Zaplanuj swój event na PGE Narodowy w 2024!

Zaplanuj swój event na PGE Narodowy w 2024!

Rozpoczynasz planowanie wydarzeń na 2024 rok? Mamy dla ciebie idealny obiekt!

PGE Narodowy uznawany za jedną z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, stanowi nie tylko mekkę sportu i rozrywki, lecz również idealne miejsce dla przedsiębiorców, poszukujących wyjątkowego otoczenia do zorganizowania konferencji, targów czy spotkań biznesowych. 

Jako największe centrum konferencyjno-kongresowe w Warszawie, PGE Narodowy przyciąga spojrzenia organizatorów, oferując nie tylko prestiżowe otoczenie, ale także funkcjonalne przestrzenie dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych.

Nowoczesność i elastyczność przestrzeni

PGE Narodowy wykracza poza tradycyjną definicję stadionu, oferując unikalne możliwości dla eventów biznesowych. Na potrzeby wydarzeń biznesowych udostępniane jest Centrum Konferencyjne, które jest w stanie pomieścić 2 000 gości oraz Biznes Klub z Galerią o powierzchniach 3 200 metrów kwadratowych, w których można zorganizować wydarzenia dla 1 000 osób w ustawieniu teatralnym. Elastyczność przestrzeni pozwala na dostosowanie sal do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że PGE Narodowy staje się miejscem atrakcyjnym dla eventów o różnej skali.

Dla organizatorów ceniących kameralność i unikalne detale, PGE Narodowy oferuje 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe. To miejsca, które pozwalają stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas spotkań biznesowych, przekształcając standardowe wydarzenie w niezapomniane przeżycie. Dzięki temu PGE Narodowy doskonale spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Infrastruktura na najwyższym poziomie

Goście korzystający z PGE Narodowy mają zapewniony dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi oraz obszernego parkingu podziemnego. Doskonała infrastruktura ułatwia logistykę związaną z organizacją eventów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo uczestników. To istotne aspekty, które decydują o wyborze miejsca na konferencję czy targi.

Jako dodatkowy atut, organizatorzy mają możliwość zakończenia konferencji w niecodzienny sposób, oferując uczestnikom wycieczkę po stadionie. Ta niezwykła atrakcja stanowi doskonały sposób na podkreślenie unikalności miejsca i pozostawi niezapomniane wrażenia.

Wysoka jakość infrastruktury, różnorodność przestrzeni oraz unikalne atrakcje sprawiają, że PGE Narodowy to miejsce, które warto uwzględnić w planowaniu każdego profesjonalnego wydarzenia na nadchodzący rok. Wybierając to miejsce, organizatorzy zyskują nie tylko nowoczesne zaplecze, ale także możliwość stworzenia niepowtarzalnego doświadczenia dla swoich gości.