61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Obiekty konferencyjne w Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński to miasto w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu stargardzkiego, jest przy tym jednym z najstarszych miast Polski. Stargard Szczeciński to ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek przemysłowy, usługowy i kulturalny. Miasto wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce, w którym często organizowane są najróżniejsze wydarzenia biznesowe, takie jak szkolenia, konferencje czy firmowe wyjazdy integracyjne.
Znalezione obiekty: 6
Obiekty na mapie

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Stargard Szczeciński

Hotel Campanile Szczecin zobacz prezentację
Miasto: Szczecin
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 85
Dzięki ścianom mobilnym wielkość sal szkoleniowych może zostać przystosowana do charakteru odbywającego się tu spotkania.
Hotel Atrium**** Szczecin zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 70
Sale konferencyjne w samym centrum miasta gwarantują udane spotkanie biznesowe w dogodnej lokalizacji.
Marena Wellness & Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 220
Jesteśmy grupą profesjonalistów, podchodzących z pasją do powierzonej nam pracy, szczególnie tej podczas przygotowania i organizacji szkoleń.
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Bażyna zobacz prezentację
Liczba uczestników: 132
Liczba miejsc noclegowych: ---
Klienci wynająć mogą tutaj cztery sale (trzy warsztatowe, jedna konferencyjna) wyposażone w najnowszej klasy sprzęt.
Hotel Senator **** zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 246
Ośrodek znajduje się niedaleko od plaży, dzięki czemu po całodniowym szkoleniu klienci będą mogli wybrać się na spacer wzdłuż plaży.
 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Staromiejski zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

W Stargardzie Szczecińskim i wokół tej miejscowości mamy duży wybór takich obiektów jak hotele konferencyjne i obiekty szkoleniowe. Sale szkoleniowe i sale konferencyjne są przy tym dostępne w różnej wielkości i z odmiennym wyposażeniem technicznym. Dzięki temu organizatorzy, którzy organizują takie wydarzenia biznesowe jak szkolenia, konferencje, seminaria czy sympozja mają do dyspozycji wiele różnych obiektów szkoleniowych i konferencyjnych – zresztą tak samo jak osoby, które szukają odpowiednich sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz bankietowych, na wydarzenia takie jak uroczysty bankiet firmowy czy firmowy wyjazd integracyjny. Gdy rozpatrujemy obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Stargardzie Szczecińskim, to warto wziąć pod uwagę wiele różnorakich kwestii. Jedną z nich powinna być oczywiście sprawa wyposażenia technicznego w danym obiekcie szkoleniowym i konferencyjnym w Stargardzie Szczecińskim. Chodzi tutaj zwłaszcza o wyposażenie w sprzęt multimedialny, który umożliwia prezentację treści towarzyszących wykładom, szkoleniom i innym wydarzeniom biznesowym. Nieraz ten sprzęt multimedialny jest bardzo wysokiej jakości, są to zarówno projektory, rzutniki, jak i inne nowoczesne sprzęty. Warto także upewnić się czy nagłośnienie na sali konferencyjnej czy szkoleniowej w Stargardzie Szczecińskim jest odpowiednie, tak aby wszyscy uczestnicy szkolenia mogli cieszyć się idealnym dźwiękiem i nie mieli problemów z całkowitym uczestnictwem w konferencji czy szkoleniu odbywającym się w danym obiekcie konferencyjnym. Istotna jest również kwestia oświetlenia, tak aby wszystko było doskonale widoczne; często wystarczy, aby była zapewniona duża ilość dziennego światła, które pozwoli zapewnić doskonałą widoczność podczas szkolenia czy konferencji. Istotną sprawą jest również zorientowanie się czy jest na sali szkoleniowej czy sali konferencyjnej odpowiednio działająca klimatyzacja, co jest bardzo istotne zwłaszcza w czasie najcieplejszych miesięcy w roku w Polsce, a więc w czerwcu, lipcu i sierpniu. Uczestnicy szkolenia, konferencji czy seminarium muszą czuć się komfortowo, by móc w pełni uczestniczyć w danym wydarzeniu biznesowym. Niejednokrotnie uczestnicy danego spotkania biznesowego czy wydarzenia szkoleniowego decydują się także na skorzystanie z oferty noclegu w danym obiekcie szkoleniowym czy hotelu konferencyjnym.

Wyszukaj na skróty
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij