794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

 

Vizja Park | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Okopowa 59
01-043 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Vizja Park to nowoczesny kampus zlokalizowany na styku 3 warszawskich dzielnic - Żoliborza, Woli i Śródmieścia. Budynek oddany został do użytku we wrześniu 2019 roku, dzięki czemu korzystający z jego oferty goście mogą mieć pewność co do wysokich, współczesnych standardów, jakie czekają na miejscu.

Obiekt powstał z myślą o realizacji projektów biznesowych, edukacyjnych oraz sukcesywnej pracy indywidualnej, udostępniając pod najem m.in. biura, bogate zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, specjalistyczne sale, pracownie komputerowe i wielofunkcyjną strefę sportową. Możemy liczyć przy tym na tło gastronomiczne oraz dostępność bazy noclegowej.
Kompleksowość oferty biznesowej łączy się tutaj z wygodnym położeniem. Budynek usytuowany jest na ulicy Okopowej 59, w pobliżu warszawskich Powązek oraz CH Arkadii. Dzięki tak dobranej lokalizacji, w okolicy znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej obsługujące wiele linii autobusowych i tramwajowych. Jeżeli poruszamy się własnym samochodem, znaczne udogodnienie stanowić będzie przynależący do obiektu parking podziemny, obejmujący 2 poziomy z możliwością zaparkowania 170 aut.

Sale konferencyjne - Vizja Park

Vizja Park posiada rozbudowaną infrastrukturę biznesowo-dydaktyczną. Należy do niej 118 sal konferencyjno-szkoleniowych obejmujących powierzchnię od 30 do 456m2. To adekwatne warunki do realizacji eventów integrujących od 8 do nawet 463 gości. Wiele pomieszczeń dedykowanych jest większym lub mniejszym grupom kilkudziesięcioosobowym.Szczególnie elastycznych metrażowo jest 7 sal konferencyjnych (od 70 do 120m2) wzbogaconych o mobilny system ścian, dzięki któremu pomieszczenia możemy łączyć w 2-, 3- lub 4-segmentowe konfiguracje. 

Vizja Park otwarte są zatem na preferowane aranżacje. Co więcej, obiekt przystosowany jest do realizacji nie tylko standardowych wydarzeń branżowych, ale też wideo- oraz telekonferencji z transmisją online lub tłumaczeniem symultanicznym. Możemy spodziewać się przy tym pomocy ze strony doświadczonego personelu, który zajmie się kwestiami technicznymi przedsięwzięcia.

Najemcom udostępniany jest sprzęt multimedialny - rzutniki, ekrany oraz tablice. Na życzenie, do naszej dyspozycji będą także dodatkowe elementy w formie:

 • flipchartu,
 • tablicy suchościeralnej,
 • kamery cyfrowej,
 • mównicy,
 • laptopa,
 • mikrofonu,
 • nagłośnienia w wybranych salach.

Jeżeli w naszych planach leżą naprawdę liczebne eventy, odpowiednim wyborem będą w takim wypadku imponującej pojemności aule - aula główna z amfiteatralnym audytorium na 463 osoby, 2 aule z teatralnym ustawieniem 296 miejsc oraz kolejne 2 z taką samą konfiguracją przeznaczoną dla 223 gości. Dodatkowo, najem auli wzbogacić można o powierzchnię foyer (166m2) oraz bonusową salę (153m2).

Vizja Park sprawdzi się doskonale nie tylko z perspektywy klasycznych konferencji, lecz również wszelkiego typu warsztatów oraz mniej standardowych projektów. W budynku dostępnych jest 7 pracowni komputerowych z wysokiej klasy sprzętem i oprogramowaniem zdolnym do udźwignięcia różnego rodzaju tematów, m.in. z zakresu grafiki, programowania, statystyki czy baz danych. Pracownie te pomieszczą od 24 do 32 uczestników spotkań.

Podobna pojemność - obejmująca 20 lub 30 osób - charakteryzuje przynależące do obiektu klasy szkolne. Ponadto, na miejscu znajdziemy specjalistyczne sale przystosowane do symulacji i badań laboratoryjnych. Oferta Vizja Park obejmuje również udostępnianie powierzchni pod targi, pokazy i działania promocyjne ze stoiskami wystawienniczymi. Efektywnej reklamie firm przysłużą się w tym wypadku hole, pojemne foyer oraz sale z mobilnymi recepcjami. W budynku zamontowane są również telewizory użyteczne wobec wyświetlania dodatkowych materiałów.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
brak zdjęcia Aula główna
--- --- ---
Aula I Aula I
296 --- ---
Aula II Aula II
296 --- ---
Aula III Aula III
223 --- ---
Aula IV Aula IV
223 --- ---
Sale konferencyjno-szkoleniowe Sale konferencyjno-szkoleniowe
--- --- ---
brak zdjęcia Pracownie komputerowe
--- --- ---
Sale specjalistyczne Sale specjalistyczne
--- --- ---
Klasy szkolne Klasy szkolne
--- --- 30

Sale bankietowe - Vizja Park

Konferencje, a także inne wydarzenia, mogą zostać uświetnione dzięki propozycjom strefy gastronomicznej. Dostępne są różnorodne opcje, które z pewnością zadowolą podniebienia uczestników. W ofercie znajdują się wysokiej jakości serwisy kawowe, które nie tylko dostarczają doskonałego smaku, lecz także tworzą momenty relaksu i inspiracji podczas przerw konferencyjnych. Oferują one niezapomniany klimat, dodając energii do intensywnych dyskusji.

Dodatkowo proponowane są lunche w wyjątkowym wydaniu, oparte na świeżości i doskonałym smaku. Oferta kulinarna jest starannie przygotowywana, uwzględniając różnorodność i bogactwo aromatów. Dzięki temu uczestnicy mogą cieszyć się pysznymi potrawami, które dodatkowo sprzyjają tworzeniu przyjemnej atmosfery podczas spotkań. Za sprawą strefy gastronomicznej, konferencje i inne wydarzenia nabierają nowego wymiaru, łącząc profesjonalizm z przyjemnością kulinarną. To nie tylko czas intensywnej pracy, ale również okazja do delektowania się smacznymi potrawami, które wzbogacają doświadczenie uczestników.

Pokoje - Vizja Park

Vizja Park przygotowany jest również na przyjęcie gości spoza granic Warszawy. Do budynku przynależy bowiem elegancka baza noclegowa w standardzie apartamentów. Do dyspozycji oddanych jest 15 pokoi dla 1, 2 lub 3 osób. Aranżacje pomieszczeń stanowią wdzięczne połączenie wygody z nowoczesnym wydaniem dekoracyjnym. Pokoje dysponują osobnymi łazienkami.


Usługi dodatkowe

Budynek podlega pod monitoring oraz ochronę, dzięki czemu pracownicy oraz goście obiektu nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo, zarówno w czasie codziennej pracy, jak i jednorazowych eventów. Vizja Park przystosowany jest także do projektów rekreacyjnych, posiadając w swojej infrastrukturze pojemną halę sportową z wielofunkcyjnym boiskiem.  Mogą odbywać się tu rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę, unihokeja czy koszykówkę.

Komentarze
Bardzo nowoczesny i piękny obiekt. Klasa sama w sobie. Duże sale konferencyjne. Przyjazny dla gości. Serdecznie Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Vizja Park | Warszawa
Typ obiektu: obiekt konferencyjny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
296

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
296

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Największa liczba miejsc parkingowych
Liczba
miejsc parkingowych
170

Dodatkowe udogodnienia
 • High-speed Internet
 • Parking
 • Restauracja
 • Multimedia
 • Obiekt monitorowany
 • Klimatyzacja
 • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Komentarze
Bardzo nowoczesny i piękny obiekt. Klasa sama w sobie. Duże sale konferencyjne. Przyjazny dla gości. Serdecznie Polecam

07/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Sprawdź dostępność
Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do obiektu. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe
DANE OSOBOWE:
Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:
liczba uczestnikow:
liczba pokoi:
INFORMACJE DODATKOWE:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij