij