61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Atut****  Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
 

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort | Boszkowo

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
ul. Dworcowa 15
64-140 Włoszakowice Boszkowo
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

KONFERENCJE WIELKOPOLSKA

Hotel Sułkowski to największe w regionie centrum konferencyjne, które oferuje kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych.

PONAD 500 M2 SAL KONFERENCYJNYCH W WIELKOPOLSCE

Oferujemy 159 miejsc noclegowych oraz 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Największa liczy ponad 300 m2. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-video niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i szybki dostęp do internetu WiFi.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W WIELKOPOLSCE

Wielkim atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Ośrodek konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko trasy Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem na kilkaset miejsc.

Sale konferencyjne - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

SALA KONFERENCYJNA S1+2+3
Maksymalna liczba osób:290
Nasza największa sala z możliwością podziału na dwie lub trzy mniejsze. Powierzchnia łączna to 300 metrów kwadratowych (30×10 metrów, 3 x 100 mkw). Każda z sal wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. Istnieje także możliwość jednoczesnej emisji materiałów na wszystkich trzech ekranach. Salę usytuowano tuż przy głównym wejściu do hotelu – od strony parkingu. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód. Sala umożliwia ekspozycję wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Może pomieścić maksymalnie 290 osób. Jest przystosowana także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S1+2
Maksymalna liczba osób:190
Sala 1+2 jest efektem połączenia dwóch z trzech sal tworzących razem naszą największą salę konferencyjną o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia sali S1+2 to 200 mkw. Powierzchnia łączna sali 1+2+3, z możliwością podziału na 2 lub 3 mniejsze, to 3 x 100 mkw. Sala S1+2 wyposażona jest w dwa osobne wejścia, niezależne nagłośnienia, które można zsynchronizować oraz w rzutniki z ekranami.Usytuowana jest tuż przy głównym wejściu do hotelu – od strony parkingu. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód – co może być dużym atutem w przypadku organizowania konferencji z branży motoryzacyjnej, budowlanej. Sale konferencyjne 1+2 umożliwiają ekspozycję nawet wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Pomieszczą maksymalnie 190 osób. Są przystosowane także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S2+3
Maksymalna liczba osób:190
Sale S2+3 to 200 metrów kwadratowych. Sale konferencyjne S2+3 to efekt połączenia dwóch z trzech sal tworzących razem naszą największą...

SALA KONFERENCYJNA S1
Maksymalna liczba osób:95
S1 to powierzchnia 100 metrów kwadratowych Sala 1 jest jedną z trzech sal tworzących razem naszą największą salę konferencyjną o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia łączna sali 1+2+3, z możliwością podziału na 2 lub 3 mniejsze, to 3 x 100 mkw. SALĘ KONFERENCYJNĄ 1 WYPOSAŻONO W OSOBNE WEJŚCIE, NAGŁOŚNIENIE ORAZ W RZUTNIK Z EKRANEM, USYTUOWANA JEST TUŻ PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU DO HOTELU. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód. Sala S1 umożliwia ekspozycję nawet wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Pomieści maksymalnie 95 osób. Jest przystosowana także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S2
Maksymalna liczba osób:95
Sala S2 o powierzchni 100 m2 Sala S2 jest jedną z trzech sal (środkową) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną...

SALA KONFERENCYJNA S3
Maksymalna liczba osób:95
Sala konferencyjna S3 o powierzchni 100 m2 – duża, komfortowa i klimatyzowana powierzchnia Powierzchnia sali 3 to 100 mkw. Powierzchnia...

SALA KONFERENCYJNA S4
Maksymalna liczba osób:65
Sala S4 jest jedną z dwóch sal konferencyjnych (S4+S5) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę przez salę 5. Powierzchnia sali S4 to 60 metrów kwadratowych. Powierzchnia łączna sali S4 + S5, z możliwością podziału na mniejsze, to 105 metrów kwadratowych. S4 wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. W tej sali może pomieścić się maksymalnie do 65 osób.

SALA KONFERENCYJNA S5
Maksymalna liczba osób:40
Sala S5 jest jedną z dwóch sal konferencyjnych (4+5) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną na poziomie parteru, z bezpośrednim...

SALA KONFERENCYJNA S4+5
Maksymalna liczba osób:100
Nasza największa sala na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro, z możliwością podziału na 2 mniejsze. Powierzchnia łączna sali S4+S5, to 105 metrów kwadratowych (sala S4 = 60 mkw + sala S5 = 45 mkw). Każda wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. Istnieje także możliwość jednoczesnej emisji materiałów na wszystkich 2 ekranach.

SALA KONFERENCYJNA S6
Maksymalna liczba osób:40
Sala S6 usytuowana jest na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro. Powierzchnia łączna sali konferencyjnej to 45 mkw.

SALA KONFERENCYJNA S7
Maksymalna liczba osób:65
Sala S7 usytuowana jest na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro. Powierzchnia łączna sali konferencyjnej to 65 mkw.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala 123 Sala 123 290 290 290
Sala 45 Sala 45 100 100 100

Sale bankietowe - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Hotel Sułkowski posiada sale weselne przeznaczone zarówno dla kameralnych mniejszych uroczystości, jak i dużych ponad 300 osobowych imprez ślubnych.

SALA WESELNA BANKIETOWA LA PERLA NA 150 OSÓB

Restauracja La Perla to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych. Z sali restauracyjnej roztacza się widok na taras oraz panoramę jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.
W restauracji organizujemy przyjęcia zasiadane do 150 osób oraz połączone z tańcami do 110 osób.
Kameralna restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.
Tarasy restauracji La Perla: 160 miejsc.

SALA WESELNA BLUE CAFE NA 70 OSÓB
Nasza nowa restauracja Blue Cafe położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości. Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację imprez zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, komunie, imprezy okolicznościowe) jak i dla klientów biznesowych (konferencje, sympozja, bankiety).

NAMIOT WESELNY BANKIETOWY NA 350 OSÓB
Wesele jak z Hollywood. 700 mkw zadaszonej powierzchni z drewnianym parkietem. Możliwość zlikwidowania ścianek bocznych i odsłonięcia panoramy na Jezioro Dominickie. Do tego nowoczesna hotelowa kuchnia. Całość zapewnia zaplecze pod każdy rodzaj przyjęcia weselnego, od tych kameralnych po realizowane z rozmachem i światową oprawą kilkusetosobowe bankiety weselne. Poprawiny natomiast zorganizować można także w naszym wigwamie.

Pokoje - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Hotel Sułkowski dysponuje 72 komfortowymi pokojami (159 miejsc noclegowych) klasy Apartament, Superior Premium, Superior oraz Standard.
Wyposażenie pokoju:
- dwa pojedyncze łóżka
- klimatyzacja
- Wi-Fi
- biurko
- telefon
- telewizor LED
-czujnik dymu
- łazienka z natryskiem

Usługi dodatkowe

WYPOCZYNEK
Hotel Sułkowski – wypoczynek, konferencje, wesela – to doskonałe miejsce na wypoczynek nad jeziorem z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego. Jest to idealne miejsce, by miło spędzić wczasy.

Nasz hotel położony jest nad Jeziorem Dominickim i jako jedyny w regionie obiekt posiada szeroką piaszczystą plażę z kąpieliskiem strzeżonym. Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje La Perla, nowa restauracja na plaży, lobby bar z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy, serwuje wyśmienite przekąski, dania obiadowe, desery i napoje.

Osobom, które zdecydują się spędzić wczasy nad jeziorem w naszym hotelu zapewnimy moc atrakcji, które obejmują:
bowling
bilard
snooker
darty
wypożyczalnię rowerów i sprzętu wodnego
naukę windsurfingu
saunę i masaże
konie
szlak kajakowy
lotnisko szybowcowe
tunel aerodynamiczny

Wszystkie osoby, które cenią wypoczynek nad jeziorem będą w pełni usatysfakcjonowane wysokim standardem naszego hotelu oraz naszą ofertą. Została ona przygotowana zarówno pod kątem młodych i starszych osób jak również rodzin z małymi dziećmi. Zachęcamy do składania rezerwacji miejsc noclegowych.

Reasumując. Hotel Sułkowski to Hotel z Happy Endem. Proponujemy, więc Państwu wypoczynek z gwarancją szczęśliwego zakończenia.

Jeśli pragną Państwo uzyskać więcej informacji na temat wczasów nad jeziorem w naszym hotelu, to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 65 537 11 00 lub 728 397 807.

ATRAKCJE W HOTELU
Hotel Sułkowski to doskonałe miejsce na wypoczynek nad jeziorem z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.

CUDOWNE JEZIORO
Nasz hotel położony jest nad Jeziorem Dominickim i jako jedyny w regionie posiada piaszczystą plażę z kąpieliskiem strzeżonym. Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje La Perla, nowa restauracja na plaży, lobby bar z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy, serwuje wyśmienite przekąski, dania obiadowe, desery i napoje.

TU NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ
Osobom, które zdecydują się spędzić wczasy nad jeziorem w naszym hotelu zapewnimy moc atrakcji, które obejmują:
Bowling / bilard / snooker / darty / air Hockey
Obozy windsurfingowe
Prywatną plażę
Rowery / nordic walking
Kajakowy Szlak Konwaliowy


ROWERY
Miłośnikom lądowych wycieczek polecamy wypożyczenie rowerów tradycyjnych i zwiedzenie Boszkowa i jego najbliższej okolicy z perspektywy siodełka. Nasz personel pomoże Państwu wybrać ciekawe trasy.

DLA AKTYWNYCH
Szukasz pomysłu na aktywne wakacje nad jeziorem? Sprawdź pełną ofertę Hotelu Sułkowski nad Jeziorem Dominickim. Tutaj łączymy sporty wodne z rekreacją.

WINDSURFING
Jezioro Dominickie to raj zarówno dla windsurferów, jak i osób, które chcą poznać ten wspaniały sport. Zapraszamy do wspólnej nauki windsurfingu – organizujemy kursy, szkolenia indywidualne, wypożyczamy kompletny sprzęt windsurfingowy jak również przyjmujemy zapisy na obozy windserfingowe.

ŻEGLARSTWO I ATRAKCJE WODNE
Zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu wodnego, gdzie proponujemy m.in.:
Żaglówki Omega / rowerki wodne / kajaki

Ogromną zaletą Hotelu Sułkowski jest różnorodność sportów wodnych, jakie można tu uprawiać. Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg dodatkowych propozycji:

Nordic Walking / Aerobik na plaży / Plażowe zajęcia Zumby
Przejażdżki konne / Przejażdżki rowerowe
Bowling / darty / bilard / snooker
Masaże / Sauna fińska / Balia skandynawska

DLA RELAKSU
Oprócz aktywnego wypoczynku w Hotelu Sułkowski proponujemy również wiele sposobów na udany relaks i urlop nad jeziorem.
Zapraszamy do naszego SPA nad jeziorem, gdzie proponujemy saunę, gorącą kąpiel w Bali, duży wybór masaży. Podczas pobytu wypożyczamy leżaki plażowe, kijki do nordic-walking, rowery, sprzęt wodny. W naszej restauracji zaproponujemy relaks przy muzyce.

Komentarze

Organizowałem szkolenie w Hotelu Sułkowski i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Sale konferencyjne są nowoczesne, wyposażone w sprzęt świetnej jakości. Obsługa bardzo miła i pomocna, potrafi pomóc w razie problemów. Ogólnie cała organizacja wydarzenia przebiegła wzorowo! Dodatkowym plusem jest świetna kuchnia oraz mnóstwo atrakcji, można zorganizować fajne spotkanie integracyjne.

31/07/2017 o 16:03:30

Planujesz zorganizować kilkudniowe szkolenie? Wybierz hotel Sułkowski. Okolica jest bardzo ładna i pełna dodatkowych atrakcji. Natomiast sam hotel jest nowoczesny i przystosowany do dużych grup odwiedzających. Panie, które nas obsługiwały, działały bardzo sprawnie. W kilkanaście minut zakwaterowały ok. 60 osób. Na potrzeby szkolenia korzystaliśmy z dwóch sal konferencyjnych i obie spełniły nasze oczekiwania. Nic tylko rezerwować kolejny przyjazd :)

22/12/2017 o 18:18:23

Urokliwe miejsce. Fajny widok na jezioro, który zdecydowanie rozprasza w trakcie pracy:). Ciekawa przestrzeń do organizacji mniejszej konferencji jak nasza. Wszystko zorganizowane i przygotowane z dużym zaangażowaniem i świadomością najistotniejszych szczegółów. Sala jasna, siedzenia wygodne, a sprzęt dobrej jakości. Z sali mogliśmy wyjść na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza i odetchnąć przed dalsza pracą. Współpraca z takim obiektem to czysta przyjemność i zadowolenie. Polecam.

23/07/2019 o 11:04:06

Dodaj komentarz

Ocena*:

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort | Boszkowo

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
ul. Dworcowa 15
64-140 Włoszakowice Boszkowo
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Obiekt w liczbach

Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
290

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
290

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
159

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia

Do pobrania

Lokalizacja

Odległosc od lotniska: 69 km  Odległosc od PKP: 100 m

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Sprawdź dostępność

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij