794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Trylogia | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Poniatowskiego 46
05-220 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel Trylogia położony jest zaledwie 6 km od Warszawy, lecz zarazem z dala od miejskiego zgiełku - wśród rozległych na 4 hektary, zielonych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Swoją ofertą obejmuje 57 przytulnych pokoi, które pomieszczą łącznie 120 gości, mogących zażyć wypoczynku w zaciszu przyrody.

Oprócz klientów indywidualnych, obiekt zajmuje się organizacją profesjonalnych konferencji, szkoleń oraz seminariów. Klimatyczne, a zarazem kompleksowo wyposażone sale dają możliwość zaplanowania zarówno mniejszych, jak i bardziej masowych eventów biznesowych oraz prywatnych (mieszczących maksymalnie 350 osób). 

Inspirację dla powstania hotelu stanowiły wybitne dzieła Henryka Sienkiewicza, które doczekały się ekranizacji wyreżyserowanych przez równie wybitnego twórcę - Jerzego Hoffmana. W hołdzie wspomnianym Polakom, na terenie obiektu założone zostało multimedialne muzeum, bogate m.in. w zbiory rekwizytów filmowych, archiwalnych fotografii, czy unikatowych wydań książek Sienkiewicza, co stanowi nie tylko oryginalną formę atrakcji, ale przede wszystkim nieocenione źródło edukacyjne leżące w zasięgu ręki przyjezdnych. 

Sale konferencyjne - Hotel Trylogia

Wyróżnikiem sal konferencyjnych Hotelu Trylogia jest niewątpliwie ich nastrojowe wnętrze, przywodzące na myśl swojski i przytulny, ale zarazem elegancki klimat bogato zastawionych stołów i kamiennych wnętrz. Do dyspozycji przyjezdnych oddane zostają 4 sale nazewnictwem pozostające w duchu staropolszczyzny: Rycerska, Książecka, Szlachecka oraz Sala Rozłogi. Największa z nich powierzchniowo dostosowana jest do sprostania imprezom liczącym 350 osób, zaś najbardziej kameralne pomieszczenie obejmie do 25 gości.

Niezależnie od wymiaru sali, uczestnicy mogą liczyć na profesjonalny przebieg konferencji, który stanowi cel możliwy do osiągnięcia dzięki kompleksowemu wyposażeniu technicznemu, na które składają się: 

 • nagłośnienie,,
 • mikrofony bezprzewodowe, 
 • projektor multimedialny,
 • ekran,
 • flipchart,
 • Wi-Fi,
 • klimatyzacja.

Należy również zaznaczyć, iż hotel służy wynajmem sal nie tylko pod eventy biznesowe, ale także w zakresie imprez prywatnych. 


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Książęca Sala Książęca 120 70 70
Sala Rycerska Sala Rycerska 350 110 150
Sala Rozłogi Sala Rozłogi 90 18 45
brak zdjęcia Sala Szlachecka 25 15 18

Sale bankietowe - Hotel Trylogia

Goście zaspokoją swoje podniebienia w należącej do hotelu Restauracji Dwór Rozłogi, powstałej za sprawą inspiracji jedną z posiadłości przedstawionej w powieści "Ogniem i mieczem". Specjalność tego miejsca stanowi, oczywiście, kuchnia polska obfita w tradycyjne pierogi i dania mięsne.

Nie brakuje tu jednak nowoczesnego podejścia do tradycji - szefowie kuchni pozwalają sobie na szczyptę wariacji względem naszych ojczystych dań. Dzięki temu goście mają okazję skosztować, jak smakuje prawdziwe połączenie klasyki z odrobiną innowacyjności. 

Pokoje - Hotel Trylogia

Na terenie hotelu znajduje się 57 przytulnych pokoi, na które składają się pomieszczenia 1-, 2- lub 3-osobowe. Niezależnie od wybranego standardu, do każdego z nich przynależy własna łazienka z prysznicem. Każdy posiada dostęp do szybkiego Wi-Fi, telefonu, telewizora LCD i radiobudzika.

Oprócz tego w skład wyposażenia wchodzą przedmioty codziennej pielęgnacji: ręczniki, podstawowe kosmetyki, kapcie i suszarka do włosów. W celu zapewnienia prywatności oraz jak najwyższego komfortu, pokoje zaopatrzone zostały w akustyczne drzwi. 

Istnieje również możliwość skorzystania z noclegu w pozostałych budynkach znajdujących się w obrębie kompleksu - Dworu Rozłogi oraz Domku Myśliwskiego.

Usługi dodatkowe

Ze względu na malownicze położenie, odwiedziny w Hotelu Trylogia sprzyjają rozrywkom na otwartej przestrzeni - jest to zapewnione dzięki obecności stawów wodnych, ogrodów, ptaszarni oraz boiska do siatkówki plażowej i badmintona.

Miłośnicy bardziej spokojnych form odpoczynku mogą natomiast zrelaksować się w dostępnym na terenie obiektu SPA, oferującym dostęp do sauny fińskiej, jacuzzi oraz groty solnej. Po zadbaniu o ciało mają natomiast możliwość oddania się również intelektualnym uciechom, odwiedzając Muzeum Historii Filmów Jerzego Hoffmana znajdujące się na terenie obiektu.

Komentarze
Przyzwoity Hotel , sale spełniają rygorystyczne wymogi i do tego obsługa jest bardzo pomocna przy organizacji szkoleń. Bardzo polecam.

08/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel Trylogia | Warszawa
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Poniatowskiego 46
05-220 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
350

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
350

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
120

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Restauracja
 • Sala konferencyjna
 • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska:   Odległosc od PKP:

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij