Na zielonej wyspie w sercu warszawskiego Mokotowa

Na zielonej wyspie w sercu warszawskiego Mokotowa

​Pół na Pół to przestrzeń do wynajęcia otwarta dla wszystkich. W wyjątkowych i klimatycznych wnętrzach dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu, zorganizujesz niepowtarzalne spotkania.


Nasza przestrzeń

160 m2 podzielonych na dwie bliźniacze sale z zapleczem sanitarnym i cateringowym, dostarcza nieograniczoną ilość możliwości aranżacji.

​Chcesz zorganizować kameralne spotkanie firmowe, warsztaty, prezentację produktu, koncert, wystawę czy wesele. Skontaktuj się z nami. Przygotujemy catering, oświetlenie, nagłośnienie, obsługę foto/video i wszystko co potrzeba. Nie boimy się ambitnych i niestandardowych wyzwań.

​Zapraszamy do nas, gdzie przy pysznej, świeżej kawie z lokalnej palarni, słodzonej miodem z fortowej pasieki omówimy pomysł na Twoją imprezę.

Co robimy

Eventy firmowe

​Szukasz niepowtarzalnego miejsca na spotkanie firmowe czy  biznesowy lunch dla kontrahentów? P/P leży 15 minut od Centrum Warszawy, tuż obok biznesowego Służewca. ​W intymnej atmosferze, z dala od zgiełku miasta w zabytkowych salach fortu odnajdziesz inspiracje i pobudzisz kreatywność. ​W ramach naszego studia masz możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, by dostosować ją do charakteru Twojego wydarzenia. Szybkie, symetryczne łącze internetowe sprzyja streamowaniu treści i połączeniu się z Partnerami w dowolnym miejscu na świecie.

Szkolenia i warsztaty

​W naszym studio zorganizujesz spotkanie nawet dla 90 osób. Do Twojej dyspozycji mamy nagłośnienie i rzutnik oraz infrastrukturę konferencyjny na potrzeby mniejszych spotkań.  W ramach przestrzeni istnieje wydzielone zaplecze dla cateringu a układ dwóch sal w naturalny sposób oddzieli przestrzeń warsztatową od  chilloutowej i networkingowej. Chętnie pomożemy w dostosowaniu naszej przestrzeni do Twoich potrzeb.

Imprezy prywatne i wesela

​Nie odpowiada Ci estetyka domów weselnych czy hoteli i szukasz czegoś nietypowego na swoje wesele? Zapraszamy do nas. Zorganizujesz w P/P niepowtarzalną imprezę a pobliskie ruiny carskiego fortu i zielone otoczenie studia stanową przepiękne miejsce dla plenerowych zdjęć.

​Urodziny, czy spotkania okolicznościowe dla rodziny i znajomych w P/P to świetny pomysł. Pełna intymność. Nie musisz wynajmować klubu czy restauracji, gdzie nie będziecie jedynymi gośćmi. 

​Co ważne przy organizacji Twojej imprezy niczego nie narzucamy. Rozstawienie stołów, catering, DJ czy wybór alkoholi zależy tylko od Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją miejsca konferencyjnego Pół na Pół


INFORMACJA PRASOWA