61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Inter Szablewski | Dymaczewo Nowe | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Pod Topolami 1
62-050 Dymaczewo Nowe
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do Hotelu Inter Szablewski . Obiekt znajduje się w zachodniej Wielkopolsce, zaledwie 25 km od Poznania, w pobliżu drogi E261. Położony wśród lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego jest idealnym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych i wypoczynku.

Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda, piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają wypoczynkowi niezależnie od pory roku. Nasi Goście korzystać mogą ze 150 miejsc hotelowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz telewizję satelitarną.

W hotelu znajdują się również - restauracja z tarasem i widokiem na jezioro oraz sauna fińska. Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy trzy doskonale wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe.

Sale konferencyjne - Hotel Inter Szablewski

Organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe.

Klimatyzowane sale konferencyjne posiadają pełne zaplecze techniczne, a bogata oferta pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na największej z sal możemy zorganizować konferencję czy szkolenie nawet dla 150 osób.

Ponadto dysponujemy zadaszonym miejscem nawet dla 1000 osób na przygotowanie grilla lub ogniska, boiskiem wielofunkcyjnym oraz salą bilardową.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala A Sala A 150 100 120
brak zdjęcia Sala B 40 30 30
brak zdjęcia Sala C 25 --- 18

Sale bankietowe - Hotel Inter Szablewski

Powierzchnia naszych sal umożliwia organizowanie dużych konferencji, bali, wesel oraz bankietów, co w połączeniu z doświadczeniem personelu w przygotowaniu dużych imprez sprawia, iż w Hotelu „Szablewski" odbywają się prestiżowe imprezy na których goszczą przedstawiciele świata polityki, sztuki i biznesu. Zapewniamy również kompleksowa obsługę w zakresie planowania i organizacji imprez oraz cateringu.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
brak zdjęcia Sala A 120 100 150
brak zdjęcia Sala B 40 30 60

Pokoje - Hotel Inter Szablewski

Goście korzystać mogą ze 150 miejsc hotelowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, tarasy, radio oraz telewizję satelitarną.

Usługi dodatkowe
Ponieważ lokalizacja Hotelu Inter Szablewski sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu, dlatego w naszej ofercie znalazły się:
• Wycieczki krajoznawcze
• Przejażdżki terenowe – bryczką, saniami oraz konno
• Sporty ekstremalne – loty balonem, wspinaczka ściankowa, jazda quadami
• Sporty wodne – żaglówki, kajaki
• Paintball, survival, biegi na orientację
• Konkurencje sportowe – mecze piłki siatkowej, łucznictwo
• Inne gry i zabawy sprawnościowe
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij