794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Budziejewo

Zaledwie 55 km od Poznania obiekty szkoleniowe w Budziejewie zapewnią Państwu spokój i dyskrecję podczas pobytu i organizowanych spotkań. Zarówno szkolenie jak i konferencja wymagają koncentracji, dlatego zaciszne sale konferencyjne w Budziejewie są idealną alternatywą podczas realizacji wydarzeń tego typu. Sale szkoleniowe z pełnym wyposażeniem pozwolą profesjonalnie zorganizować spotkanie służbowe. Bezprzewodowy Internet , klimatyzacja, systemy regulowanego zaciemnienia a do tego czarowne parki i okoliczne dworki dadzą znakomitą oprawę wydarzeniom.
Znalezione obiekty: 11
Obiekty na mapie

Sprawdź koniecznie obiekty w okolicy!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Budziejewo

Weranda Home zobacz prezentację
Miasto: Sławica
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 66
Weranda Home to niezwykle klimatyczne miejsce niedaleko Poznania, które wabi gości przepięknym wnętrzem oraz bliskością przyrody.
Hotel Odpocznia Resort i Las zobacz prezentację
Miasto: Jaracz
Liczba uczestników: 230
Liczba miejsc noclegowych: 104
Obiekt ten mieści się w Wielkopolsce na zachwycającym Obszarze Natura 2000. Design łączy się tam z przyrodą, a prawdziwą ...
EuroHotel Swarzędz zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 86
EuroHotel Swarzędz pod Poznaniem oferuje 7 sal konferencyjnych, wyśmienite jedzenie w hotelowej restauracji i duży ogród.
Hampton by Hilton Poznań Swarzędz | HUBO Centrum Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 220
Liczba miejsc noclegowych: 206
Hampton by Hilton Poznan Swarzedz znajduje się na ulicy Antoniego Tabaki 1 w miejscowości Swarzędz pod Poznaniem. Jest ...
Eventy online
Ilonn Hotel zobacz prezentację
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: 149
Nowoczesny hotel w Poznaniu posiada bogatą bazę konferencyjną i noclegową, a także strefę saun, siłownię oraz elegancką restaurację.
Termy Maltańskie zobacz prezentację
Liczba uczestników: 400
Liczba miejsc noclegowych: ---
Poza aquaparkiem Termy Maltańskie oferują również przestronne zaplecze konferencyjne z dużym parkingiem.
Hotel-Camping Malta zobacz prezentację
Miasto: Poznań
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 156
Dwie sale na 30 osób, sala szkoleniowa na 50 osób oraz sala audiowizualna na przeszło 120 miejsc to oferta tutejszego zaplecza konferencyjnego.
Maltańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 150
Centrum Szkoleniowo dysponuje kilkoma wielofunkcyjnymi salami, które udostępniane są w celach biznesowych np. na konferencje czy rekrutacje.
Sala Konferencyjna Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 196
Liczba miejsc noclegowych: ---
Sala Konferencyjna oferuje nowoczesne wnętrza i sprawne wyposażenie, które świetnie sprawdzi się zarówno przy małych, ...
Młyńska12 zobacz prezentację
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: ---
Młyńska12 to obiekt położony w centrum Poznania, który oferuje ekskluzywne powierzchnie biurowe.

Pozostałe sale konferencyjne:

Dworek „Róża Poraja” w Budziejewie zobacz prezentację
Miasto: Budziejewo
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Duży, elegancki ośrodek z zapleczem konferencyjnym, malowniczym terenem zielonym oraz wygodnymi pokojami.

FAQ

 

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Budziejewie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Budziejewie, powstały z myślą o organizacji eventów na bardzo wysokim poziomie. Jest to możliwe m.in. dzięki odpowiednim sprzętom multimedialnym i audiowizualnym. Goście mogą zatem korzystać m.in. z projektorów, ekranów, rzutników pisma, flipchartów, nagłośnienia z bezprzewodowymi mikrofonami, profesjonalnego oświetlenia i szybkich sieci Internetu. Dodatkowo, niektóre obiekty posiadają też mównice i kabiny do tłumaczeń.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach biznesowych w Budziejewie?

W obiektach konferencyjnych w Budziejewie można zorganizować wszelkiego rodzaju eventy biznesowe, okolicznościowe, edukacyjne i rodzinne. Znajdujące się tam sale z powodzeniem mogą stać się tłem konferencji, szkoleń, bankietów, kongresów, prezentacji, sympozjów, seminariów czy wykładów. Niektóre obiekty proponują też sale bankietowe, które umożliwiają organizację wystawnych kolacji firmowych, jubileuszów, gal oraz spotkań integracyjnych.

Gdzie zorganizować konferencję na 200 osób w Budziejewie?

Sale konferencyjne w Budziejewie różnią się pod względem charakteru, lokalizacji i wielkości. Można w nich zrealizować zarówno kameralne spotkania i narady, jak i znacznie większe konferencje nawet na 200 osób. Te drugie mogą się odbyć np. w Dworek „Róża Poraja” w Budziejewie. Obiekt ten proponuje łączenie 4 sale biznesowe, a największa z nich - czyli Sala Balowa - jest właśnie w stanie pomieścić do 200 osób w ustawieniu teatralnym.

Gdzie przeczytać opinie o salach konferencyjnych w Budziejewie?

Podczas szukania sali na konferencję w Budziejewie, zawsze warto jest przeczytać opinie innych gości. Zdecydowanie pomaga to podjąć ostateczną decyzję, a co za tym idzie, wybrać takie miejsce, które będzie sprawdzone. Opinie o obiektach konferencyjnych w Budziejewie znajdziesz w naszym serwisie. Gdy wyszukasz tam interesujący Cię obiekt, a następnie przewiniesz stronę na sam dół, to dotrzesz do sekcji z komentarzami. Ty również możesz podzielić się tam swoją opinią po zorganizowanym evencie.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Budziejewa?

W okolicy Budziejewa zdecydowanie nie brakuje interesujących miejsc na organizację konferencji i szkoleń. Znajdują się tam różnorodne hotele, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe, restauracje, a nawet dworki. Konferencję w pobliżu Budziejewa zorganizujesz m.in. w Sławnicy (np. w Weranda Home), w Biskupicach Wielkopolskich (np. w Siedem Drzew) czy w Poznaniu (np. w Termy Maltańskie albo Don Prestige Residence). Więcej propozycji znajdziesz w naszym serwisie!

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij