61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Stronie Śląskie

Dla wielu firm organizacja konferencji Stronie Śląskie to bardzo dobra okazja do odkrycia miasta, w którym wynajmuje się sale konferencyjne. Stronie Śląskie to miejsce położone w górach, niedaleko Kłodzka, które przyciąga swoim wyjątkowym klimatem i atmosferą. Sale szkoleniowe Stronie Śląskie to dobrze wyposażone miejsca, gdzie często odbywają się konferencje i pracownicze szkolenia. Najczęściej obiekty konferencyjne Stronie Śląskie przyciągają mieszkańców centralnej części Polski. Hotele w Stroniu Śląskim to kompleksowo technicznie wyposażone obiekty, często posiadające przylegające tereny zielone.
Znalezione obiekty: 16
Obiekty na mapie
Gościniec MorawSki zobacz prezentację
Liczba uczestników: 70
Liczba miejsc noclegowych: 70
Gościniec MorawSki pozwala na organizację wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych i biznesowych - a wszystko to w tle z ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Stronie Śląskie

Hotel Zamek na Skale zobacz prezentację
Liczba uczestników: 180
Liczba miejsc noclegowych: 180
Zamek na Skale oferuje profesjonalnie wyposażone zaplecze biznesowe, przytulne pokoje i rozbudowaną ofertę dodatkowych atrakcji.
Hotel Aspen*** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 70
Liczba miejsc noclegowych: ---
Położony w sercu Gór Opawskich, tuż przy granicy z Czechami komfortowy, trzygwiazdkowy Hotel Aspen to nowoczesny obiekt ...
Hotel Srebrna Góra zobacz prezentację
Liczba uczestników: 140
Liczba miejsc noclegowych: 80
Położony w rejonie Gór Sowich Hotel Srebrna Góra to nowoczesny, atrakcyjny turystycznie i biznesowo obiekt konferencyjny ...
Villa Antica zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: 100
Nowoczesny i profesjonalny obiekt konferencyjny, pięknie położony w Kudowie-Zdrój, tuż obok urokliwego Parku Zdrojowego ...
Moszna Zamek zobacz prezentację
Miasto: Moszna
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 100
W niewielkiej odległości od Opola wzniesiono zamek, który po dziś dzień zachwyca swoją świetnością i profesjonalną ...
Pałac Krobielowice zobacz prezentację
Miasto: Wrocław
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 55
Sale konferencyjne mają świetną akustykę, dostęp do światła dziennego i sprzętu audiowizualnego. Poznaj uroki sal w prawdziwym pałacu.
Zamkowy Młyn zobacz prezentację
Zamkowy Młyn - Wejście - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - Widok z zewnątrz - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - otoczenie - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - biurko w pokoju - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - pokój z łóżkami pojedynczymi - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - grill - SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - impreza w plenerze- SaleBiznesowe
Zamkowy Młyn - bar - SaleBiznesowe
Liczba uczestników: 150
Liczba miejsc noclegowych: 50
Zamkowy Młyn to piękny zabytkowy obiekt, który specjalizuje się w organizacji spotkań rodzinnych i biznesowych. ...
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zobacz prezentację
Liczba uczestników: 2250
Liczba miejsc noclegowych: ---
Nowoczesne centrum gwarantuje profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy organizacji zarówno małych, jak i dużych ...
Hotel Karolinka*** zobacz prezentację
Miasto: Gogolin
Liczba uczestników: 200
Liczba miejsc noclegowych: ---
Trzygwiazdkowy Hotel Karolinka znajdujący się niedaleko Opola to miejsce, które przystosowane jest to organizacji imprez ...
Hotel Weneda zobacz prezentację
Miasto: Opole
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 50
Nowoczesny hotel trzygwiazdkowy udostępnia sale konferencyjne, restaurację podającą dania polskie oraz strefę Spa & ...

Pozostałe sale konferencyjne:

Pensjonat Rudy *** zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Villa Elise Park Pension zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Morawa zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Amadeus Villa Park zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Jonny`s Apartments zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Komfortowe obiekty szkoleniowe Stronie Śląskie

Co ważne, ośrodki konferencyjne Stronie Śląskie to obiekty nowoczesne i komfortowe. Wystrój sal nie jest kluczowym aspektem, ale jednak Stronie Śląskie może pochwalić się miejscami naprawdę eleganckimi. Dostępność najpotrzebniejszych sprzętów, takich jak flipchart, mikrofony czy rzutnik HD, znacznie ułatwia konferencje Stronie Śląskie. Najczęściej organizowane szkolenia Stronie Śląskie to te cykliczne, dość rutynowe, które dotyczą pracowników. Warto pamiętać, że sale szkoleniowe Stronie Śląskie są wynajmowane z dużym wyprzedzeniem, a rezerwacji należy dokonywać parę miesięcy przed datą szkolenia. Wielu Gości podkreśla, że szkolenie Stronie Śląskie często jest dość przełomowe dla wielu firm, jako że miejsce skłania pracowników do ciężkiej pracy, a także inspiruje do własnego rozwoju.

Nowoczesne konferencje Stronie Śląskie

Często hotele konferencyjne Stronie Śląskie oferują dużą ilość miejsc noclegowych, w dodatku w bardzo komfortowych pokojach. Dzięki temu nawet kilkudniowe wyjazdowe szkolenie Stronie Śląskie nie jest problemem. Ośrodki konferencyjne Stronie Śląskie oferują szeroką gamę pozaszkoleniowych rozrywek, które integrują zespół. Następstwem tego jest późniejsza bardziej efektywna praca, a także zwiększona współpraca pracowników. Co warto wspomnieć, wszystkie sale konferencyjne Stronie Śląskie mają dość określony wystrój, który idzie w parze z wyposażeniem technologicznym i zapleczem specjalistycznym.

FAQ

 

Gdzie zorganizować konferencję na 70 osób w Stroniu Śląskim?

Obiekty konferencyjne w Stroniu Śląskim oferują zróżnicowane pod względem wielkości sale. Z powodzeniem zorganizujesz tam zarówno kameralne, średnie, jak i znacznie większe przedsięwzięcia. Konferencje i szkolenia na 70 osób w Stroniu Śląskim zorganizować można m.in. w Gościniec MorawSki. Obiekt ten ma w swojej ofercie łącznie 3 sale konferencyjne. Największa z nich - Sala Główna - pozwala na zaproszenie właśnie 70 osób w ustawieniu teatralnym.

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Stroniu Śląskim?

Niektóre obiekty konferencyjne w Stroniu Śląskim oferują szereg atrakcji dodatkowych, które sprzyjają relaksowi i integracji gości. Najczęściej jest to wydzielone miejsce na grilla lub ognisko oraz wypożyczalnie rowerów i kijów do Nordic Walking. Ponadto, wiele obiektów oferuje siłownie, bilard oraz stół do piłkarzyków. Ponadto, zaledwie 500 metrów od jednego z obiektów mieści się zalew z wieżą widokową na molo. To świetne miejsce na spacer po spotkaniach biznesowych.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Stronia Śląskiego?

Organizacja konferencji czy szkolenia w Stroniu Śląskim to znakomity pomysł. Bliskość gór i przyrody, przepiękne widoki oraz wysokiej klasy obiekty biznesowe to gwarancja udanego pobytu. Jeśli chcesz zorganizować event w pobliżu tej miejscowości, również się nie zawiedziesz. Konferencję w okolicy Stronia Śląskiego możesz zorganizować m.in. w wyjątkowym Hotel Zamek na Skale w miejscowości Lądek Zdrój czy w Hotel Aspen*** w Głuchołazach.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Stroniu Śląskim?

Sale konferencyjne w Stroniu Śląskim powstały z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń z zakresu biznesu, edukacji, kultury i sztuki. Mogą stać się one tłem konferencji, szkoleń, prezentacji, warsztatów, wykładów, a także kongresów i bankietów. Ponadto, w niektórych obiektach z powodzeniem zorganizujesz streamingi live wydarzeń oraz eventy online, takie jak chociażby webinary.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach szkoleniowych w Stroniu Śląskim?

Sale konferencyjne w Stroniu Śląskim są dostosowane do organizacji wysokiej klasy spotkań biznesowych. Pomieszczenia te są przestronne, nowoczesne oraz wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne. Znajdują się tam m.in. rzutniki, projektory, tablice multimedialne, flipcharty oraz systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe z mikrofonami. Sale te oczywiście są klimatyzowane, a goście mogą w nich korzystać z bezprzewodowych sieci Internetu.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij