Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Obiekty konferencyjne w Stargard Szczeciński

Stargard Szczeciński to miasto w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu stargardzkiego, jest przy tym jednym z najstarszych miast Polski. Stargard Szczeciński to ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek przemysłowy, usługowy i kulturalny. Miasto wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce, w którym często organizowane są najróżniejsze wydarzenia biznesowe, takie jak szkolenia, konferencje czy firmowe wyjazdy integracyjne.
Znalezione obiekty: 12
Obiekty na mapie
Kyriad Stargard zobacz prezentację
Liczba uczestników: 32
Liczba miejsc noclegowych: 120
Hotel Kyriad w Stargardzie oferuje swoim Gościom pełen komfort podczas pobytów biznesowych, dzięki wygodnym pokojom ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Stargard Szczeciński

Hotel Campanile Szczecin zobacz prezentację
Miasto: Szczecin
Liczba uczestników: 100
Liczba miejsc noclegowych: 85
Dzięki ścianom mobilnym wielkość sal szkoleniowych może zostać przystosowana do charakteru odbywającego się tu spotkania.
EVENT ARENA zobacz prezentację
Miasto: Szczecin
Liczba uczestników: 750
Liczba miejsc noclegowych: ---
Konferencja w namiocie sferycznym w Szczecinie to propozycja, obok której zdecydowanie trudno jest przejść obojętnie! ...
Hotel Atrium**** Szczecin zobacz prezentację
Liczba uczestników: 120
Liczba miejsc noclegowych: 70
Sale konferencyjne w samym centrum miasta gwarantują udane spotkanie biznesowe w dogodnej lokalizacji.
Dworek Bielin zobacz prezentację
Miasto: Moryń
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: 45
Dworek Bielin to urokliwy obiekt agroturystyczny przy granicy polsko-niemieckiej w województwie zachodniopomorskim, ...
Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski zobacz prezentację
Liczba uczestników: 160
Liczba miejsc noclegowych: 134
QUBUS HOTEL Gorzów Wlkp. to czterogwiazdkowy w pełni klimatyzowany obiekt położony w centrum miasta. W restauracji ...
Bel Mare i Aqua Resort zobacz prezentację
Liczba uczestników: 90
Liczba miejsc noclegowych: 550
Resort Bel Mare to idealny ośrodek, który zachwyci mocą atrakcji oraz nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi.
Hotel Glar Conference & SPA zobacz prezentację
Liczba uczestników: 198
Liczba miejsc noclegowych: 227
Hotel Glar Conference & SPA, położony zaledwie 1,8 kilometra od spokojnej plaży Bałtyku oraz 10 kilometrów od tętniących ...
Rezydencja Korab zobacz prezentację
Liczba uczestników: 70
Liczba miejsc noclegowych: 130
Rezydencja Korab to przytulny obiekt zlokalizowany w urokliwym miasteczku Międzyzdroje, który pozwoli na odpoczynek i ...
Marena Wellness & Spa zobacz prezentację
Liczba uczestników: 250
Liczba miejsc noclegowych: 170
Jesteśmy grupą profesjonalistów, podchodzących z pasją do powierzonej nam pracy, szczególnie tej podczas przygotowania i organizacji szkoleń.
Linea Mare - Resort zobacz prezentację
Miasto: Pobierowo
Liczba uczestników: 60
Liczba miejsc noclegowych: ---
Linea Mare to luksusowy i elegancki hotel w standardzie pięciogwiazdkowym zlokalizowany w urokliwej nadmorskiej miejscowości Pobierowo.
Dodaj swój obiekt
do systemu
SaleBiznesowe.pl
Sprawdź warunki

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Staromiejski zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

W Stargardzie Szczecińskim i wokół tej miejscowości mamy duży wybór takich obiektów jak hotele konferencyjne i obiekty szkoleniowe. Sale szkoleniowe i sale konferencyjne są przy tym dostępne w różnej wielkości i z odmiennym wyposażeniem technicznym. Dzięki temu organizatorzy, którzy organizują takie wydarzenia biznesowe jak szkolenia, konferencje, seminaria czy sympozja mają do dyspozycji wiele różnych obiektów szkoleniowych i konferencyjnych – zresztą tak samo jak osoby, które szukają odpowiednich sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz bankietowych, na wydarzenia takie jak uroczysty bankiet firmowy czy firmowy wyjazd integracyjny. Gdy rozpatrujemy obiekty konferencyjne i hotele szkoleniowe w Stargardzie Szczecińskim, to warto wziąć pod uwagę wiele różnorakich kwestii. Jedną z nich powinna być oczywiście sprawa wyposażenia technicznego w danym obiekcie szkoleniowym i konferencyjnym w Stargardzie Szczecińskim. Chodzi tutaj zwłaszcza o wyposażenie w sprzęt multimedialny, który umożliwia prezentację treści towarzyszących wykładom, szkoleniom i innym wydarzeniom biznesowym. Nieraz ten sprzęt multimedialny jest bardzo wysokiej jakości, są to zarówno projektory, rzutniki, jak i inne nowoczesne sprzęty. Warto także upewnić się czy nagłośnienie na sali konferencyjnej czy szkoleniowej w Stargardzie Szczecińskim jest odpowiednie, tak aby wszyscy uczestnicy szkolenia mogli cieszyć się idealnym dźwiękiem i nie mieli problemów z całkowitym uczestnictwem w konferencji czy szkoleniu odbywającym się w danym obiekcie konferencyjnym. Istotna jest również kwestia oświetlenia, tak aby wszystko było doskonale widoczne; często wystarczy, aby była zapewniona duża ilość dziennego światła, które pozwoli zapewnić doskonałą widoczność podczas szkolenia czy konferencji. Istotną sprawą jest również zorientowanie się czy jest na sali szkoleniowej czy sali konferencyjnej odpowiednio działająca klimatyzacja, co jest bardzo istotne zwłaszcza w czasie najcieplejszych miesięcy w roku w Polsce, a więc w czerwcu, lipcu i sierpniu. Uczestnicy szkolenia, konferencji czy seminarium muszą czuć się komfortowo, by móc w pełni uczestniczyć w danym wydarzeniu biznesowym. Niejednokrotnie uczestnicy danego spotkania biznesowego czy wydarzenia szkoleniowego decydują się także na skorzystanie z oferty noclegu w danym obiekcie szkoleniowym czy hotelu konferencyjnym.

Miasta w okolicy
Wyszukaj na skróty
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]