794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort | Boszkowo | Konferencje

Typ obiektu: hotel ***

Adres:
ul. Dworcowa 15
64-140 Boszkowo-Letnisko Boszkowo
wielkopolskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

KONFERENCJE WIELKOPOLSKA

Hotel Sułkowski to największe w regionie centrum konferencyjne, które oferuje kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych.

PONAD 500 M2 SAL KONFERENCYJNYCH W WIELKOPOLSCE

Oferujemy nawet 180 miejsc noclegowych oraz 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Największa liczy ponad 300 m2. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-video niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i szybki dostęp do internetu WiFi.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W WIELKOPOLSCE

Wielkim atutem Hotelu Sułkowski jest jego lokalizacja. Ośrodek konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto szeroką prywatną piaszczystą plażą oraz parkingiem i placem postojowym, które pomieszczą nawet kilkaset aut.

Sale konferencyjne - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

SALA KONFERENCYJNA S1+2+3
Maksymalna liczba osób: 300
Nasza największa sala z możliwością podziału na dwie lub trzy mniejsze (3x 100 m2). Powierzchnia łączna to 300 m2 (30×10 m). Każda z sal wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. Istnieje także możliwość jednoczesnej emisji materiałów na wszystkich trzech ekranach. Salę usytuowano tuż przy głównym wejściu do hotelu – od strony parkingu. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód. Sala umożliwia ekspozycję wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Może pomieścić maksymalnie 300 osób. Jest przystosowana także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S1+2
Maksymalna liczba osób: 200
Sala 1+2 jest efektem połączenia dwóch z trzech sal tworzących razem naszą największą salę konferencyjną o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia sali S1+2 to 200 mkw. Powierzchnia łączna sali 1+2+3, z możliwością podziału na 2 lub 3 mniejsze, to 3 x 100 mkw. Sala S1+2 wyposażona jest w dwa osobne wejścia, niezależne nagłośnienia, które można zsynchronizować oraz w rzutniki z ekranami.Usytuowana jest tuż przy głównym wejściu do hotelu – od strony parkingu. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód – co może być dużym atutem w przypadku organizowania konferencji z branży motoryzacyjnej, budowlanej. Sale konferencyjne 1+2 umożliwiają ekspozycję nawet wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Pomieszczą maksymalnie 190 osób. Są przystosowane także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S2+3
Maksymalna liczba osób: 200
Sale S2+3 to 200 m2. Sale konferencyjne S2+3 to efekt połączenia dwóch z trzech sal tworzących razem naszą największą...

SALA KONFERENCYJNA S1
Maksymalna liczba osób:95
S1 to powierzchnia 100 metrów kwadratowych Sala 1 jest jedną z trzech sal tworzących razem naszą największą salę konferencyjną o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia łączna sali 1+2+3, z możliwością podziału na 2 lub 3 mniejsze, to 3 x 100 mkw. SALĘ KONFERENCYJNĄ 1 WYPOSAŻONO W OSOBNE WEJŚCIE, NAGŁOŚNIENIE ORAZ W RZUTNIK Z EKRANEM, USYTUOWANA JEST TUŻ PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU DO HOTELU. Umożliwia to łatwy dostęp do niej poprzez przestronne szerokie drzwi wjazdowe, którą mogą pomieścić nawet samochód. Sala S1 umożliwia ekspozycję nawet wielkogabarytowych urządzeń lub pojazdów. Pomieści maksymalnie 95 osób. Jest przystosowana także do organizowania imprez bankietowych i tanecznych. Obok sali znajduje się przestronne foyer z możliwością serwowania cateringu.

SALA KONFERENCYJNA S2
Maksymalna liczba osób:95
Sala S2 o powierzchni 100 m2 Sala S2 jest jedną z trzech sal (środkową) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną...

SALA KONFERENCYJNA S3
Maksymalna liczba osób:95
Sala konferencyjna S3 o powierzchni 100 m2 – duża, komfortowa i klimatyzowana powierzchnia Powierzchnia sali 3 to 100 mkw. Powierzchnia...

SALA KONFERENCYJNA S4
Maksymalna liczba osób:65
Sala S4 jest jedną z dwóch sal konferencyjnych (S4+S5) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę przez salę 5. Powierzchnia sali S4 to 60 metrów kwadratowych. Powierzchnia łączna sali S4 + S5, z możliwością podziału na mniejsze, to 105 metrów kwadratowych. S4 wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. W tej sali może pomieścić się maksymalnie do 65 osób.

SALA KONFERENCYJNA S5
Maksymalna liczba osób:40
Sala S5 jest jedną z dwóch sal konferencyjnych (4+5) tworzących razem naszą największą salę konferencyjną na poziomie parteru, z bezpośrednim...

SALA KONFERENCYJNA S4+5
Maksymalna liczba osób:100
Nasza największa sala na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro, z możliwością podziału na 2 mniejsze. Powierzchnia łączna sali S4+S5, to 105 metrów kwadratowych (sala S4 = 60 mkw + sala S5 = 45 mkw). Każda wyposażona jest w osobne wejście, nagłośnienie oraz w rzutnik z ekranem. Istnieje także możliwość jednoczesnej emisji materiałów na wszystkich 2 ekranach.

SALA KONFERENCYJNA S6
Maksymalna liczba osób:40
Sala S6 usytuowana jest na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro. Powierzchnia łączna sali konferencyjnej to 45 mkw.

SALA KONFERENCYJNA S7
Maksymalna liczba osób:65
Sala S7 usytuowana jest na poziomie parteru, z bezpośrednim wyjściem na plażę i widokiem na jezioro. Powierzchnia łączna sali konferencyjnej to 65 mkw.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala 123 Sala 123
290 290 290
Sala 45 Sala 45
100 100 100

Sale bankietowe - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Hotel Sułkowski posiada sale weselne przeznaczone zarówno dla kameralnych mniejszych uroczystości, jak i dużych ponad 300 osobowych imprez ślubnych.

SALA WESELNA BANKIETOWA LA PERLA NA 150 OSÓB

Restauracja La Perla to doskonałe miejsce do organizacji bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych. Z sali restauracyjnej roztacza się widok na taras oraz panoramę jeziora Dominickiego. Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą tu atmosferą.
W restauracji organizujemy przyjęcia zasiadane do 150 osób oraz połączone z tańcami do 110 osób.
Kameralna restauracja La Perla kusi swoich Gości eleganckim wystrojem i panującą tu atmosferą. W restauracji znajduje się bar, który serwuje Gościom różnorodne drinki i napoje bezalkoholowe.
Tarasy restauracji La Perla: 160 miejsc.

SALA WESELNA BLUE CAFE NA 70 OSÓB
Nasza nowa restauracja Blue Cafe położona jest bezpośrednio na plaży. Dzięki szklanemu pasażowi powstającemu po rozłożeniu mobilnych szklanych paneli, możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych dla ok. 70 gości. Lokal spełnia wysokie standardy jakościowe obsługi i umożliwia organizację imprez zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, komunie, imprezy okolicznościowe) jak i dla klientów biznesowych (konferencje, sympozja, bankiety).

NAMIOT WESELNY BANKIETOWY NA 350 OSÓB
Wesele jak z Hollywood. 700 mkw zadaszonej powierzchni z drewnianym parkietem. Możliwość zlikwidowania ścianek bocznych i odsłonięcia panoramy na Jezioro Dominickie. Do tego nowoczesna hotelowa kuchnia. Całość zapewnia zaplecze pod każdy rodzaj przyjęcia weselnego, od tych kameralnych po realizowane z rozmachem i światową oprawą kilkusetosobowe bankiety weselne. Poprawiny natomiast zorganizować można także w naszym wigwamie.

Pokoje - Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Hotel Sułkowski dysponuje 72 komfortowymi pokojami klasy Apartament, Superior oraz Standard (z dostawkami nawet 180 miejsc noclegowych).
Wyposażenie pokojów Superior i Standard:
- dwa pojedyncze łóżka
- klimatyzacja
- Wi-Fi
- biurko
- telefon
- telewizor LED
- czujnik dymu
- łazienka z natryskiem
Usługi dodatkowe

WYPOCZYNEK
Hotel Sułkowski – wypoczynek, konferencje, wesela – to doskonałe miejsce na wypoczynek nad jeziorem z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.

Nasz hotel położony jest nad Jeziorem Dominickim i jako jedyny w regionie obiekt posiada szeroką piaszczystą plażę. Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą: restauracja La Perla z tarasami letnimi, restauracja Blue Cafe na plaży, bar Orange Cafe oraz chata grillowa z paleniskiem, serwuje wyśmienite przekąski, dania obiadowe, desery i napoje.

Osobom, które zdecydują się spędzić wczasy nad jeziorem w naszym hotelu zapewnimy moc atrakcji, które obejmują:

 • strefę wellness z basenem, sauną suchą, łaźnią parową i salą fitness
 • masaże
 • saunę i gorącą balia pod chmurką (na hotelowej plaży)
 • bilard
 • darty
 • wypożyczalnię rowerów i sprzętu wodnego
 • naukę windsurfingu

W pobliżu hotelu możemy polecić m.in.

 • stadnina koni
 • szlaki kajakowe, konne, rowerowe i piesze
 • lotnisko szybowcowe
 • tunel aerodynamiczny


Wszystkie osoby, które cenią wypoczynek nad jeziorem będą w pełni usatysfakcjonowane wysokim standardem naszego hotelu oraz naszą ofertą. Została ona przygotowana zarówno pod kątem młodych i starszych osób jak również rodzin z małymi dziećmi. Zachęcamy do składania rezerwacji miejsc noclegowych.

Reasumując. Hotel Sułkowski to Hotel z Happy Endem. Proponujemy, więc Państwu wypoczynek z gwarancją szczęśliwego zakończenia.

Jeśli pragną Państwo uzyskać więcej informacji na temat wczasów nad jeziorem w naszym hotelu, to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 65 537 11 00 lub 885 850 645.

Komentarze
Organizowałem szkolenie w Hotelu Sułkowski i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Sale konferencyjne są nowoczesne, wyposażone w sprzęt świetnej jakości. Obsługa bardzo miła i pomocna, potrafi pomóc w razie problemów. Ogólnie cała organizacja wydarzenia przebiegła wzorowo! Dodatkowym plusem jest świetna kuchnia oraz mnóstwo atrakcji, można zorganizować fajne spotkanie integracyjne.

07/2017

Planujesz zorganizować kilkudniowe szkolenie? Wybierz hotel Sułkowski. Okolica jest bardzo ładna i pełna dodatkowych atrakcji. Natomiast sam hotel jest nowoczesny i przystosowany do dużych grup odwiedzających. Panie, które nas obsługiwały, działały bardzo sprawnie. W kilkanaście minut zakwaterowały ok. 60 osób. Na potrzeby szkolenia korzystaliśmy z dwóch sal konferencyjnych i obie spełniły nasze oczekiwania. Nic tylko rezerwować kolejny przyjazd :)

12/2017

Urokliwe miejsce. Fajny widok na jezioro, który zdecydowanie rozprasza w trakcie pracy:). Ciekawa przestrzeń do organizacji mniejszej konferencji jak nasza. Wszystko zorganizowane i przygotowane z dużym zaangażowaniem i świadomością najistotniejszych szczegółów. Sala jasna, siedzenia wygodne, a sprzęt dobrej jakości. Z sali mogliśmy wyjść na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza i odetchnąć przed dalsza pracą. Współpraca z takim obiektem to czysta przyjemność i zadowolenie. Polecam.

07/2019

To miejsce jest imponujące. Pobyt tutaj jest nie do zapomnienia. Jest tyle atrakcji, że każdy będzie zadowolony z pobytu. Serdecznie Polecam

08/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort | Boszkowo
Typ obiektu: hotel ***
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
290

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
290

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
180

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
90

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Basen
 • Sala konferencyjna
 • Klimatyzacja

Do pobrania

Komentarze
Organizowałem szkolenie w Hotelu Sułkowski i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Sale konferencyjne są nowoczesne, wyposażone w sprzęt świetnej jakości. Obsługa bardzo miła i pomocna, potrafi pomóc w razie problemów. Ogólnie cała organizacja wydarzenia przebiegła wzorowo! Dodatkowym plusem jest świetna kuchnia oraz mnóstwo atrakcji, można zorganizować fajne spotkanie integracyjne.

07/2017

Planujesz zorganizować kilkudniowe szkolenie? Wybierz hotel Sułkowski. Okolica jest bardzo ładna i pełna dodatkowych atrakcji. Natomiast sam hotel jest nowoczesny i przystosowany do dużych grup odwiedzających. Panie, które nas obsługiwały, działały bardzo sprawnie. W kilkanaście minut zakwaterowały ok. 60 osób. Na potrzeby szkolenia korzystaliśmy z dwóch sal konferencyjnych i obie spełniły nasze oczekiwania. Nic tylko rezerwować kolejny przyjazd :)

12/2017

Urokliwe miejsce. Fajny widok na jezioro, który zdecydowanie rozprasza w trakcie pracy:). Ciekawa przestrzeń do organizacji mniejszej konferencji jak nasza. Wszystko zorganizowane i przygotowane z dużym zaangażowaniem i świadomością najistotniejszych szczegółów. Sala jasna, siedzenia wygodne, a sprzęt dobrej jakości. Z sali mogliśmy wyjść na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza i odetchnąć przed dalsza pracą. Współpraca z takim obiektem to czysta przyjemność i zadowolenie. Polecam.

07/2019

To miejsce jest imponujące. Pobyt tutaj jest nie do zapomnienia. Jest tyle atrakcji, że każdy będzie zadowolony z pobytu. Serdecznie Polecam

08/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij