Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu | Opole | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 158
45-835 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Poznaj ofertę Centrum Wystawienniczo - Kongresowego

Organizacja wydarzeń w CWK Opole

Szukasz nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu, który jest przystosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń? Sprawdź ofertę Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Opolu! Zobacz funkcjonalną powierzchnię wystawienniczą i konferencyjną z dźwiękoszczelnymi, mobilnymi ścianami, które wraz z bogatą infrastrukturą centrum spełnią oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

CWK Opole dysponuje przestronną halą wystawienniczą, z holem, szatnią oraz zapleczem gastronomicznym i magazynowym. Dodatkowo wyposażone zostało w innowacyjne rozwiązania multimedialne. Co więcej, do dyspozycji gości oddany jest bezpłatny parking na 300 miejsc dla samochodów osobowych i autokarów. Niezależnie od tego, czy planujesz organizację targów, kongresu, konferencji czy może interesuje Cię oferta wynajmu przestrzeni na szkolenie czy koncert. Z CWK Opole możesz pozwolić sobie naprawdę na wiele!

Zobacz całą ofertę i stwórz wydarzenie, które będzie doskonale wspominane przez zaproszonych gości!

Bogata oferta CWK Opole

W Centrum Wystawienniczo – Kongresowym możesz zorganizować wymarzony event. Zależy Ci na prestiżu? Nie znajdziesz bardziej eleganckiego miejsca, które będzie oferowało tyle możliwości! Chcesz zorganizować galę lub bankiet? Potrzebujesz dużej przestrzeni wystawowej? Wynajmij hale wystawiennicze, dzięki którym wydarzenie przez Ciebie tworzone będzie niezapomniane! Planujesz organizację szkolenia? Wybierz nasze nowoczesne sale konferencyjne. Potrzebujesz niezwykle prestiżowego wnętrza, które pozwoli Ci przyjąć ważne osobistości? Skorzystaj z wynajmu naszego VIP Roomu. Na dużą imprezę plenerową polecamy przestronny teren zewnętrzny naszego Centrum, dzięki któremu możesz zorganizować doskonałe wydarzenie na świeżym powietrzu.

Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, które chciałbyś zareklamować? Nic prostszego! Możesz skorzystać z dwóch opcji oferowanych przez CWK Opole: reklama w Czas na Opole czy słupy reklamowe i wiaty przystankowe, rozmieszczone w strategicznych punktach w mieście. 

Poznaj dokładnie wszystkie możliwości i wybierz ofertę Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Opolu!

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami
pracownik 01

Magdalena Kajzar

Kamil Niesłony

KIEROWNIK CWK OPOLE

[email protected]

tel. 885 552 080

ZASTĘPCA KIEROWNIKA CWK OPOLE

[email protected]

tel. 885 552 090

pracownik 01

Małgorzata Jazienicka

Beata Ordaszewska

SPECJALISTA DS. WYNAJMU

[email protected]

tel. 885 551 080

SPECJALISTA DS. REKLAMY

[email protected]

tel. 881 557 440

Sale konferencyjne - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

Wynajem sali konferencyjnej CWK w Opolu

Jesteś zainteresowany organizacją konferencji na wysokim poziomie, w prestiżowym miejscu? Lepiej nie mogłeś trafić! Musisz w tym momencie zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje Ci nowoczesny obiekt - Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu. Nowoczesna sala konferencyjna, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku, posiada łączną powierzchnię ponad 200 m2. Jej usytuowanie bezpośrednio przy windzie jest niezwykle pomocne, zwłaszcza osobom z niepełnosprawnością, a system mobilnych, dźwiękoszczelnych ścian pozwala na podział na 3 mniejsze sale. Sprawdź ofertę wynajmu sal konferencyjnych CWK i postaw na nowoczesną przestrzeń!

Nowoczesne sale konferencyjne w CWK Opole

Każda z sal konferencyjnych znajdująca się w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu posiada niezależny, nowoczesny system multimedialny. Daje to doskonałą możliwość, jaką jest prowadzenie jednocześnie trzech konferencji, szkoleń czy warsztatów. Do organizacji swojego wydarzenia potrzebujesz większej liczby miejsca? Żaden problem! Po otworzeniu wszystkich ścian otrzymasz jedną powierzchnię, na której pomieścisz 200 osób. Wszystko za sprawą teatralnym układzie krzeseł. Szukasz najlepszej sali szkoleniowej? U nas znajdziesz najbardziej prestiżową przestrzeń, dzięki której zorganizujesz świetne szkolenie.

Dodatkowo, wszystkie pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego oraz możliwość ewentualnego przyciemnienia. W bliskiej odległości znajduje się Foyer oraz VIP ROOM, dzięki którym możesz dopełnić powierzchnię, na której będziesz organizował swój świetny event! Poznaj całą doskonałą ofertę sal konferencyjnych na wynajem. Postaw na prestiżową i nowoczesną przestrzeń od CWK w Opolu!

Oferta wynajmu VIP Room -  CWK Opole

Jesteś zainteresowany wynajmem pomieszczenia, które bez wątpienia nadaje się do spotkań z najważniejszymi ludźmi na świecie? Skorzystaj z oferty wynajmu VIP Roomu w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu, a z pewnością uda Ci się załatwić każdą ważną sprawę! Pokój dla gości specjalnych to 100 m2 kameralnej przestrzeni, która idealnie nada się na wszelkie spotkania biznesowe, nawet te podczas konferencji, targów, gal czy bankietów. Miejsce to może być wykorzystane jako sala dla gości specjalnych czy miejsce kuluarowych rozmów.

Zobacz ofertę wynajmu i postaw na prestiżowe wnętrze najlepszego VIP Roomu w Opolu!

Innowacyjna przestrzeń VIP Roomu

Wnętrze VIP Roomu CWK w Opolu to prestiżowa przestrzeń, dzięki której poczujesz się niezwykle wyjątkowo! W pomieszczeniu znajdują się wygodne, skórzane sofy, stoliki kawowe oraz klimatyczne lampy. Owa przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu dostosujesz wnętrze pod swoje potrzeby. Sala oferuje możliwość skorzystania z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Wyposażona jest również w dostęp do internetu. Jest to doskonałe miejsce, w którym bez problemu przyjmiesz gości specjalnych i ważne osobistości. Room VIP w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu to wspaniała przestrzeń, w której zorganizujesz spotkanie przy kawie, rozmowę biznesową oraz wiele innych wydarzeń! Sprawdź ofertę i postaw na prestiż z CWK!

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala konferencyjne S1, S2 lub S3 Sala konferencyjne S1, S2 lub S3
50 22 16
Sala konferencyjna S1 + S2/S2 + S3 Sala konferencyjna S1 + S2/S2 + S3
125 56 32
Sala konferencyjna S1 + S2 + S3 Sala konferencyjna S1 + S2 + S3
200 88 49

Sale bankietowe - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

Nowoczesna hala wystawiennicza CWK w Opolu

Szukasz miejsca, dzięki któremu zorganizujesz niezapomniane targi, konferencje czy różnego rodzaju eventy? Jesteś w idealnym miejscu! Skorzystaj z możliwości Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Opolu i sprawdź ofertę wynajmu nowoczesnej hali wystawienniczej! Ich użytkowa powierzchnia, która wynosi aż 1400 m2 pozwala na zorganizowanie świetnego wydarzenia. Czym wyróżnia się hala CWK Opole? Przede wszystkim systemem mobilnych, w pełni dźwiękoszczelnych ścian, które umożliwiają aranżację przestrzeni w taki sposób, aby odpowiadała ona organizowanym wydarzeniom. Jest to doskonała opcja, dzięki której możesz dostosować wnętrze pod swoje indywidualne potrzeby. System nagłośnieniowy i multimedialny gwarantuje możliwość niezależnego i równoległego urządzenia wielu eventów. Sprawdź ofertę i zorganizuj wspaniałą galę, fantastyczną imprezę firmową lub niezapomniane targi.

Niezwykłe możliwości hali wystawienniczej CWK

Hala wystawiennicza w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym to wspaniałe miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W pobliżu hal znajduje się foyer o powierzchni 1200 m2, którego z łatwością można połączyć z przestrzenią i otrzymać tym samym 2600 m2 powierzchni wystawowej. Dodatkowo istnieje możliwość dostępu do hal z poziomu gruntu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podczas organizowania Twojego eventu będziesz mógł wjechać do obiektu dużym sprzętem. Co więcej, dzięki kanałom medialnym pod podłogą masz gwarancję stałego dostępu do wody, kanalizacji czy energii elektrycznej. To znacznie ułatwi się organizację targów, szkoleń czy konferencji. Hala wystawiennicza posiada dostęp do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia części sektorów. Zobacz ofertę hali na wynajem od CWK i ciesz się wspaniałą przestrzenią wystawową.

Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Moduł H1
360 150 130
Moduł H2
360 150 130
Moduł H3
530 230 200
Foyer
990 440 360
Hala Wystawiennicza
1260 560 460
Hala Wystawiennicza + Foyer
2250 1000 830
Usługi dodatkowe

Teren zewnętrzny do organizacji imprez plenerowych

Szukasz miejsca, w którym będziesz miał możliwość zorganizowania dużej imprezy plenerowej? Świetnie się składa! Postaw na teren zewnętrzny przy Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu i ciesz się przestronnością pozwalającą na wiele! Dzięki takiej przestrzeni nie musisz obawiać się o brak miejsca czy niedostateczne warunki do organizacji świetnej imprezy w plenerze!

Czym wyróżnia się teren zewnętrzny przy CWK?

Przede wszystkim 23 000 m2 idealnej przestrzeni, na której możesz stworzyć wspaniałe wydarzenie! Teren jest w całości ogrodzony. Dodatkowo posiada przesuwne bramy wjazdowe oraz przyłącze elektryczne (4 skrzynki z zabezpieczeniem). Co więcej, przestrzeń posiada niezależnie oświetlenie, a utwardzony teren pozwala na wjazd ciężarówek lub ciężkiego sprzętu. Jest to idealna przestrzeń na organizację imprezy masowej.

2500 m2 hali Centrum Wystawienniczo - Kongresowego może stanowić doskonałe zaplecze czy garderoby. Zobacz całą ofertę wynajmu pomieszczeń i terenów w CWK w Opolu. Postaw na prestiżową przestrzeń i ciesz się wspaniałym wydarzeniem!

Komentarze
Byłem na dużej konferencji w tym miejscu i jestem pod wrażeniem poziomu usług i sprawnej, świetnej organizacji. Wydarzenie przebiegło w komfortowych warunkach, wszystko udało się zrealizować. Sala sporych rozmiarów, klimatyzowana, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt. Surowe, proste wnętrze, ale przyjemne. Obiekt jest bardzo nowoczesny i wyposażony we wszelkie udogodnienia. Duży parking dla gości. Polecam Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu na duże wydarzenia.


10/2019

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu może na pierwszy rzut oka na zdjęcia na stronie www nie wygląda nowocześnie. Natomiast na miejscu byliśmy zaskoczeni jak dobrze wyposażone są sale szkoleniowe. Lokalizacja OK. Polecam dla każdego kto szuka odpowiedniego miejsca do organizacji szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Pracownicy znają się na swojej pracy i są bardzo pomocni. Muszę wspomnieć o cateringu, który jest bardzo smaczny i po przystępnej cenie. Na pewno wynajmę salę ponownie.

05/2019

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu to nasz ulubiony obiekt konferencyjny w Opolu - gwarantuje bowiem wysoką jakość obsługi (bardzo miły personel - dziękuję za pomoc panie Marku!) i usług konferencyjnych. Sala konferencyjna wyposażona jest we wszystko, co jest potrzebne do celów konferencyjnych; doskonały sprzęt multimedialny, świetne nagłośnienie i oświetlenie, do tego bardzo wygodne meble. Warto też pochwalić catering - bardzo pyszny i w dużych ilościach.

02/2019

Jeśli chodzi częste i regularne prowadzenie szkoleń czy konferencji to ja polecam sale KONFERENCYJNE - CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE W OPOLU. Spełnia one największe wymagania postawione przez klientów. Nowoczesne wnętrze jak i same wyposażenie obiektu daje im bardzo Duzy plus. W zależności od organizowanej konferencji obsługa przygotuje pomieszczenia tak aby odpowiadały tematowi.

01/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu | Opole
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Wrocławska 158
45-835 Opole
opolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
200

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
2250

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
2250

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
2600

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
300

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Multimedia
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 96 km  Odległosc od PKP: 6 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Komentarze
Byłem na dużej konferencji w tym miejscu i jestem pod wrażeniem poziomu usług i sprawnej, świetnej organizacji. Wydarzenie przebiegło w komfortowych warunkach, wszystko udało się zrealizować. Sala sporych rozmiarów, klimatyzowana, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt. Surowe, proste wnętrze, ale przyjemne. Obiekt jest bardzo nowoczesny i wyposażony we wszelkie udogodnienia. Duży parking dla gości. Polecam Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu na duże wydarzenia.


10/2019

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu może na pierwszy rzut oka na zdjęcia na stronie www nie wygląda nowocześnie. Natomiast na miejscu byliśmy zaskoczeni jak dobrze wyposażone są sale szkoleniowe. Lokalizacja OK. Polecam dla każdego kto szuka odpowiedniego miejsca do organizacji szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Pracownicy znają się na swojej pracy i są bardzo pomocni. Muszę wspomnieć o cateringu, który jest bardzo smaczny i po przystępnej cenie. Na pewno wynajmę salę ponownie.

05/2019

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu to nasz ulubiony obiekt konferencyjny w Opolu - gwarantuje bowiem wysoką jakość obsługi (bardzo miły personel - dziękuję za pomoc panie Marku!) i usług konferencyjnych. Sala konferencyjna wyposażona jest we wszystko, co jest potrzebne do celów konferencyjnych; doskonały sprzęt multimedialny, świetne nagłośnienie i oświetlenie, do tego bardzo wygodne meble. Warto też pochwalić catering - bardzo pyszny i w dużych ilościach.

02/2019

Jeśli chodzi częste i regularne prowadzenie szkoleń czy konferencji to ja polecam sale KONFERENCYJNE - CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE W OPOLU. Spełnia one największe wymagania postawione przez klientów. Nowoczesne wnętrze jak i same wyposażenie obiektu daje im bardzo Duzy plus. W zależności od organizowanej konferencji obsługa przygotuje pomieszczenia tak aby odpowiadały tematowi.

01/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]