61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Swarzędz

Swarzędz to miejscowość ściśle przylegająca do Poznania i dynamicznie rozwijająca się gospodarczo w ciągu ostatnich lat. Dzięki przynależności do poznańskiej metropolii miejscowość Swarzędz doskonale się rozwija i jest miejscem działania wielu podmiotów gospodarczych, firm o mniejszej i większej wielkości. To również miejsce, w którym jest wiele obiektów konferencyjnych i hoteli szkoleniowych, które posiadają w swojej ofercie wiele sal szkoleniowych i konferencyjnych. Odbywa się tez tutaj wiele wydarzeń biznesowych, takich jak szkolenia czy konferencje.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie
Aktualności
2017-07-10 00:00:00

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Swarzędz

Hotel-Camping Malta zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 156
Dwie sale na 30 osób, sala szkoleniowa na 50 osób oraz sala audiowizualna na przeszło 120 miejsc to oferta tutejszego zaplecza konferencyjnego.
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 150
Centrum Szkoleniowo dysponuje kilkoma wielofunkcyjnymi salami, które udostępniane są w celach biznesowych np. na konferencje czy rekrutacje.
Termy Maltańskie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poza aquaparkiem Termy Maltańskie oferują również przestronne zaplecze konferencyjne z dużym parkingiem.
Aula Artis zobacz prezentację
Liczba uczestników: 600
Liczba miejsc noclegowych: ---
Aula Artis to jedna z największych sal konferencyjnych w Poznaniu. Pomieści nawet 600 osób podczas eventów biznesowych, ...
Don Prestige Residence zobacz prezentację
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 140
Wygodne sale szkoleniowe wyposażone w najlepszej klasy sprzęt nadają się na każde spotkanie biznesowe w Poznaniu.
Młyńska12 zobacz prezentację
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: ---
Młyńska12 to obiekt położony w centrum Poznania, który oferuje ekskluzywne powierzchnie biurowe.
IBB Andersia Hotel zobacz prezentację
Restauracja Flavoria
Restauracja Flavoria
Lobby Bar
Taras
Siłownia
Basen
Basen
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Harmonia Wellness Club & Pool
Liczba uczestników: 612
Liczba miejsc noclegowych: 342
4-gwiazdkowy, prestiżowy BB Andersia Hotel w centrum Poznania, oferuje wiele nowoczesnych przestrzeni do organizacji ...
Hotel** Traffic zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 30
Liczba miejsc noclegowych: 138
Małe, czy średnie szkolenia w centrum miasta? Zapoznaj się z zapleczem konferencyjnym prezentowanym przez Hotel Traffic.
Hotel Royal zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 50
Liczba miejsc noclegowych: 65
Loft i Art Deco – to sale szkoleniowe, które obiekt przekazuje swoim klientom. Łącznie mogą one pomieścić do 80 osób.
Sheraton Poznan Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 360
Sheraton Poznan Hotel to dobrze znany punkt na mapie stolicy Wielkopolski. Oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne i wysoki standard obsługi.

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Amaryllis *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Sale biznesowe oraz sale szkoleniowe w Swarzędzu są w dużej liczbie dostępne dla gości biznesowych, którzy chcą tutaj zorganizować szkolenie, konferencję, seminarium czy uroczysty bankiet firmowy. Można w Swarzędzu znaleźć również sale szkoleniowe, które doskonale sprawdzą się w przypadku organizacji firmowego wyjazdu integracyjnego. W takich wypadkach często są bowiem organizowane dodatkowe szkolenia wewnątrzfirmowe, do których jest konieczna odpowiednia sala konferencyjna. Szukając odpowiedniego hotelu konferencyjnego czy obiektu szkoleniowego, warto wziąć pod uwagę kilka elementów. Przykładowo sala szkoleniowa czy pomieszczenie konferencyjne powinno być wyposażone w odpowiedni sprzęt techniczny mianowicie multimedialny, który posłuży do wyświetlania prezentacji i materiałów wideo. Tego typu prezentacje są bowiem nieodłączną częścią konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. Warto więc upewnić się, że sprzęt multimedialny jest wysokiej jakości, tak aby uczestnicy danego szkolenia czy konferencji mogli cieszyć się doskonałym obrazem i nie mieli problemów z odczytaniem na przykład poszczególnych slajdów prezentacji konferencyjnej. Warto również zorientować się w kwestii nagłośnienia, w jaki sposób jest ono realizowane i na jakim sprzęcie, tak aby uczestnicy konferencji czy szkolenia w Swarzędzu mogli cieszyć się świetnym dźwiękiem. Inną kwestią, która wymaga uwagi to obecność w danym obiekcie szkoleniowym czy konferencyjnym właściwie działającej klimatyzacji. Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza w letnie oraz wiosenne miesiące roku to jest czerwiec, lipiec i sierpień. Nawet w maju zresztą powietrze może osiągać wysokie temperatury i zapewnienie właściwej atmosfery na sali szkoleniowej czy konferencyjnej jest wtedy bardzo ważne. Zdarza się, że po zakończeniu danego szkolenie czy konferencji w Swarzędzu jej uczestnicy będą chcieli zostać na noc w danym obiekcie szkoleniowym i konferencyjnym. Większość takich obiektów w Swarzędzu zapewnia komfortowy nocleg swoim gościom, umożliwiając całkowity wypoczynek po intensywnym dniu szkolenia czy firmowym bankiecie.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij