61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Pół na Pół | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Racławicka 99
02-634 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Pół na Pół to powierzchnia eventowa mieszcżąca się w wyjątkowych i klimatycznych wnętrzach dawnej prochowni carskiego fortu. Otaczający nas niepowtarzalny dziki zielony teren w sercu miasta dodaje niesamowitego charakteru każdemu spotkaniu.

Jeśli nie odpowiada Wam już estetyka hoteli i sztampowych sal konferencyjno-szkoleniowych i szukacie czegoś nietypowgo - zapraszamy do nas ! 

W Pół na Pół organizujemy spotkania firmowe (warsztaty, konferencje, prezetnacje produktów, śniadania prasowe, spotkania networkingowem szkolenia, integracje...) oraz imprezy prywatne.


Sale konferencyjne - Pół na Pół

Przygotowaliśmy w Pół na Pół dwie bliźniacze sale konferencyjne z dogodnym zapleczem sanitarnym oraz pysznym cateringiem.

Oferujemy różne możliwości organizacji sali zarówno na kameralne spotkania firmowe, warsztaty, wystawy, szkolenia czy spotkania biznesowe. W każdej z naszych niezależnych sal może pomieścić się do 90 osób. Dysponujemy też mniejszą salą szkoleniową do 20os.

Dla naszych klientów przygotujemy aranżację sali, oświetlenie, nagłośnienie, obsługę techniczną, catering. Chętnie pomagamy przy kompleksowej organizacji eventu. Każde wyzwanie jest dla nas okazją do zaprezentowania naszego profesjonalizmu.


Na wyposażenie szkoleniowe obu sal składają się m.in.:

 • rzutnik,
 • ekran,
 • flipchart,
 • mikrofon bezprzewodowy,
 • nagłośnienie,
 • laptop,
 • dobre łącze Wi-Fi.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Pół na Pół 1 Sala Pół na Pół 1 90 40 40
Sala Pół na Pół 2 Sala Pół na Pół 2 90 40 40
Sala Jedna Trzecia Sala Jedna Trzecia 20 15 15

Sale bankietowe - Pół na Pół

Pół na Pół to również miejsce, w którym organizujemy przyjęcia  bankietowe. Impreza prywatna a może spotkanie firmowe połączone z wieczoronym przyjęciem? W Pół na Pół podejmiemy się każdego postawionego przed nam zadania. 

Dzięki niezależności sal: jedna taneczna, druga chilloutowa możemy stworzyć  osobne strefy wydarzenia. Na większe wydarzenią łaczymy się z trzecią salą Jedna Trzecia Studio.

Nasz zespół cateringowy przygotuje najwyższej jakości dania. Oferujemy obsługę gastronomiczną zarówno na bankietach, jak i podczas szkoleni. 

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Bankietowa --- --- ---
Taras --- --- ---
Ogród --- --- ---

Pokoje - Pół na Pół

Opcja 1:

Pół na Pół:  to 160 m2 podzielonych na dwie bliźniacze sale z zapleczem sanitarnym i cateringowym (30m2), dostarcza nieograniczoną ilość możliwości aranżacji. Organizujemy konferencje do 90 os - ustawienie teatralne i szkolenia 40 os. ustawienie w 'U",  przy stołach okrągłych w jednej sali 70 os. Na tyłach studia znajduje się taras.


Opcja 2:

Pół na Pół powiększone o Jedną Trzecią: to 270 m2 podzielonych na 3 sale z zapleczem sanitarnym i cateringowym - pomieszczą uroczystość do 150os. . Na tyłach studia znajdują się dwa tarasy.


Opcja3: 

Jedna Trzecia: mniejsze studio o powierzchni 80 m2 z zapleczem caterignowym i sanitarnym, pomieści szkoleniowo 20 os., imprezy koktailowe 40os. Na tyłach studia znaduje sie  taras. Na potrzeby większych evetów łączy się z Pół na Pół wewnętrzym przejściem. 


Studia wyposażone są  w projektor, ekran, mikrofon, fliphcharty i nagłośnienie. 


Usługi dodatkowe

 • otoczone zielenią, ciche i spokojne miejsce
 • wyjście z sali na taras
 • możliwość ogranizacji spotkania plenerowego np. firmowy piknik
 • catering oferujący przerwę kawową oraz lunch
 • szybkie WiFi
 • parking 

Komentarze

Sale szkoleniowe w Pół na Pół są bardzo klimatyczne, jasne i przestronne. Nowoczesny sprzęt nie tylko cieszy oczy, ale także doskonale funkcjonuje. Organizowaliśmy w tym miejscu kilka warsztatów dla naszych klientów i byli oni bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Co prawda, catering musimy załatwiać we własnym zakresie, ale nie jest to dla nas duży problem, bo mamy zaufanych dostawców.

12/2017

Sala konferencyjna w Pół na Pół okazała się być doskonałym miejscem dla organizowanych przez nas warsztatów z fotografii analogowej. Klienci już pytają o kolejne, koniecznie w tym samym miejscu. Nie przeszkadzała im nawet mała ilość miejsc parkingowych w okolicy. Duży plus dla obsługi za autentyczne zaangażowanie w organizację warsztatów i przygotowanie całego sprzętu. Miło, że przerwę obiadową można było spędzić na świeżym powietrzu.

04/2018

Fajnie położony na Mokotowie obiekt konferencyjny, do tego dobra nazwa :) Ale Pół na Pół ma też inne zalety - sale konferencyjne bardzo dobrze wyposażone, z nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, do tego gustownie zaaranżowane, z dobrym oświetleniem, meblami i bardzo szybkim, bezprzewodowym internetem. Do tego oferuje naprawdę smaczny catering i mają tutaj pyszną kawę. Zdecydowanie polecam.

11/2018

Dodaj komentarz

Ocena*:

Pół na Pół | Warszawa

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Racławicka 99
02-634 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
90

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
90

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
270

Dodatkowe udogodnienia

 • High-speed Internet
 • Sala konferencyjna
 • Multimedia

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 6 km  Odległosc od PKP: 4,7 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij