794 339 536
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

BCC Events–Pałac Lubomirskich | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: pałac

Adres:
Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Zabytkowe mury Pałacu Lubomirskich, będące siedzibą Business Centre Club, są idealnym miejscem na zorganizowanie wydarzeń specjalnych, takich jak jubileusz firmy, wystawy branżowe oraz konferencje. W reprezentacyjnych salach Pałacu już od blisko 25 lat odbywają się prestiżowe spotkania i imprezy, takie jak konferencje i spotkania prasowe, szkolenia, seminaria, warsztaty, imprezy okolicznościowe, targi i prezentacje, debaty publiczne, spotkania biznesowe, wystawy, wernisaże i aukcje. 

Pałac Lubomirskich został wybudowany w 1712 r., a w 1972 r. w wyniku unikatowej w skali światowej operacji budowlanej przesunięty o 74 stopnie, tak by stał równolegle do osi saskiej, na wprost Parku Saskiego. Od 1991 r. jest to siedziba Business Centre Club. 

Niewątpliwym atutem obiektu jest jego atrakcyjna lokalizacja – Pałac Lubomirski jest położony 400 metrów od Placu Bankowego w Warszawie, co umożliwia bezproblemowe dotarcie do obiektu środkami komunikacji miejskiej, np. metrem, tramwajem czy autobusem. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sale konferencyjne - BCC Events–Pałac Lubomirskich

Na przestrzeń konferencyjną Pałacu Lubomirskich składa się 6 przestronnych, eleganckich sal konferencyjnych. Największa jest Sala Angielska, która ma powierzchnię 160 m2 i może pomieścić do 180 osób w ustawieniu teatralnym. To klimatyzowane i profesjonalnie nagłośnione pomieszczenie funkcjonuje razem z Salą Niemiecką, o powierzchni 50 m2, mogącą pomieścić maksymalnie 60 osób oraz z Salą Francuską, w której zmieści się 50 osób. Wydarzenie biznesowe można także zorganizować w Sali Hiszpańskiej, w której może przebywać maksymalnie 80 gości. Obiekt dysponuje także Salonikiem Amerykańskim - miejscem idealnym na kameralne spotkania do 6 osób.

Klienci biznesowi mają także do dyspozycji Dużą Salę Klubową o powierzchni 95 m2, mogącą pomieścić 80 osób, wyposażoną w skórzane fotele oraz kanapy.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i profesjonalnie nagłośnione. Na uwagę zasługuje niezwykle luksusowy wystrój wnętrz, który z pewnością zrobi wrażenie na gościach.  


Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Angielska Sala Angielska 180 70 70
Sala Hiszpańska Sala Hiszpańska 80 80 80
Duża Sala Klubowa Duża Sala Klubowa 80 80 80
Salonik Amerykański Salonik Amerykański 6 6 6
Sala Francuska Sala Francuska 50 50 50
Sala Niemiecka Sala Niemiecka 60 60 60

Sale bankietowe - BCC Events–Pałac Lubomirskich

Sale konferencyjne można również wykorzystać, by zorganizować bankiet po części oficjalnej. Dodatkowo recepcja, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Niemieckiej i Małej Sali Klubowej ma powierzchnię 54 m2. Pomieszczenie to nie jest przeznaczone wyłącznie do celów recepcyjnych, ponieważ stanowi także doskonałe miejsce na organizację przerw kawowych i koktajlowych.

Na uwagę zasługuje również zadaszony taras o powierzchni 158 m2, z którego roztacza się przepiękny widok na warszawską okolicę. To znakomite miejsce na koktajle, lunche oraz grill i przerwy kawowe. Na taras można wyjść bezpośrednio z holu recepcyjnego, a także z Małej Sali Klubowej.
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Sala Angielska 81 70 200
Sala Francuska 27 --- 50
Sala Niemiecka 36 --- 60
Duża Sala Klubowa 30 30 100
Mała Sala Klubowa --- --- 50
Sala Hiszpańska 36 30 100
Taras (Zadaszony) --- --- 150
Usługi dodatkowe
Pałac Lubomirskich to idealne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. Reprezentacyjne sale wyglądają tak, jakby czas się w nich zatrzymał. Brązowe, skórzane fotele i eleganckie dywany oraz obrazy w złotych ramach zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach.

Odległość dzieląca obiekt od Dworca Centralnego to jedynie 1 kilometr. W promieniu 2 kilometrów znajduje się także Pałac Kultury i Nauki oraz Pałac Prezydencki, dzięki czemu Pałac Lubomirskich jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania stolicy.

Atutem obiektu jest też strzeżony parking (płatny, należy do m.st.Warszawa)

Pałac Lubomirskich jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Komentarze
Wybierając ten Pałac na konferencje robisz to z klasą. Sale są eleganckie i obsługa także. Polecam

04/2021

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij