Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]
Adres:
Rynek Główny 35
31-011 Kraków
małopolskie
Opis
Muzeum Krakowa promuje dziedzictwo kulturowe Krakowa, opowiada i opisuje historię miasta. Każdy, kto odwiedził Kraków choć raz był naszym gościem zwiedzając Barbakan, Mury Obronne, Rynek Podziemny, Wieżę Ratuszową, Fabrykę "Emalia" Oskara Schindlera lub inne nasze obiekty
Organizując wydarzenie w przestrzeniach udostępnianych przez Muzeum Krakowa możecie Państwo poczuć rytm tego miasta. Nie są to typowe powierzchnie biurowe, każda z oferowanych powierzchni ma swoją historię i jest częścią historii Krakowa. Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in. powierzchnie w Pałacu Krzysztofory, Barbakanie, Starej Synagodze czy Muzeum Nowej Huty. Są to sale konferencyjne i edukacyjne, całe obiekty, dziedzińce czy schron. Udostępniamy je zarówno w celu organizacji wydarzeń firmowych, takich jak szkolenia, konferencje, targi, seminaria, jubileusze, bankiety, warsztaty, jak również do realizacji planów filmowych i sesji fotograficznych, koncertów kameralnych, małych form teatralnych, wystaw czy kiermaszy. Zależnie od rodzaju i wielkości planowanego spotkania można wybrać odpowiednią przestrzeń do charakteru wydarzenia jak i liczby gości.
W celu zapoznania się z ofertą powierzchni udostępnianych przez Muzeum Krakowa zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
---------
Sale konferencyjne - Muzeum Krakowa
Muzeum Krakowa udostępnia powierzchnie w Pałacu Krzysztofory, Kamienicy Hipolitów, Celestacie, Domu pod Krzyżem, Starej Synagodze, Muzeum Podgórza, Muzeum Nowej Huty, Rydlówce, Thesaurus Cracoviensis, na Barbakanie, na Murach Obronnych. Aby zapoznać się z ofertą w danej lokalizacji wystarczy kliknąć w nazwę oddziału :)
Oprócz sal edukacyjnych i konferencyjnych udostępniamy również tereny zewnętrzne (dziedzińce) w Muzeum Podgórza, na Barbakanie i w Domu pod Krzyżem, ogród w Rydlówce, schron w Muzeum Nowej Huty oraz niezapomniane przestrzenie wystawy w Kamienicy Hipolitów. Wszystkie nasze obiekty zlokalizowane są w Krakowie, większość z nich w ścisłym centrum i w obrębie Starego Miasta.
Organizacja spotkania biznesowego w Muzeum Krakowa pozwala w doskonały sposób połączyć pracę ze spotkaniem z kulturą.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wystaw stałych i czasowych oraz organizowanych wydarzeń.
W ramach integracji zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej, którą kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych.
Tych z Państwa, którzy mogą poświecić więcej czasu na zwiedzanie zachęcamy do przemierzania Krakowa trasami turystycznymi nagrodzonymi w konkursie „Kraków – tam i z powrotem” zorganizowanym przez Muzeum Krakowa.
Nasze Muzeum jest dostępne dla wszystkich. Realizując ideę dostępu do kultury dla wszystkich, którzy jej poszukują, proponujemy zajęcia, warsztaty, oprowadzania po wystawach dla osób niewidomych i niedowidzących. Zajęcia mają charakter interaktywny, prowadzone są z wykorzystaniem audiodeskrypcji oraz oglądania dotykowego wybranych eksponatów. Zapraszamy osoby niewidome i niesłyszące do zwiedzania wystawy Kraków – czas okupacji 1939–1945 w oddziale Fabryka Schindlera została udostępniona dla widzów. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, a także pierwsza próba stworzenia udogodnień dla osób z dysfunkcją wzroku i słuchu do wystawy narracyjnej w Krakowie.

konferencyjna

bankietowa

liczba uczestników

miejsc noclegowych

konferencyjna w m2
- High-speed Internet
- Parking
- Restauracja
- Sala konferencyjna
- Multimedia
- Obiekt monitorowany
- Klimatyzacja
- Przyjazny dla osób niepełnosprawnych