61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Gościniec MorawSki | Stronie Śląskie | Konferencje

Typ obiektu: pensjonat

Adres:
Stara Morawa 13
57-550 Stronie Śląskie
dolnośląskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Gościniec MorawSki to klimatyczny pensjonat, który zlokalizowany jest w Stroniu Śląskim. Otoczony jest malowniczymi górami i rozległymi terenami zielonymi, które sprzyjają wypoczynkowi oraz integracji gości. Obiekt ten podzielony został na dwie części - Klasyczną i Góralską. Gościniec MorawSki świadczy kompleksowe usługi, oferując:

  • wygodne miejsca noclegowe,
  • wyśmienite kulinaria,
  • wielofunkcyjne sale konferencyjne.

W obiekcie z powodzeniem zorganizować można wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, jak i szkolenia, warsztat, konferencje, wykłady, sympozja, bankiety czy uroczyste kolacje firmowe. A wszystko to w tle z przepięknymi widokami! Jeśli więc szukasz wyjątkowego miejsca na organizację eventu w górach, to Gościniec MorawSki rokuje bardzo dobrze! Czeka w nim na Ciebie m.in. piękna sala kominkowa, przestronny taras widokowy, wiata grillowa oraz miejsce na ognisko, a także salony wypoczynkowe i miejsca parkingowe.

Sale konferencyjne - Gościniec MorawSki

Gościniec MorawSki proponuje wielofunkcyjne zaplecze biznesowe, które składa się z trzech sal. Pierwsza z nich, sala konferencyjna, pozwala na zaproszenie maksymalnie 40 osób w ustawieniu teatralnym. Kolejna, sala główna, jest największym pomieszczeniem, odpowiednim dla 70 uczestników. Znajduje się tam również sala kominkowa z wyjściem na taras, która pozwala na zaproszenie 40 gości.

W pomieszczeniach tych można zorganizować różnego rodzaju konferencje, szkolenia, wykłady, seminaria oraz kongresy. Sale są przestronne, stylowe oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Można tam liczyć m.in. na rzutniki, ekrany, flipcharty, a także bezprzewodowe sieci Internetu. Dodatkowo, są to pomieszczenia klimatyzowane, dzięki czemu praca o każdej porze roku jest zawsze komfortowa. Eventy można urozmaicić wybornymi kulinariami, które przygotowywane są pod czujnym okiem najlepszych kucharzy.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Sala konferencyjna 40 --- ---
brak zdjęcia Sala główna 70 --- ---
brak zdjęcia Sala kominkowa 40 --- ---

Sale bankietowe - Gościniec MorawSki

Gościniec MorawSki ma w swojej ofercie dwie sale restauracyjne - w nowej części Hoteliku oraz w starej. Pomieszczenia te świetnie sprawdzają się jako tło bankietów oraz uroczystych kolacji rodzinnych i firmowych. Sale są gustownie zaaranżowane, komfortowe, a serwowane w nich kulinaria zachwycają nawet największych smakoszy!

Posiłki powstają tam zawsze ze świeżych, naturalnych i starannie wyselekcjonowanych składników. W rezultacie więc można tam liczyć na takie potrawy, które zachwycają nie tylko smakiem, ale i sposobem podania. Hojne porcje, porządne napitki - czy możne być lepiej?

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala restauracyjna – nowa część Hoteliku --- --- ---
Sala restauracyjna – stara część Hoteliku --- --- ---

Pokoje - Gościniec MorawSki

W obiekcie czekają klimatyczne, wygodne pokoje, odpowiednie na odpoczynek po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych. Są one również świetnym tłem na regenerację przed wyjściem na górskie szlaki. Pomieszczenia te posiadają osobne łazienki, komplety ręczników oraz telewizję naziemną.

Pokoje wyróżniają się przestronnością i gustownym zaaranżowaniem. Goście hotelowi mogą liczyć na wspólne salony wypoczynkowe, które sprzyjają długim, ciekawym rozmowom. Nie brakuje tam również szybkich, bezprzewodowych sieci Internetu.

Usługi dodatkowe

Organizacja spotkań biznesowych w górach to atrakcja sama w sobie! Gościniec MorawSki z racji swojego korzystnego usytuowania pozwala na korzystanie z licznych atutów przyrody. Zaledwie 500 metrów od obiektu mieści się zalew z wieżą widokową oraz molo. Jednak to nie wszystko - na miłośników niecodziennych atrakcji w sąsiedniej miejscowości czeka m.in. Jaskinia Niedźwiedzia oraz zachwycający szczyt Śnieżnika.

Gościniec MorawSki zadbał o atrakcje dla najmłodszych - na jego terenie znajdują się bawialnie oraz place zabaw na świeżym powietrzu.

Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Gościniec MorawSki | Stronie Śląskie
Typ obiektu: pensjonat
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
70

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
70

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
70

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
40

Dodatkowe udogodnienia
  • Parking
  • Restauracja
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Klimatyzacja
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij