61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel St. Bruno
 

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu | Opole

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 158
45-835 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Centrum Wystawienniczo–Kongresowe to nowoczesny obiekt dostosowany do wymogów spotkań biznesowych na międzynarodowym poziomie. Zlokalizowany jest w Opolu. Tworzy go rozległa i wielofunkcyjna powierzchnia wystawiennicza oraz nowoczesne sale konferencyjne.


W obiekcie można bez przeszkód organizować targi, wystawy, kongresy, seminaria, eventy muzyczne, sportowe czy rozrywkowe. Wykwalifikowana obsługa oraz rozbudowana infrastruktura CWK umożliwiają realizowanie dowolnych koncepcji i nietuzinkowych pomysłów.


Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Opolu dysponuje halą wystawienniczą z holem, szatnią, antresolą, zapleczem magazynowym i gastronomicznym. Budynek posiada windę, WiFi oraz dźwiękoszczelne ściany.  Goście mają dogodny dojazd do Katowic i Wrocławia. Za pomocą autostrady można także szybko dostać się na lotnisko. 

Sale konferencyjne - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

CWK Opole to doskonałe miejsce do planowania nawet najbardziej nietypowych i wymagających imprez firmowych, bankietów, jubileuszy, szkoleń, seminariów, targów oraz konferencji. Obiekt jest bardzo funkcjonalny i nowocześnie wyposażony. Wnętrza prezentują współczesny minimalizm, dzięki czemu można poddawać je dowolnej aranżacji.


Na pierwszym piętrze Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego znajduje się sala konferencyjna o łącznej powierzchni 200 m2. W układzie teatralnym może w niej zasiąść 200 osób. Posiada wbudowany system ścian modułowych, co pozwala dzielić przestrzeń na mniejsze części. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie wielkości sali szkoleniowej do wymogów konkretnego spotkania.


Każde pomieszczenie jest niezależne pod względem multimedialnym. Posiada własny sprzęt techniczny, nagłośnienie i oświetlenie. Można prowadzić różne spotkania w tym samym czasie. W budynku funkcjonuje system klimatyzacyjny. Goście mają dostęp do światła dziennego, a w razie konieczności przeszklone ściany można zaciemnić.


CWK posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Tuż przy sali konferencyjnej znajduje się obszerna winda, foyer oraz VIP ROOM. Pozwala to na przygotowanie dodatkowych wystaw lub stołów z cateringiem.  

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Konferencyjna S1 / S2 / S3 Sala Konferencyjna S1 / S2 / S3 50 22 16
Sala Konferencyjna S1 + S2 /  S2 + S3 Sala Konferencyjna S1 + S2 / S2 + S3 125 56 32
Sala Konferencyjna S1 + S2 + S3 Sala Konferencyjna S1 + S2 + S3 200 88 49

Sale bankietowe - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

Obiekt dysponuje blisko 2500 m2 przestrzeni wystawienniczej, którą można dzielić za pomocą ścian modułowych na mniejsze powierzchnie. Nowoczesne i przestronne wnętrza umożliwiają przeprowadzenie wyjątkowego i prestiżowego bankietu dla nawet 850 Gości.

Pracownicy Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego niosą pomoc na każdym etapie planowania wydarzenia. Wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Organizatorzy mogą korzystać z ekspresów do kawy, czajników, lodówek, lad wystawienniczych oraz drewnianych domków ekspozycyjnych. Można zaplanować dodatkowe dekoracje lub catering. Ogromnym atutem jest nowoczesna i świetnie nagłośniona scena. Na całej przestrzeni znajduje się ponad 100 punktów świetlnych, lamp i reflektorów. Wykorzystując ich różny układ i kolor można stworzyć niezapomnianą grę świateł.  

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Przestrzeń wystawiennicza 850 --- ---

Usługi dodatkowe

Do dyspozycji uczestników wydarzenia jest bezpłatny parking, który posiada 300 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, autokarów i samochodów dostawczych. Cała posesja CWK posiada 2000 m2, co umożliwia organizację eventów plenerowych. Bramy wjazdowe dla samochodów ciężarowych posiadają wymiary: 482 × 443 centymetrów.  

Komentarze

Jeśli chodzi częste i regularne prowadzenie szkoleń czy konferencji to ja polecam sale KONFERENCYJNE - CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE W OPOLU. Spełnia one największe wymagania postawione przez klientów. Nowoczesne wnętrze jak i same wyposażenie obiektu daje im bardzo Duzy plus. W zależności od organizowanej konferencji obsługa przygotuje pomieszczenia tak aby odpowiadały tematowi.

17/01/2019 o 08:03:58

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu to nasz ulubiony obiekt konferencyjny w Opolu - gwarantuje bowiem wysoką jakość obsługi (bardzo miły personel - dziękuję za pomoc panie Marku!) i usług konferencyjnych. Sala konferencyjna wyposażona jest we wszystko, co jest potrzebne do celów konferencyjnych; doskonały sprzęt multimedialny, świetne nagłośnienie i oświetlenie, do tego bardzo wygodne meble. Warto też pochwalić catering - bardzo pyszny i w dużych ilościach.

17/02/2019 o 18:54:14

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu może na pierwszy rzut oka na zdjęcia na stronie www nie wygląda nowocześnie. Natomiast na miejscu byliśmy zaskoczeni jak dobrze wyposażone są sale szkoleniowe. Lokalizacja OK. Polecam dla każdego kto szuka odpowiedniego miejsca do organizacji szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Pracownicy znają się na swojej pracy i są bardzo pomocni. Muszę wspomnieć o cateringu, który jest bardzo smaczny i po przystępnej cenie. Na pewno wynajmę salę ponownie.

10/05/2019 o 13:35:09

Dodaj komentarz

Ocena*:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu | Opole

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 158
45-835 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
850

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
850

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
217

Dodatkowe udogodnienia

  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 128 km  Odległosc od PKP: 6 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij