61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

HOŁOWCZYC SPACE - 20%|PROMOCJA JESIENNA | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Drużynowa 3/1
02-590 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hołowczyc Space to ciekawe i nietypowe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego lub szkolenia w Warszawie. Znajdujący się w spokojnej części Starego Mokotowa obiekt dysponuje 4 salami konferencyjno-szkoleniowymi i 2 gabinetami, w których można zorganizować różnego typu spotkania biznesowe oraz szkolenia w kameralnym gronie. Sale mieszczą do 30 osób. Przestrzeń biznesowo-szkoleniowa Hołowczyc Space z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym nietuzinkowych rozwiązań.


Wnętrza sal inspirowane są stylem vintage. To przestrzeń z duszą i charakterem, która inspiruje prezesów, menedżerów, filmowców i trenerów do spełniania ich marzeń. Hołowczyc Space to miejsce przepełnione spokojem i ciepłem - to tu powstają najlepsze pomysły i tu podejmuje się odważne decyzje biznesowe.

Na miejscu pracuje zespół gotowy do pomocy i otwarty na niestandardowe potrzeby klientów. Każda z sal jest wyposażona w projektor/ekran TV, flipchart, tablicę do przypinania materiałów szkoleniowych oraz podstawowe artykuły biurowe. Hołowczyc Space oferuje serwis kawowy, śniadania oraz smaczny i sprawdzony catering obiadowy. Na życzenie klienta uwzględniane są różnego rodzaju diety, w tym wegetariańska, wegańska i bezglutenowa.

Zobacz ofertę!

Sale konferencyjne - HOŁOWCZYC SPACE - 20%|PROMOCJA JESIENNA

Sale Hołowczyc Space przystosowane są do organizacji różnego rodzaju eventów, w tym kameralnych konferencji, warsztatów i szkoleń.

Sala Be Creative może pomieścić do 30 osób zależnie od układu stołu i krzeseł. Sala Be Smart przeznaczona jest dla grup liczących do 12 osób. Podczas kameralnych zebrań i spotkań polecamy Salę Be Happy mieszącą 6-8 osób. Do dyspozycji są także dwa gabinety do indywidualnych spotkań, rekrutacji czy sesji coachingowych.

Dzięki dużym oknom sale posiadają stały dostęp do naturalnego światła. Całość przestrzeni Hołowczyc Space to 200 m2 oraz ogród.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Be Creative Sala Be Creative 30 22 16
Sala Be Happy Sala Be Happy --- 8 ---
Sala Be Smart Sala Be Smart --- 12 12
Sala Be Calm Sala Be Calm 20 --- ---
Gabinet 1 Gabinet 1 --- 4 ---
 Gabinet 2 Gabinet 2 --- 2 ---
Komentarze
To jest to! Idealne miejsce na kameralne warsztaty. Wspaniały wystrój, zupełnie inny wymiar przestrzeni konferencyjnej. Jest kreatywnie, nieszablonowo, wygodnie i bardzo smacznie. Dbałość o klienta na najwyższym poziomie – już od momentu ustalania szczegółów. Jestem zachwycona klimatem tego miejsca oraz współpracą z Panią Anetą. W skrócie: wrócę, polecam :)

09/2019

Piękna i kameralna przestrzeń! Przemiła obsługa i pyszne przekąski. Serdecznie polecam, szczególnie na konferencje w małym gronie i negocjacje

09/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
HOŁOWCZYC SPACE - 20%|PROMOCJA JESIENNA | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Drużynowa 3/1
02-590 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
30

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
30

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 4,3 km  Odległosc od PKP: 3,8 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij