61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Janów Podlaski

Stara drewniana architektura, bliskość natury i niezwykła atmosfera obiektów konferencyjnych w Janowie Podlaskim to coś co ucieszy miłośników kameralnych miejsc. Blisko Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu", obiekty szkoleniowe w Janowie Podlaskim gwarantują niezapomniany pobyt. Sale konferencyjne obsługują grupy panelowe i szkoleniowe podczas spotkań integracyjnych. Po wydarzeniach w salach szkoleniowych hotele w Janowie Podlaskim oferują gościom zakwaterowanie w klimatycznych pokojach.
Znalezione obiekty: 3
Obiekty na mapie
Pensjonat "Uroczysko Zaborek" zobacz prezentację
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 110
Wśród wiejskiej zieleni powstał pensjonat z zapleczem konferencyjnym, który idealnie nadaje się na spotkania firmowe każdego typu.
Zamek Biskupi Janów Podlaski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 1000
Liczba miejsc noclegowych: 467
Jedna duża sala z możliwością wprowadzenia auta jest również podzielna na 12 mniejszych pomieszczeń - dla dużych i małych spotkań.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Janów Podlaski

Hotel Gołębiewski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 750
Liczba miejsc noclegowych: 510
Znajduje się tu 218 wygodnych pokoi, Restauracja Zielona i 12 sal konferencyjnych różnej wielkości do organizacji spotkań biznesowych.

Wyszukaj na skróty

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij