61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Solina

Solina to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Solina. Jest to bardzo urocza i klimatyczna miejscowość. W pobliżu miejscowości znajduje się Jezioro Solińskie powstałe w 1968 poprzez spiętrzenie wód rzek San i Solinka. Znajduje się tutaj również elektrownia wodna. Solina jest także ośrodkiem sportów wodnych i przystanią dla statków spacerowych. Wszystko to sprawia, że można z powodzeniem organizować tutaj wydarzenia biznesowe, takie jak firmowe wyjazdy integracyjne oraz uroczyste bankiety firmowe.
Znalezione obiekty: 8
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Solina

Oficerski Yacht Club zobacz prezentację
Miasto: Augustów
Liczba uczestników: 300
Liczba miejsc noclegowych: 300
Otoczony Puszczą Augustowską kompleks posiada pięć sal przeznaczonych dla 100-300 osób, zapewnia catering, miejsca ...
Hostel Augustów zobacz prezentację
Miasto: Augustów
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Jedyny Hostel w województwie podlaskim oferujący usługi o standardzie Hotelowym. Miejsce idealnie sprawdza się przy ...
Hotel Rydzewski zobacz prezentację
Miasto: Ełk
Liczba uczestników: 500
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zapraszamy także na pozostałe nasze serwisy ...
Hotel Ognisty Ptak*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: 110
Luksusowy obiekt na Mazurach sprzyja organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych czy eventów firmowych. ...
Hotel St. Bruno zobacz prezentację
Liczba uczestników: 310
Liczba miejsc noclegowych: 150
Hotel St. Bruno znajduje się w zabytkowych murach XIV wiecznego zamku. Obiekt idealnie nadaje się na konferencje, ...
Hotel ZAMEK RYN**** zobacz prezentację
Miasto: Ryn
Liczba uczestników: 1000
Liczba miejsc noclegowych: 350
Zamek Ryn to miejsce z wyjątkowym klimatem i atmosferą. W XIV wiecznym odrestaurowanym Zamku można zorganizować ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Rewita WDW Solina zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Solinie mają różnorakie cechy i odmienną wielkość. Wszystkie jednak wybornie sprawdzą się w przypadku organizacji spotkań biznesowych, a także wydarzeń takich jak szkolenie, konferencja, seminarium czy sympozjum. W Solinie są tez często organizowane firmowe wyjazdy integracyjne, a podczas tego typu imprez są często organizowane prelekcje i pokazy, które do swoich potrzeb wymagają pomieszczeń takich jak sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Solinie. Zalecamy również w wypadku organizacji wydarzenia takiego jak szkolenie, konferencja czy seminarium sprawdzić jakie jest wyposażenie techniczne danego obiektu konferencyjnego czy hotelu szkoleniowego, ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu multimedialnego, za pomocą którego będzie wyświetlany na przykład pokaz slajdów towarzyszący danej konferencji czy szkoleniu. Warto dodatkowo sprawdzić również, czy jest właściwe nagłośnienie w sali konferencyjnej i szkoleniowej w Solinie, tak aby wszyscy uczestnicy danego spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia mogli cieszyć się dobrym dźwiękiem podczas danej prezentacji i w pełni korzystać z walorów, jakie niesie ze sobą dany wykład lub szkolenie. Ważna jest także kwestia sprawnie działającej klimatyzacji. Często obiekty szkoleniowe i hotele konferencyjne w Solinie zapewniają także dodatkowe żywienie, które pozwala uczestnikom danego szkolenia czy konferencji napić się pysznej kawy czy zjeść lunch. Do tego dochodzi również kwestia noclegu, ponieważ bywa, że uczestnicy danego szkolenia czy konferencji musza lub chcą pozostać na noc w danym obiekcie. Obiekty szkoleniowe i konferencyjne w Solinie zapewniają komfortowy nocleg, który pozwala w pełni zregenerować siły uczestnikom danego wydarzenia biznesowego i przykładowo uczestniczyć efektywnie w drugim dniu wykładów czy konferencji w Solinie. Poza tym obiekty konferencyjne w Solinie zapewniają dodatkowe atrakcje, takie jak basen, sauna czy sala fitness, co jest wartością dodaną dla uczestników danej konferencji czy innego wydarzenia biznesowego.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij