10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

Goście biznesowi to często osoby zmotoryzowane, które muszą pokonać dziesiątki (a czasem nawet setki) kilometrów, by dotrzeć do konkretnego miejsca na konferencję czy szkolenie. W związku z tym, ważne jest zapewnienie im miejsc parkingowych. To bardzo istotny aspekt, który powinien przyświecać Państwu podczas szukania odpowiedniego obiektu. Jest to ważne zwłaszcza w centrach dużych miast, gdzie trudno o jakiekolwiek parkingi. Jednak... nie w tych obiektach, które pragniemy dziś przedstawić. Oto zestawienie dziesięciu hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa, które dysponują własnymi miejscami postojowymi. Zachęcamy też do zapoznania się z 10 hotelami konferencyjnymi w centrum Warszawy z własnym parkingiem.

HILTON GARDEN INN KRAKÓW | KRAKÓW

Pierwszym obiektem jest Hilton Garden Inn Kraków, który znajduje się przy ulicy Marii Konopnickiej 33 w ścisłym centrum miasta. Niewielka odległość dzieli obiekt od Starego Miasta, a także od klimatycznej dzielnicy Kazimierz. To świetne miejsce na organizację konferencji, które dodatkowo umożliwia efektywny wypoczynek. Oferta hotelu obejmuje 5 sal biznesowych, które można ze sobą łączyć. Pozwalają one na zaproszenie od 12 do 220 gości. W obiekcie znajduje się także wygodne zaplecze noclegowe w postaci 154 pokoi i apartamentów, Restauracja, bezpłatne Centrum Fitness oraz parking podziemny i naziemny na 77 pojazdów.Przy ulicy Westerplatte 15 mieści się kolejny obiekt - 3-gwiazdkowy Hotel Wyspiański. Jest to czteropiętrowy, w pełni zmodernizowany budynek, który jest odpowiednia bazą na kompleksową organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Czeka tam na Państwa 5 nowoczesnych sal, które łącznie pozwalają na zaproszenie 250 osób. W hotelu mieści się także znakomita Restauracja, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej oraz europejskiej, a także 231 wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych. Parking, który znajduje się na terenie obiektu, to jeden z największych postojów strzeżonych w centrum miasta.
Kolejnym obiektem jest 4-gwiazdkowy Metropolis Design Hotel, który zlokalizowany został przy ulicy Wygoda 8, w ścisłym sercu Starego Miasta i zaledwie 3,2 km od Dworca PKP. Jest to nowoczesny, elegancki obiekt konferencyjny, który proponuje 4 przestronne sale biznesowe, które dzięki systemowi mobilnych ścian można ze sobą łączyć. Pomieszczenia te są w stanie pomieścić od 24 do 105 osób w ustawieniu teatralnym. W hotelu znajduje się także 60 designerskich pokoi, wypożyczalnia rowerów oraz słoneczne patio, odpowiednie na relaks po wielogodzinnych spotkaniach. Obiekt dysponuje miejscami parkingowymi dla 6 samochodów osobowych.Kolejnym miejscem jest Hotel Wilga, który mieści się przy ulicy Przedwiośnie 16. Jest to nowoczesny, 3-gwiazdkowy obiekt, w pobliżu którego znajdują się najważniejsze punkty historyczne miasta. Baza konferencyjna tego hotelu składa się z 4 w pełni wyposażonych, eleganckich sal biznesowych. Można tam również liczyć na sale bankietowe, na wyborną restaurację oraz na wysoce komfortowe pokoje i apartamenty, z których rozpościera się malowniczy widok na miasto. Ponadto, Hotel Wilga to jedyny hotel w Krakowie, który ma w swojej ofercie własną kręgielnię. Na jego terenie znajduje się także 7 miejsc parkingowych.
Przy ulicy Nowohuckiej 35 znajduje się 3-gwiazdkowy Hotel Krakus, który pozwala na organizację kameralnych konferencji, szkoleń, sympozjów czy innych spotkań biznesowych. Mieszczą się w nim 3 eleganckie sale, które są w stanie pomieścić maksymalnie 40 gości w ustawieniu teatralnym. Hotel Krakus oferuje także zaplecze noclegowe w postaci 112 wygodnych pokoi oraz pełną obsługę cateringową. Na terenie obiektu mieści się pyszna restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a na zmotoryzowanych gości czekają dwa przestronne parkingi dla samochodów osobowych i autobusów.
