Konferencja w okolicach Warszawy, czyli Hotel Trylogia

Konferencja w okolicach Warszawy, czyli Hotel Trylogia

Jeżeli chcesz zorganizować event w okolicach Warszawy, w niebanalnym obiekcie, to nie musisz szukać dalej! Hotel Trylogia zlokalizowany w Zielonce, jedynie 6 kilometrów od stolicy to obiekt umożliwiający organizację różnorodnych spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. 

Inspirację dla powstania hotelu stanowiły wybitne dzieła Henryka Sienkiewicza, które doczekały się ekranizacji wyreżyserowanych przez równie wybitnego twórcę - Jerzego Hoffmana. W hołdzie na terenie obiektu założone zostało multimedialne muzeum, bogate m.in. w zbiory rekwizytów filmowych, archiwalnych fotografii, czy unikatowych wydań książek Sienkiewicza.

Sale Konferencyjne w okolicy Warszawy

Hotel Trylogia oferuje swoim gościom wyjątkową przestrzeń konferencyjną, składającą się z czterech sal o nazwach nawiązujących do staropolskiego ducha: Sala Rycerska, Sala Książecka, Sala Szlachecka oraz Sala Rozłogi. Największa z sal, Sala Rozłogi, została zaprojektowana z myślą o imprezach mogących pomieścić aż 350 osób, oferując im przestronne i komfortowe warunki. Natomiast najbardziej kameralne pomieszczenie, Sala Szlachecka, jest idealnym miejscem na spotkania do 25 gości, zapewniając przytulną atmosferę.

Wszystkie sale wyróżniają się nie tylko eleganckim wystrojem, ale również nowoczesnym wyposażeniem technicznym, co pozwala na sprawną organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Dodatkowo, dostęp do szybkiego Internetu gwarantuje płynną komunikację oraz możliwość korzystania z technologii online.

Hotel Trylogia nie zapomina także o zapewnieniu rozrywki i integracji dla swoich gości. Oferuje szereg atrakcji, takich jak wieczory tematyczne, team building, warsztaty kreatywne oraz różnorodne gry i zajęcia plenerowe. Ponadto, nawiązując do swojej nazwy, hotel proponuje unikalne wydarzenia, takie jak warsztaty kuchni kresowej, Biesiada Staropolska czy multimedialny quiz wiedzy o Trylogii.

Nocleg Hotel Trylogia

Hotel Trylogia zapewnia swoim gościom komfortowy i przytulny pobyt w jednym z 57 urokliwych pokoi. Bogata oferta zakwaterowania obejmuje pomieszczenia 1-, 2- oraz 3-osobowe, a także luksusowy apartament dla tych, którzy poszukują wyjątkowego doświadczenia.

Każdy pokój w hotelu jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba, by poczuć się jak w domu. Goście mogą korzystać z szybkiego Wi-Fi, aby pozostać w kontakcie ze światem, skorzystać z telefonu lub oglądać ulubione programy na telewizorze LCD.  Ponadto, w każdym pokoju znajduje się komfortowe miejsce pracy, które umożliwia skupienie się na obowiązkach. Duże biurko z ergonomicznym krzesłem tworzą idealne środowisko do pracy, a także zachęcają do relaksu po dniu pełnym wrażeń.

Usługi dodatkowe Hotel Trylogia 

Hotel Trylogia to nie tylko miejsce doskonałe na nocleg czy konferencję, to kompleksowy ośrodek, który zadba o każdy aspekt pobytu swoich gości. Przekraczając progi tego wyjątkowego miejsca, można być pewnym, że doświadczy się niezapomnianych chwil.

W sercu obiektu znajduje się Restauracja Dwór Rozłogi, która zachwyca swoją kuchnią. Doświadczeni kucharze, inspirując się tradycyjnymi recepturami, tworzą dania, które zachwycają wszystkich Gości. Z każdym kęsem można poczuć, jak historia i nowoczesność spotykają się na talerzu.

Oprócz tego, hotel oferuje rozległe ogrody zielone, które są oazą spokoju niezależnie od pory roku. Znajdują się tam ptaszarnie, staw z malowniczą promenadą oraz boiska sportowe, które zapewniają rozrywkę dla każdego. Dla tych, którzy pragną wyciszenia i relaksu, dostępne jest SPA. To miejsce, gdzie można zanurzyć się w świat błogiego odpoczynku, korzystając z sauny fińskiej, jacuzzi czy też groty solnej.

Nie brakuje również atrakcji dla miłośników kultury i historii. Na terenie obiektu znajduje się Muzeum poświęcone twórczości filmowej reżysera Jerzego Hoffmana, które zapewnia fascynujące wglądy w świat sztuki filmowej. Dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, hotel przygotował liczne ścieżki piesze oraz klimatyczne altanki, gdzie można zatrzymać się na chwilę i cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.