61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel św. Norberta | Nowe Brzesko | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Hebdów 110
32-120 Nowe Brzesko
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

Hotel św.Norberta mieści się w zabytkowym gotycko - barokowym budynku ponorbertańskiego klasztoru, którego początki sięgają połowy XII wieku. Obiekt, malowniczo położony na wzgórzu w zakolu Wisły jest miejscem unikalnym - jeden z najstarszych, a zarazem najpiękniejszych i najcenniejszych zabytków polskiej architektury i sztuki sakralnej, w latach 2009 - 2011 został gruntownie odnowiony i przekształcony w komfortowy hotel z zapleczem konferencyjnym.

Dawne Opactwo Norbertanów - dziś jako Hotel św.Norberta - otwiera swe podwoje dla wszystkich: miłośników historii, starej architektury i pięknych wnętrz, poszukiwaczy ciszy i spokoju, amatorów tradycyjnej polskiej kuchni i świeżego powietrza.

Hotel św. Norberta, w odległości zaledwie 25 km od Krakowa - gwarantuje swoim gościom wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach, z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy turystów indywidualnych i biznesowych, rodziny z dziećmi i czworonożnymi towarzyszami, grupy turystyczne, pielgrzymów oraz wszystkich poszukiwaczy atrakcji turystycznych w Małopolsce. Obiekt położony koło Nowego Brzeska, przy trasie nr 79 Kraków - Sandomierz, zaledwie 25 km od Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych Małopolski: Kraków, Wieliczka, Kopalnia Soli Bochnia, Zamek Królewski Niepołomice,Oświęcim.

Sale konferencyjne - Hotel św. Norberta

Wybiegając naprzeciw potrzebom Gości konferencyjnych Hotel św. Norberta oddaje do dyspozycji 2 sale konferencyjne: św. Norberta oraz Opata, salę klubową, a także powierzchnie wystawiennicze.

Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych:
• ekran, tablica flipchart, papier do flipchartu, pisaki, długopisy, notatniki
• telewizor LCD 47", DVD, laptop, rzutnik multimedialny, LAN i bezprzewodowy internet WiFi
• klimatyzacja, zaciemnienie, oświetlenie naturalne
• ekspres do kawy
• klimatyzacja, zaciemnienie oświetlenie naturalne
• liczba miejsc – 10

W cenę sal konferencyjnych oraz sali klubowej wliczone jest 312 m2 powierzchni wystawienniczej, 3 gabloty ekspozycyjne stolikowe oraz 6 gablot ekspozycyjnych wolnostojących.Zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną!!!
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Św. Norberta Sala Św. Norberta 100 40 45
Sala Opata Sala Opata 50 26 24
Sala Klubowa Sala Klubowa 10 1 10

Sale bankietowe - Hotel św. Norberta

Sala św.Norberta

Reprezentacyjna sala bankietowa - dawny refektarz klasztorny. Niezwykle piękna, z kolebkowo - łukowym sklepieniem, wypełnionym barwnymi freskami, znakomicie sprawdza się zarówno jako sala bankietowa jak i jako sala do tańca.Jako sala bankietowa pomieści do 60 osób.

Restauracja św.Norberta

Dwie sale połączone łukowymi przejściami, o jasnych ścianach, kolebkowo - łukowym sklepieniu. Sale restauracyjne polecamy jako miejsce bankietowe dla 70 osób.

Krużganki

Całkowicie zabudowane dawne krużganki okalające wewnętrzny ogród. Usytuowanie stołów bankietowych w krużgankach pozwala gościom na swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń i ogrodu, zapewniając jednocześnie izolację od dźwięków sali tanecznej. Wspaniały wystrój i niepowtarzalny urok krużganków zapewniają polichromowane sklepienia i kolekcja sztuki. Mieszczą one do 150 osób.

Przyjęcie w ogrodzie:

Przyjęcie w plenerze to propozycja skierowana do osób szukających wyjątkowego otoczenia i niezapomnianych przeżyć. Hebdowskie ogrody z krzewami róż, drewnianymi altanami i alejkami spacerowymi, umożliwiają stworzenie niezwykłego, romantycznego przyjęcia, które na zawsze pozostanie w pamięci gości.

Ogrody zewnętrzne:

Ogrody otaczają budynek od strony wschodniej i południowej. Na ich terenie znajdują się: namiot bankietowy, 2 drewniane altany, wydzielone miejsce na grill/ognisko wraz z paleniskiem, miniaturowy plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, bujakami, zjeżdżalnią, piaskownicą i małpim gajem. Z ogrodów roztacza się wspaniały widok ciągnący się aż po horyzont pól i łąk.

Ogród wewnętrzny (wirydarz):

Kameralny ogródek, otoczony czworokątnym budynkiem. O zmierzchu - kiedy światła padające z krużganków zaczynają przeplatać się tu z blaskiem gwiazd i księżyca - nabiera niezwykle romantycznego wręcz bajkowego wyglądu. Można tu zaaranżować przejęcie dla 40 osób lub usytuować koktajlowe stoliki, przy których odpocząć będzie można od zgiełku biesiady.

Namiot bankietowy:

Ślub i wesele w ogrodzie to propozycja skierowana do Młodych Par szukających wyjątkowego otoczenia i niezapomnianych przeżyć. Na terenie ogrodów usytuowany jest namiot bankietowy umożliwiający organizację przyjęcia weselnego dla 150 osób. Nieograniczone sposoby aranżacji pleneru umożliwiają stworzenie wyjątkowego nastroju, dzięki czemu każda chwila pozostanie na długo w pamięci gości. W przyklasztornym ogrodzie znajdują się dwie altany oraz alejki spacerowe, a urok hebdowskiego wzgórza sprawia, iż jest on idealnym miejscem na sesję zdjęciową nowożeńców.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala św. Norberta 1 60 65
Restauracja 1 60 22
Krużganki 1 150 1
Namiot bankietowy 1 200 1

Pokoje - Hotel św. Norberta

W hotelu mieści się 27 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w łazienkę, TV-sat, bezprzewodowy internet oraz telefon. Hotel może przyjąć 51 osób w układzie standardowym, w układzie z dostawkami - 70 osób.

Rozkład pokoi w układzie standard:
9 pokoi 1-osobowych
4 pokoje 1-osobowe z dostawką
9 pokoi 2-osobowych
3 pokoje 2-osobowe z dostawką
2 pokoje 3-osobowe
Usługi dodatkowe
Ponadto do dyspozycji gości oddajemy:

- klimatyzowaną restaurację
- 312 m2 powierzchni wystawienniczej
- kaplicę
- całodobowy aperitif
-bar
- monitorowany, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów
- 50 arów wewnętrznych i zewnętrznych ogrodów z letnią kawiarenką
- Obiekt położony na wzgórzu, w przepięknym zakolu Wisły. W sąsiedztwie stadnina i pensjonat dla koni.

Hotel przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (platforma w klatce schodowej)
Komentarze
Serdecznie polecam Hotel św. Norberta na organizację konferencji. Bardzo dobrze przystosowane sale, profesjonalna obsługa i dobry kontakt z managerem obiektu.

07/2017

Przepiękny hotel konferencyjny zarówno pod względem architektonicznym, jak i położenia. Miałem w nim okazję organizować szkolenie sprzedażowe dla pracowników jednej z małopolskich firm przemysłowych. Hotel zrobił na mnie ogromne wrażenie, a freski na ścianach sprawiały, że momentami było ciężko o koncentrację :) Z przyjemnością chciałbym zorganizować kolejne szkolenia w tym miejscu.

11/2017

Bardzo dobre miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Sale konferencyjne posiadają nowoczesny sprzęt multimedialny i są obsługiwane przez przemiłych pracowników. Na pochwałę zasługuje także baza noclegowa. Pokoje są bardzo wygodne i pięknie urządzone. Chętnie ponownie skorzystamy z oferty tego miejsca.

04/2018

Hotel św. Norberta oddaje do dyspozycji 2 sale konferencyjne i jest najlepszym obiektem jeśli chodzi o zorganizowanie konferencji czy spotkań biznesowych. : Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych: • ekran, tablica flipchart, papier do flipchartu, pisaki, długopisy, notatniki • telewizor LCD 47", DVD, laptop, rzutnik multimedialny, LAN i bezprzewodowy internet WiFi • klimatyzacja, zaciemnienie, oświetlenie naturalne • ekspres do kawy • klimatyzacja, zaciemnienie oświetlenie naturalne

01/2019

Hotel św.Norbert to obiekt z historią sięgającą połowy XII wieku, jednak po generalnym odrestaurowaniu zachwyca jak pewnie w dobie swojej śweitlności. Zachwyceni byliśmy pobytem oraz profesjonalną, życzliwą obsługą. Hotel oferuje jasne, komfortowe i przestrzenne pokoje hotelowe, gwarantując wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Jest komfortowo położony przy dobrym połączniu infrestruktury. Polecam.

01/2020

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel św. Norberta | Nowe Brzesko
Typ obiektu: hotel ***

Adres:
Hebdów 110
32-120 Nowe Brzesko
małopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
100

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
200

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
200

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
61

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 65  Odległosc od PKP: 38

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij