Pałacowa elegancja pod Wrocławiem, czyli Pałac Krobielowice

Pałacowa elegancja pod Wrocławiem, czyli Pałac Krobielowice

Szukasz miejsca na wyjątkowe wydarzenia w eleganckim, niepowtarzalnym otoczeniu? Mamy dla Ciebie idealny obiekt! 

Pałac Krobielowice to niezwykłe miejsce, gdzie współczesność splata się z historią, a architektura staje się żywą opowieścią o minionych czasach. Usytuowany w malowniczych okolicach Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, tuż pod Wrocławiem, ten zabytkowy obiekt przyciąga swoim urokiem i atmosferą.

To nie tylko hotel, to podróż w czasie, która pozwala dotknąć dziedzictwa przeszłości i delektować się spokojem natury. Przywitają Cię tu nie tylko starannie zachowane detale architektoniczne, ale także kameralna aurą sprzyjająca relaksowi i wyciszeniu. Pałac Krobielowice to miejsce, gdzie każdy kąt kryje w sobie historię, a harmonijne połączenie zabytku z nowoczesnością tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Sale Konferencyjne Pałac Krobielowice 

Z myślą o potrzebach swoich gości biznesowych, Pałac Krobielowice oferuje 5 eleganckich sal konferencyjnych w zabytkowych wnętrzach, które stanowią doskonałe tło dla profesjonalnych spotkań oraz eventów integracyjnych.

Te eleganckie sale zapewniają komfortowe warunki dla nawet 200 uczestników jednocześnie. Wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, ekran oraz flipchart, pozwalają na sprawną realizację prezentacji i dyskusji. Co więcej, naturalne oświetlenie dostępne w salach dodaje im wyjątkowego uroku, a możliwość pełnego zaciemnienia zapewnia optymalne warunki do pracy w każdych warunkach oświetleniowych.

Dodatkowo, na terenie całego obiektu zapewniono dostęp do bezprzewodowego internetu, co umożliwia swobodną komunikację i korzystanie z zasobów online podczas trwania wydarzeń. Dzięki temu Pałac Krobielowice staje się kompleksowym rozwiązaniem dla organizatorów konferencji i szkoleń, gwarantującym profesjonalizm i wygodę w każdym aspekcie działalności biznesowej.

Nocleg Pałac Krobielowice 

Baza noclegowa Pałacu Krobielowice składa się z dwóch wyjątkowych obiektów: historycznego Pałacu oraz przytulnej Oficyny, zapewniających gościom niezapomniane doznania podczas ich pobytu.

Pałac Krobielowice to kwintesencja luksusu i tradycji. W stylowo urządzonych wnętrzach Pałacu goście znajdą wszystko, czego potrzebują, by w pełni zrelaksować się po całym dniu pełnym aktywności. Drewniane elementy, murowany kominek i zabytkowe meble tworzą niepowtarzalny klimat, przenosząc naszych gości w czasy minionych epok. Malownicze obrazy z podobizną feldmarszałka oraz autentyczne stroje z epoki napoleońskiej dodają wyjątkowego uroku temu miejscu. Każdy z 48 pokoi noclegowych w Pałacu został starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort i relaks. Ponadto, każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę, zapewniając prywatność i wygodę naszym gościom.

Oficyna, zlokalizowana w pobliżu Pałacu, to oaza nowoczesności w otoczeniu historycznego piękna. Jasne i przytulne wnętrza są idealnym miejscem do wypoczynku po całym dniu aktywności. Każdy z 24 pokoi w Oficynie posiada własny aneks kuchenny, umożliwiając gościom niezależność w przygotowywaniu posiłków.

Usługi dla grup Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice oferuje szereg usług dodatkowych, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany. To idealne miejsce na różnorodne wydarzenia grupowe.

Rozpocznij dzień od warsztatów kawowych w ekskluzywnej palarni kawy Vaile Coffee, gdzie eksperci wprowadzą Cię w świat aromatycznych ziaren i technik parzenia. Następnie zanurz się w świat winiarskich tajemnic podczas warsztatów połączonych z degustacją wina, aby poznać różnorodność smaków i regionów winiarskich.

Dla miłośników kulinariów przygotowano warsztaty kulinarne, gdzie odkryjesz tajniki przygotowania potraw pod okiem doświadczonych kucharzy. Nie zapomniano także o ruchu i zabawie - warsztaty taneczne poprowadzą Cię przez różnorodne style tańca, natomiast impreza z DJ-em rozgrzeje parkiet.