Na miłośników klimatycznych, eleganckich miejsc czeka Hotel Kazimierz, mieszczący się w zabytkowej kamienicy o klasycznym charakterze przy ulicy Miodowej 16. W doskonały sposób łączy on tradycję z nowoczesnością, oferując kompleksowe usługi z zakresu organizacji spotkań biznesowych. Hotel oferuje 3 przestrzenie konferencyjne, które są odpowiednim miejscem na zaproszenie od 30 do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Znajduje się tam również stylowa sala bankietowa, wysoce komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych oraz biblioteczka i bagażownia. Dodatkowo, 400 m od obiektu znajduje się duży parking.
Garden Square Hotel mieści się nieco dalej, niż w ścisłym centrum - dokładnie przy ulicy Suchej 1D, tuż przy krakowskich Łagiewnikach. Jedynie 4 kilometry dzielą obiekt od Rynku Głównego. Hotel ten ma w swojej ofercie 3 nowoczesne, wielofunkcyjne sale biznesowe, które dzięki systemowi mobilnych ścian można ze sobą łączyć, w rezultacie zyskując miejsce dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. W tym obiekcie zadbano o nawet najmniejsze detale, co przekłada się na designerski styl i bardzo wysoki komfort. Można to odczuć zarówno w sali restauracyjnej, jak i w wygodnych pokojach, które umożliwiają nocleg 140 osobom. Na terenie obiektu mieści się parking podziemny i naziemny dla 40 pojazdów.
Obiekt ten, choć nie jest hotelem, także zasługuje na wyróżnienie w kontekście miejsc w centrum Krakowa z własnym parkingiem. Jest to Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ulicy Marii Konopnickiej 26. Miejsce to powstało w latach 90. z inicjatywy samego Andrzeja Wajdy. Jego oferta konferencyjna obejmuje dziś 3 przestrzenie biznesowe, z czego dwie z nich można ze sobą łączyć. To odpowiednie miejsce na zaproszenie maksymalnie 350 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, w Muzeum mieści się wyjątkowa kawiarnia Cafe Manggha, przestronny taras, piękny ogród oraz oczywiście miejsca parkingowe.Kolejny obiekt także nie jest hotelem, ale pisząc o obiektach w centrum miasta z parkingiem, nie można go pominąć. To nic innego, jak nowoczesna i wielofunkcyjna Aula Centrum Kongresowego im. Hugona Kołłątaja przy Al. 29 Listopada 46. To w pełni wyposażone, komfortowe miejsce, w którym możliwa jest organizacja nawet najbardziej wymagających konferencji i szkoleń na maksymalnie 330 osób w ustawieniu teatralnym. W budynku znajdują się także 4 mniejsze sale, odpowiednie na organizację kameralnych spotkań. Do Centrum Kongresowego przynależy duży parking, który dysponuje miejscem dla 300 samochodów osobowych i autobusów.
Obiektem zamykającym to zestawienie jest Farmona Hotel Business & SPA przy ulicy Jugowickiej 10c - nie jest to co prawda ścisłe centrum, ale równie atrakcyjna lokalizacja na organizację spotkań biznesowych z własnym parkingiem. Obiekt proponuje dwie sale biznesowe - jedną na maksymalnie 20 osób w ustawieniu teatralnym, drugą na 65. Mieszczą się tam również sale bankietowe, nowoczesne i komfortowe miejsca noclegowe oraz bogate zaplecze Wellness & SPA, odpowiednie na wypoczynek. Jeśli więc szukają Państwo hotelu konferencyjnego z dala od miejskiego zgiełku - Farmona sprawdzi się doskonale. Na jej terenie znajduje się oczywiście przestronny parking dla 30 samochodów.Mogą Cię Zainteresować również

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem