10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

Podczas poszukiwań odpowiedniego miejsca na organizację konferencji branych jest pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Są to - lokalizacja obiektu, standard i jakość proponowanych usług, cena oraz udogodnienia, takie jak m.in. parkingi. Wielu gości biznesowych to osoby przyjezdne, dla których miejsca parkingowe są bardzo ważne. Zwłaszcza, że jest to "towar deficytowy" w centrach dużych miast. W odpowiedzi więc na tę potrzebę, przygotowaliśmy artykuł, w którym opisanych jest aż 10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem. Zapraszamy do lektury!

PAŁAC KULTURY I NAUKI | WARSZAWA


Pierwszym obiektem jest oczywiście Pałac Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1. Nie jest tajemnicą, że trudno przejść obok niego obojętnie i chyba każdy choć raz miał okazję podziwiać widok z rozległego tarasu budynku. PKiN oferuje około 21 przestrzeni, w których można zorganizować spotkanie biznesowe. Znajduje się tam także poczta, szatnia oraz oczywiście parking, który jest w stanie pomieścić aż 750 pojazdówKolejnym obiektem jest 4-gwiazdkowy Hotel Lord, który znajduje się przy Al. Krakowskiej 219. Miejsce to pozwala na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, kongresów i wykładów. Proponuje ono 11 eleganckich sal biznesowych, a także wielofunkcyjne sale bankietowe, wyśmienitą restaurację oraz wygodne zaplecze noclegowe w postaci pokoi i apartamentów. Na terenie Hotelu Lord oczywiście znajduje się także parking.
Następnym obiektem jest 3-gwiazdkowy Hotel Metropol przy ulicy Marszałkowskiej 99a. Jest to ścisłe centrum stołecznego miasta, co zdecydowanie sprzyja biznesowej atmosferze. Oferta hotelu obejmuje dwie kameralne sale biznesowe, które pozwalają na zaproszenie od 8 do 36 osób. Ponadto, w obiekcie znajduje się pyszna restauracja oraz komfortowe zaplecze noclegowe, składające się z 211 pokoi. Hotel Metropol jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na jego terenie mieści się przestronny parking.
Czwartym obiektem jest Hotel Campanile przy ulicy Towarowej 2. To 3-gwiazdkowe miejsce usytuowany w samym sercu miasta, które umożliwia kompleksową organizację spotkań biznesowych. Obiekt do dyspozycji gości oddaje 8 sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć. Pozwalają one na zaproszenie maksymalnie 170 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, w obiekcie mieszczą się 194 pokoje 1- i 2-osobowe oraz wyjątkowy LOFT Bar & Restaurant, który jest odpowiednią przestrzenią na odpoczynek po wielogodzinnych rozmowach. Na terenie Hotelu mieści się parking podziemny ze 160 miejscami.
Piątym obiektem jest Centrum Konferencyjne WEST GATE, które mieści się przy Alejach Jerozolimskich 92 w pobliżu Placu Zawiszy. Na jego terenie mieści się 8 nowoczesnych sal konferencyjnych, które umożliwiają zaproszenie od 6 do 250 osób. Niektóre z tych przestrzeni można ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. Ponadto, przed pomieszczeniami znajduje się przestronne foyer, odpowiednie na zorganizowanie poczęstunku czy przerwy kawowej. WEST GATE jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a na jego terenie znajduje się parking dla samochodów osobowych
W tym zestawieniu nie można także pomiąć BCC Events - Pałacu Lubomirskich, który znajduje się przy Placu Żelaznej Bramy 10. Miejsce to posiada duże doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych - już od 25 lat staje się tłem najlepszych konferencji i szkoleń. W Pałacu znajduje się 6 eleganckich sal, które są w stanie pomieścić od 27 do 200 osób. Dodatkową atrakcją jest przestronny taras o powierzchni 158 m2, z którego można podziwiać malownicze widoki. Na terenie obiektu oczywiście znajduje się parking strzeżony dla samochodów osobowych i autobusów
Siódmym obiektem jest Hit Hotel przy ulicy Ks. Ignacego Kłopotowskiego 33. To bardzo korzystna lokalizacja, zaledwie 500 m od Dworca PKP. Hotel jest wysoce stylowym miejscem, które ma w swojej ofercie dwie kameralne sale konferencyjne. Pozwalają one na zaproszenie maksymalnie 50 osób w ustawieniu teatralnym. Mieszczą się tam również 54 komfortowe pokoje, które zaaranżowane są w gustowny sposób. W Hotelu Hit można także liczyć na kawiarenkę internetową, przestronne lobby recepcyjne oraz na dozorowany parking podziemny.
Ósmy obiekt to nic innego, jak ADN Centrum Konferencyjne przy ulicy Grzybowskiej 56. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej innowacyjnych obiektów szkoleniowych w Warszawie. Jego oferta obejmuje aż 25 innowacyjnych sal konferencyjnych, które umożliwiają zaproszenie maksymalnie 550 osób. Tak duża przestrzeń powstaje w wyniku połączenia 5 sal szkoleniowych. Ponadto, w obiekcie możliwe jest zamówienie cateringu opartego na kuchni polskiej oraz międzynarodowej. W ADN liczyć można także na podziemny parking dla 59 samochodów osobowych.
Przybliżymy teraz ofertę kolejnego obiektu, który mieści się przy ulicy Towarowej. To Premiere Classe Warszawa, którego powierzchnia eventowa wynosi aż 567 m2. Podzielona została ona na 8 nowoczesnych i wielofunkcyjnych sal biznesowych, odpowiednich na zaproszenie maksymalnie 270 osób w ustawieniu teatralnym. Znajduje się tam również 126 komfortowych pokoi oraz znakomity bufet, w którym serwowane są m.in. pyszne, pożywne śniadania. Do Premiere Classe Warszawa przynależy także parking podziemny na 160 samochodów osobowych.
Obiektem zamykającym to zestawienie jest Vizja Park przy ulicy Okopowej 59, która znajduje się na styku trzech wyjątkowych dzielnic stolicy - Żoliborza, Woli oraz Śródmieścia. Ten nowoczesny obiekt proponuje 118 sal konferencyjno-szkoleniowych, których powierzchnia wynosi od 30 do 456 m2. Ich możliwości organizacyjne są naprawdę imponujące! Obiekt ten umożliwia także nocleg, oferując 15 nowoczesnych pokoi. Na jego terenie znajduje się również hala sportowa oraz duży parking podziemny na dwóch poziomach, który umożliwia postój 170 pojazdom.Mogą Cię Zainteresować również

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem