794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Vizja Park | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Okopowa 59
01-043 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Vizja Park to nowoczesny kampus zlokalizowany na styku 3 warszawskich dzielnic - Żoliborza, Woli i Śródmieścia. Budynek oddany został do użytku we wrześniu 2019 roku, dzięki czemu korzystający z jego oferty goście mogą mieć pewność co do wysokich, współczesnych standardów, jakie czekają na miejscu.

Obiekt powstał z myślą o realizacji projektów biznesowych, edukacyjnych oraz sukcesywnej pracy indywidualnej, udostępniając pod najem m.in. biura, bogate zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, specjalistyczne sale, pracownie komputerowe i wielofunkcyjną strefę sportową. Możemy liczyć przy tym na tło gastronomiczne oraz dostępność bazy noclegowej.

Kompleksowość oferty biznesowej łączy się tutaj z wygodnym położeniem. Budynek usytuowany jest na ulicy Okopowej 59, w pobliżu warszawskich Powązek oraz CH Arkadii. Dzięki tak dobranej lokalizacji, w okolicy znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej obsługujące wiele linii autobusowych i tramwajowych. Jeżeli poruszamy się własnym samochodem, znaczne udogodnienie stanowić będzie przynależący do obiektu parking podziemny, obejmujący 2 poziomy z możliwością zaparkowania 170 aut.

Sale konferencyjne - Vizja Park

Vizja Park wychodzi do nas z propozycją rozbudowanej infrastruktury biznesowo-dydaktycznej. Należy do niej 118 sal konferencyjno-szkoleniowych obejmujących powierzchnię od 30 do 456m2. To adekwatne warunki do realizacji eventów integrujących od 8 do nawet 463 gości. Wiele pomieszczeń dedykowanych jest większym lub mniejszym grupom kilkudziesięcioosobowym.

Szczególnie elastycznych metrażowo jest 7 sal konferencyjnych (od 70 do 120m2) wzbogaconych o mobilny system ścian, dzięki któremu pomieszczenia możemy łączyć w 2-, 3- lub 4-segmentowe konfiguracje. 

Konferencja, szkolenie, prezentacja czy wykład - każdy event może wymagać nieco odmiennej oprawy. Sale Vizja Park otwarte są zatem na preferowane aranżacje. Co więcej, obiekt przystosowany jest do realizacji nie tylko standardowych wydarzeń branżowych, ale też wideo- oraz telekonferencji z transmisją online lub tłumaczeniem symultanicznym. Możemy spodziewać się przy tym pomocy ze strony doświadczonego personelu, który zajmie się kwestiami technicznymi przedsięwzięcia.

Najemcom udostępniany jest sprzęt multimedialny - rzutniki, ekrany oraz tablice. Na życzenie, do naszej dyspozycji będą także dodatkowe elementy w formie:

  • flipchartu,
  • tablicy suchościeralnej,
  • kamery cyfrowej,
  • mównicy,
  • laptopa,
  • mikrofonu,
  • nagłośnienia w wybranych salach.

Jeżeli w naszych planach leżą naprawdę liczebne eventy, odpowiednim wyborem będą w takim wypadku imponującej pojemności aule - aula główna z amfiteatralnym audytorium na 463 osoby, 2 aule z teatralnym ustawieniem 296 miejsc oraz kolejne 2 z taką samą konfiguracją przeznaczoną dla 223 gości. Dodatkowo, najem auli wzbogacić można o powierzchnię foyer (166m2) oraz bonusową salę (153m2).

Vizja Park sprawdzi się doskonale nie tylko z perspektywy klasycznych konferencji, lecz również wszelkiego typu warsztatów oraz mniej standardowych projektów. W budynku dostępnych jest 7 pracowni komputerowych z wysokiej klasy sprzętem i oprogramowaniem zdolnym do udźwignięcia różnego rodzaju tematów, m.in. z zakresu grafiki, programowania, statystyki czy baz danych. Pracownie te pomieszczą od 24 do 32 uczestników spotkań.

Podobna pojemność - obejmująca 20 lub 30 osób - charakteryzuje przynależące do obiektu klasy szkolne. Ponadto, na miejscu znajdziemy specjalistyczne sale przystosowane do symulacji i badań laboratoryjnych:

  • 1 salę symulacji procesów sądowych,
  • 1 pracownię chemiczną z dygestorium,
  • 1 pracownię biologiczną.

Oferta Vizja Park obejmuje również udostępnianie powierzchni pod targi, pokazy i działania promocyjne ze stoiskami wystawienniczymi. Efektywnej reklamie firm przysłużą się w tym wypadku hole, pojemne foyer oraz sale z mobilnymi recepcjami. W budynku zamontowane są również telewizory użyteczne wobec wyświetlania dodatkowych materiałów.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Aula główna --- --- ---
Aula I Aula I 296 --- ---
Aula II Aula II 296 --- ---
Aula III Aula III 223 --- ---
Aula IV Aula IV 223 --- ---
Sale konferencyjno-szkoleniowe Sale konferencyjno-szkoleniowe --- --- ---
brak zdjęcia Pracownie komputerowe --- --- ---
Sale specjalistyczne Sale specjalistyczne --- --- ---
Klasy szkolne Klasy szkolne --- --- 30

Sale bankietowe - Vizja Park

Konferencje - i nie tylko - uświetnić możemy za sprawą propozycji tutejszej strefy gastronomicznej. Do wyboru mamy serwisy kawowe oraz lunche w aromatycznym wydaniu opartym na świeżości i dobrym smaku.

Pokoje - Vizja Park

Vizja Park przygotowany jest również na przyjęcie gości spoza granic Warszawy. Do budynku przynależy bowiem elegancka baza noclegowa w standardzie apartamentów. Do dyspozycji oddanych jest 15 pokoi dla 1, 2 lub 3 osób. Aranżacje pomieszczeń stanowią wdzięczne połączenie wygody z nowoczesnym wydaniem dekoracyjnym. Pokoje dysponują osobnymi łazienkami.


Usługi dodatkowe

Budynek podlega pod monitoring oraz ochronę, dzięki czemu pracownicy oraz goście obiektu nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo, zarówno w czasie codziennej pracy, jak i jednorazowych eventów. Vizja Park przystosowany jest także do projektów rekreacyjnych, posiadając w swojej infrastrukturze pojemną halę sportową z wielofunkcyjnym boiskiem.  Mogą odbywać się tu rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę, unihokeja czy koszykówkę.

Komentarze
Bardzo nowoczesny i piękny obiekt. Klasa sama w sobie. Duże sale konferencyjne. Przyjazny dla gości. Serdecznie Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij