61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pałac Żelazno | Kłodzko | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Żelazno 54
57 – 300 Żelazno Kłodzko
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Pałac Żelazno jest zabytkową rezydencją usytuowaną w sercu Hrabstwa Kłodzkiego – obok Kłodzka, przy drodze krajowej numer 33. Dogodne położenie i świetny dojazd sprawiają, że jest to jeden z najlepszych punktów na konferencyjnej mapie tej części Dolnego Śląska.


Obiekt zaprasza uczestników seminariów, konferencji i spotkań biznesowych przez cały rok, proponując ofertę specjalną dla wydarzeń tego typu organizowanych między poniedziałkiem a czwartkiem (nocleg ze śniadaniem w cenie 95 zł za osobę).


Uczestnicy konferencji w przerwach między obradami mogą wypoczywać lub prowadzić kuluarowe rozmowy w zabytkowej, dobrze zaopatrzonej bibliotece z kominkiem, oranżerii, restauracji „Kredens Kłodzki” i holu bibliotecznym ze stołem bilardowym.

Pałacowi goście nocują w apartamencie i wygodnych pokojach (jedno-, dwu- i trzyosobowych) o klimatycznym wystroju nawiązującym do charakteru tego miejsca. Przy rezydencji znajduje się duży parking, z którego uczestnicy konferencji korzystają za darmo.

Sale konferencyjne - Pałac Żelazno

Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji kilka sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 110 osób. Tego typu wydarzenia w rezydencji są więc kameralne, a pałac elastycznie dopasowuje się do potrzeb uczestników takich spotkań.


Sale konferencyjne są w pełni wyposażone – mają nagłośnienie, przenośne mikrofony, wskaźnik laserowy, projektor multimedialny i ekran projekcyjny. Ich dodatkowym atutem jest barokowy wystrój.


Konferencje odbywają się bowiem w salach balowych, uważanych za jedne z najładniejszych i najlepiej zachowanych na Śląsku. Zdobią je malowidła ścienne, unikalne freski, złocone stiuki i marmurowe kominki.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sale Konferencyjne Sale Konferencyjne 110 --- ---
Chata Grillowa Chata Grillowa --- --- ---

Sale bankietowe - Pałac Żelazno

Szef kuchni „Kredensu Kłodzkiego” stawia na specjały regionu i kuchnię europejską. Serwuje m.in. pstrąga kłodzkiego z pieca, kaczkę pieczoną w sosie winno-owocowym lub w sosie z grzybów leśnych oraz kwaśnicę na wędzonce.


Na życzenie restauracja szykuje także dania ze specjałów z wiejskiego chowu zaprzyjaźnionych gospodarstw: królika w śmietanie podawanego w całości, udziec barani i gęsinę na różne sposoby.


Restauracja jest otwarta codziennie od godz. 13 do 22. Rano są w niej serwowane śniadania dla pałacowych gości w formie stołu szwedzkiego.


„Kredens Kłodzki” słynie także ze swojej winniczki, miodów pitnych i pałacowego piwa.


Zobacz menu restauracji

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Restauracja --- --- ---

Pokoje - Pałac Żelazno

Do dyspozycji swoich gości Pałac Żelazno oddaje przestronne i elegancko urządzone pokoje oraz apartament z ekskluzywną łazienką. Pokoje są jedno-, dwu- i trzyosobowe. Każdy ma własną łazienkę z kabiną prysznicową.


Obiekt hołduje zasadzie ekologicznego i zrównoważonego rozwoju, dlatego też telewizory w pokojach udostępnia gościom na ich specjalne życzenie. 

Usługi dodatkowe

Na życzenie obsługa pałacu może zapewnić dodatkowe atrakcje dla uczestników konferencji w ich czasie wolnym. W ofercie obiektu są m.in. zwiedzanie rezydencji z przewodnikiem, impreza integracyjna w Chacie Grillowej „Niedźwiadek” (z pieczonym prosiakiem i muzyką biesiadną) oraz zabawy integracyjne w pałacowym parku – np. paintball, boule czy szachy.


Rezydencja pomaga także w organizacji wyjazdów na pole golfowe w Chopin Golf Szczytna, spływy pontonowe Przełomem Bardzkim czy zwiedzania najsłynniejszych atrakcji Ziemi Kłodzkiej – jak Twierdza Kłodzka, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Zamek Międzylesie czy kłodzkie uzdrowiska.

Komentarze
Uczestniczyłem w spotkaniu biznesowym w Pałacu Żelazno, organizowanym przez moją firmę i byłem pod wielkim wrażeniem. Jak dla mnie miejsce idealne na event - ma świetne sale konferencyjne i jest doskonale położone w województwie dolnośląskim. Polecam każdemu! Sala konferencyjna była wyposażona we wszystko, co jest potrzebne w takim wypadku. Do tego w pałacu jest bardzo pyszne jedzenie, a ponieważ lubię dobrze zjeść, więc był to dla mnie dodatkowy plus.

02/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Pałac Żelazno | Kłodzko
Typ obiektu: pałac

Adres:
Żelazno 54
57 – 300 Żelazno Kłodzko
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
110

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
110

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
100

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Bar
  • Klimatyzacja
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 96 km  Odległosc od PKP: 8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij