794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel 500 | Reszel | Konferencje

Typ obiektu: hotel

Adres:
Święta Lipka 16
11-440 Reszel
warmińsko-mazurskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Hotel 500 w świętej Lipce zlokalizowany jest na pograniczu Warmii i Mazur w sąsiedztwie słynnej barokowej Bazyliki, pomiędzy dwoma jeziorami Dejnowa i Wirowe. Jest dobrym punktem wypadowym do zwiedzania Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W odległości 5 km znajduje się Reszel, aby dojechać do Kętrzyna należy pokonać odcinek długości ok. 12 km, do Mrągowa jest 21km.

Hotel przez 4 lata działalności zdobył sobie grono stałych Gości oraz poszerzył zakres świadczonych usług: sala konferencyjna od roku, catering m.in. obsługa turniejów sportowych, imprez plenerowych, obsługa gastronomiczna polowań dewizowych.
Serdecznie zapraszamy gwarantując fachową obsługę, smaczną kuchnię, ciepło, komfort i gościnność.

Sale konferencyjne - Hotel 500

Hotel 500 w świętej Lipce oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją różnego rodzaju spotkań: konferencji, szkoleń.

Do dyspozycji Gości oddajemy jedną salę konferencyjną o powierzchni ok. 110 m2, która w układzie teatralnym może pomieścić do 80 osób. Sala ma dostęp światła dziennego, istnieje również możliwość zaciemnienia sali. Na wyposażeniu sali konferencyjnej znajduje się rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, telewizor, DVD, ekran, flipchart.

Na życzenie Gości zapewniamy specjalistyczny sprzęt konferencyjny.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna 80 40 60

Sale bankietowe - Hotel 500

Hotel 500 w Świętej Lipce serdecznie zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarza usług gastronomicznych. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych, spotkań integracyjnych i bankietów oraz zapewniamy pełną obsługę konferencji i szkoleń: serwisy kawowe, lunche, kolacje uroczyste, kolacje griilowe z muzyką ludową.

Do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja dla 150 osób z bogatą ofertą dań kuchni polskiej i regionalnej oraz dużym wyborem ryb.
Polecamy również własne wyroby np. Chleb, smalec, ciasta i baby drożdżowe oraz pierogi i bliny.

Do dyspozycji Gości jest również letni taras, sala z kominkiem i bar z dużym wyborem alkoholi i drinków.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja 140 80 200

Pokoje - Hotel 500

Hotel do dyspozycji Gości oddaje 29 pokoi dwuosobowych (istnieje możliwość dostawek w 4 pokojach). Jeden z pokoi Przystosowany jest do przyjęcia osoby niepełnosprawnej. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor i telefon.
Usługi dodatkowe
Wszystkim Gościom, którzy zamierzają pozostać w Hotelu 500 w Świętej Lipce dłużej, polecamy w okresie letnim liczne obiekty sportowo – rekreacyjne (Miejska Hala Sportowa, Stadion MOSiR ze sztuczną trawą, mini golf, Korty Tenisowe MOSiR, halę sportową i krytą pływalnię, Klub bilardowy „Skorpion”, Stadninę Ogierów) w pobliskim Kętrzynie. Zimą zapraszamy na narty do Ośrodka Narciarskiego „Góra Czterech Wiatrów”.

Lokalizacja hotelu wśród polskich jezior mazurskich oraz położenie na zalesionym wzgórzu dają możliwość uprawiania turystyki rowerowej i sportów wodnych. „Kraina Wielkich Jezior” z całym bogactwem świata zwierzęcego i roślinnego daje nieograniczone możliwości wypoczynku w połączeniu z turystyką krajoznawczą statkiem „Żeglugi Mazurskiej”

Amatorom zwiedzania polecamy ciekawe miejsca historyczne, zabytki oraz kilka unikatowych atrakcji przyrodniczych okolicy. Na uwagę zasługują: Wilczy Szaniec, Mamerki, Owczarnia, w Kętrzynie - Bazylika Św. Jerzego, Kościół Św. Jana oraz Św. Katarzyny, Budynek dawnej Loży Masońskiej, Ratusz, Budynek Starostwa, zachowane fragmenty XIV – wiecznych murów obronnych, Popielno, Kadzidłowo, Żywkowo, Kosewo, Zamek w Reszlu, Bazylika w Świętej Lipce, Gietrzwałd, Stoczek Klasztorny, Lidzbark Warmiński, Giżycko i Twierdza Boyen.

Dla grup turystycznych i gości konferencyjnych oferujemy cały wachlarz dodatkowych usług rozrywkowych i kulturalnych zarówno w plenerze jak i na terenie hotelu.

Oferujemy:
- bankiety firmowe i przyjęcia okolicznościowe
- bale sylwestrowe i karnawałowe, studniówki, komunie
- grill z oprawą artystyczną
- koncerty kapeli ludowej oraz przejażdżki zaprzęgami konnymi
- kulig z biesiadą przy ognisku
- inne imprezy okolicznościowe
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel 500 | Reszel
Typ obiektu: hotel
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
80

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
200

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
60

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij