61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

PGE Narodowy | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Aleja Księcia J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

PGE Narodowy to jeden z najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów w Europie  umożliwiający organizację różnego rodzaju eventów, takich jak: widowiska sportowe, koncerty muzyczne, wydarzenia kulturalne. Oprócz tego PGE Narodowy pełni funkcje biurowe, handlowe, hotelowe, gastronomiczne.

Biało-czerwony stadion stał się jednym ze znaków rozpoznawczych stolicy i cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i wśród klientów biznesowych, którzy chcą zorganizować spotkanie w absolutnie wyjątkowym miejscu! Wysoki standard usług, stylowy i ekskluzywny wystrój i nowoczesne wyposażenie to gwarancja udanego spotkania biznesowego na światowym poziomie!

Certyfikat ELITE przyznany w 2015 roku przez UEFA, sprawił że GE Narodowy dołączył do prestiżowego grona najlepszych stadionów na Starym Kontynencie.  Prestiż PGE Narodowego z pewnością doda wyjątkowości każdemu organizowanemu wydarzeniu!

Przestrzenie PGE Narodowego znowu są dostępne! Personel dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich gości, dlatego bez obaw możesz zorganizować z nimi konferencję, kongres, spotkanie firmowe czy nawet galę. Poznaj możliwości największej areny w Polsce.

Jeżeli szukasz idealnego miejsca, by zorganizować wydarzenie, skorzystaj z wyszukiwarki przestrzeni biznesowych na stronie stadionu. Wybierz liczbę gości i ustawienie sali, aby zobaczyć dostępne powierzchnie. Doświadczeni opiekunowie doradzą Ci, jak zadbać o bezpieczny przebieg wydarzenia.

Sale konferencyjne - PGE Narodowy

PGE Narodowy oferuje największy kompleks konferencyny w Warszawie.  6 wielofunkcyjnych sal mieszczących w sobie do 2 tysięcy osób doskonale sprawdzi się przy organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów,  wszelkiego rodzaju eventów i spotkań biznesowych. Przestronne wnętrza urządzone zostały w niezwykle eleganckim stylu i wyposażone w niezawodny sprzęt multimedialny najwyższej klasy oraz profesjonalne nagłośnienie. Sale konferencyjne w PGE Narodowym spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów!

Sale Londyn i Paryż  mają możliwość podziału przestrzeni na trzy mniejsze moduły, co ułatwia organizację paneli tematycznych podczas konferencji czy szkoleń. Co szalenie istotne, wszystkie sale posiadają dostęp do światłą dziennego, co znacznie uprzyjemnia długie godziny spędzone na spotkaniu.

Doświadczony event manager czuwać będzie nad prawidłowym przebiegiem spotkania.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Londyn Sala Londyn 360 300 216
Sala Londyn - dzielona Sala Londyn - dzielona 120 100 72
Sala Amsterdam Sala Amsterdam 240 200 120
Sala Rzym Sala Rzym 360 300 216
Sala Paryż Sala Paryż 360 300 216
Sala Paryż - dzielona Sala Paryż - dzielona 120 90 72
Sala Barcelona Sala Barcelona 240 200 120
Sala Warszawa Sala Warszawa 360 300 216
Galeria Galeria 1500 2100 800
Galeria A Galeria A 750 1000 400
Galeria B Galeria B 750 1000 400
Galeria C i D Galeria C i D 450 750 320
Loża Biała Loża Biała 30 35 20
Biznes Klub Biznes Klub 1000 1000 250
Biznes Klub - dzielony Biznes Klub - dzielony 1000 1000 250
Kaplica Wielowyznaniowa Kaplica Wielowyznaniowa 80 64 32
Loża Platynowa Loża Platynowa 120 150 40
Loża Kryształowa Loża Kryształowa --- 24 ---

Sale bankietowe - PGE Narodowy

Ogromna przestrzeń Biznes Clubu to ponad 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni! To doskonałe miejsce na organizację konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal. Eleganckie wejście  po czerwonym dywanie doda każdemu eventowi prestiżowego charakteru.


Usługi dodatkowe

Do dyspozycji gości jest szybki Internet Wi-Fi oraz duży parking podziemny. Istnieje także możliwość zorganizowania wycieczki po stadionie na zakończenie konferencji, co z pewnością  będzie dodatkową atrakcją dla  gości.

Komentarze
Na początku roku organizowaliśmy jubileusz naszej firmy, na który zostali zaproszeni pracownicy z całej Polski. Wybór padł na PGE Narodowy, gdyż był on w stanie zorganizować imprezę na ponad 1000 osób, czego nie oferują inne obiekty konferencyjne w Warszawie. Obsługa ma doświadczenie w organizacji dużych imprez i w pełni można im zaufać, że staną na wysokości zadania. Z całego serca polecam :)

04/2018

Zdecydowanie polecam to miejsce, wiadomo PGE Narodowy w Warszawie to prestiżowa lokalizacja i oto nam chodziło przede wszystkim. Spodziewaliśmy się przy tym super warunków i nie zawiedliśmy się! Sala Rzym, z której korzystaliśmy to super wyposażona sala konferencyjna, w której znaleźliśmy wszystko, co było potrzebne, z biznesowego punktu widzenia. Wielkim plusem obiektu jest też moim zdaniem duży parking podziemny.

11/2018

Dodaj komentarz
Ocena*:
PGE Narodowy | Warszawa
Typ obiektu: inny

Adres:
Aleja Księcia J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
2100

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
2100

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
2562

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 12  Odległosc od PKP: 14 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij