61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Suwałki

Miejsce na zimowe konferencje Suwałki


Malownicze położenie miasta sprawia, że jest ciekawą alternatywą, gdy w grę wchodzi organizacja konferencji w okresie zimowym. Atutem zdecydowanie jest pogoda. Zimy utrzymują się długo, a śnieg pozwala cieszyć się w pełni jej urokami. Nowoczesność i współczesna funkcjonalność, jaką prezentują ośrodki szkoleniowe w Suwałkach, sprawi, że nawet największe mrozy przestaną być uciążliwe. Przepływające przez miasto rzeka Czarna Hańca posiada niezwykły klimat, gdy otaczają ją lodowe skorupy. Uczestnicy szkolenia Suwałki mogą także liczyć na wiele dodatkowych atrakcji, jakie oferują Suwałki. Obiekty konferencyjne zjadają się bowiem w bliskiej odległości od kin, restauracji i parków. Można więc zorganizować spacery i wyjścia, aby cieszyć się klimatem miasta, jednocześnie pozwalając gościom wypocząć po ciężkich spotkaniach.
Znalezione obiekty: 14
Obiekty na mapie
Aktualności
2017-10-24

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Suwałki

Oficerski Yacht Club zobacz prezentację
Miasto: Augustów
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 300
Otoczony Puszczą Augustowską kompleks posiada pięć sal przeznaczonych dla 100-300 osób, zapewnia catering, miejsca ...
Hostel Augustów zobacz prezentację
Miasto: Augustów
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Jedyny Hostel w województwie podlaskim oferujący usługi o standardzie Hotelowym. Miejsce idealnie sprawdza się przy ...
Hotel Rydzewski zobacz prezentację
Miasto: Ełk
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zapraszamy także na pozostałe nasze serwisy ...
Hotel Ognisty Ptak*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: 110
Luksusowy obiekt na Mazurach sprzyja organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych czy eventów firmowych. ...
Hotel St. Bruno zobacz prezentację
Liczba uczestników: 310
Liczba miejsc noclegowych: 150
Hotel St. Bruno znajduje się w zabytkowych murach XIV wiecznego zamku. Obiekt idealnie nadaje się na konferencje, ...
Hotel ZAMEK RYN**** zobacz prezentację
Miasto: Ryn
Liczba uczestników: 1000
Liczba miejsc noclegowych: 350
Zamek Ryn to miejsce z wyjątkowym klimatem i atmosferą. W XIV wiecznym odrestaurowanym Zamku można zorganizować ...
Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 350
Z dala od zgiełku miasta znajduje się obiekt konferencyjno - wypoczynkowy. Położenie Hotelu sprzyja pracy i wypoczynkowi ...
 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel nad Wigrami zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Loft 1898*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Akvilon*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Velvet*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotelik Villa Eden zobacz prezentację
Miasto: Suwałki
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Hańcza zobacz prezentację
Miasto: Suwałki
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Obiekty szkoleniowe Suwałki otwierają się na wszystkie strony

Suwałki to drugi w województwie podlaskim tak duży ośrodek rekreacyjny i kulturalny. Bogactwo i siłę polskiej Suwalszczyzny w dużej mierze zawdzięczamy położeniu miasta. Ośrodki konferencyjne Suwałki prezentują europejski standard obsługi gości ze względu nie tylko na bliskość granicy z Litwą, ale i ogólne znaczenie obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej i Białorusi. Przez Suwałki przebiegają szlaki transportowe z Berlina do Petersburga oraz z Warszawy do Helsinek. Hotele konferencyjne Suwałki cieszą się dużą popularnością, szczególnie w przypadku firm międzynarodowych. Organizatorzy mogą liczyć na profesjonalną obsługę wielojęzyczną oraz dostosowanie standardów pod obsługę wielu setek gości jednocześnie.

Nowoczesne konferencje Suwałki

Sale konferencyjne Suwałki korzystają także na połączeniu Suwałk ze wszystkimi okolicznymi miejskościami. Łatwość dojazdu jest jednym z ważniejszych czynników przy wyborze miejsca na szkolenie Suwałki czy spotkanie biznesowe. Od lat jest to także ważny ośrodek przemysłu drzewnego, materiałów budowlanych i spożywczego. Wiele firm eksportuje produkty na rynki wschodnie i do krajów zachodniej Europy właśnie przez Suwałki. Sale szkoleniowe posiadają więc cechy zarówno ważne pod względem wygody organizacji wydarzeń, jak i ciekawości oraz rekreacyjnego konceptu. Suwałki to w końcu miasto Marii Konopnickie, Edwarda Szepaniaka i Andrzeja Wajdy. Posiada w sobie wiele zalet, które czynią je konkurencyjną lokalizacją eventową.

FAQ

 

Gdzie przeczytać opinie o obiektach konferencyjnych w Suwałkach?

Podczas szukania obiektu na organizację konferencji, warto zapoznać się z opiniami innych klientów. Dlaczego? Ponieważ dobrze jest zorganizować event w najlepszych do tego, sprawdzonych miejscach. Wychodzimy naprzeciw tej potrzebie, dlatego na naszej stronie umieściliśmy komentarze innych klientów. Znajdują się one w prezentacji każdego obiektu, na samym dole strony. Państwo także mogą podzielić się tam własnym komentarzem po zorganizowanym evencie.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Suwałkach?

Cena organizacji konferencji w Suwałkach zależy przede wszystkim od liczby gości oraz od czasu trwania całego przedsięwzięcia. Istotne jest także to, czy planują Państwo wyłącznie wynajem sali biznesowej, czy może jeszcze miejsc noclegowych i cateringu. Wraz ze wszelkimi usługami dodatkowymi oczywiście ostateczna cena będzie wzrastać. Koszt różni się także w zależności od lokalizacji obiektu, od jego standardu oraz popularności.

Czy w obiektach konferencyjnych w Suwałkach można zamówić catering?

W zdecydowanej większości obiektów konferencyjnych w Suwałkach można liczyć na szereg usług i atrakcji dodatkowych. Jedną z nich jest możliwość zamówienia cateringu. Otóż obiekty często oferują kilka wariantów menu na przerwy kawowe, lunche, obiady oraz kolacje. Serwowane tam kulinaria powstają ze świeżych, naturalnych oraz wysokiej jakości produktów. Zachwycają one sposobem podania, zapachem oraz oczywiście smakiem, wpisując się w gusta nawet największych koneserów.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Suwałkach?

Sale konferencyjne w Suwałkach powstały z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych oraz artystycznych. Można w nich bowiem zorganizować konferencje, szkolenia, wykłady, prezentacje, seminaria, sympozja, a także kongresy, bankiety oraz targi. Niektóre z sal mogą także stać się tłem uroczystych gal i jubileuszów oraz konferencji online i streamingów live wyżej wymienionych przedsięwzięć.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Suwałk?

W okolic Suwałk zlokalizowane są fantastyczne miejsca na organizację konferencji. są to hotele o zróżnicowanym standardzie, klimatyczne restauracje, pensjonaty, ośrodki konferencyjne oraz obiekty szkoleniowo-wypoczynkowe. Wydarzenia w pobliżu Suwałk zorganizować można m.in. w wyjątkowym Oficerski Yacht Club w Augustowie, w klimatycznym Hotel Rydzewski w Ełku czy w zachwycającym Hotel Ognisty Ptak*** w Węgorzewie. To jednak tylko namiastka - zdecydowanie więcej obiektów znajduje się na naszej stronie.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij